MSc FinTech

Üldine

Programmi kirjeldus

Miks seda kurssi õppida?

Finantstehnoloogiad on finants- ja professionaalsete teenindussektorite häirivate muutuste keskmes, toimingute ja tõhususe rakendused levivad kogu maailma majanduses.

Nende arengute edasiviimiseks, et vastata kasvavale ülemaailmsele nõudlusele, on vaja nii tehnilise kui ka ärilise teadlikkusega lõpetanuid.

UWE Bristoli finantstehnoloogia magistrikraad on loodud selleks, et lahendada fintech-oskuste puudujääk, pakkudes teile FinTechi karjääri kiireks jälgimiseks vajalike tehniliste ja ärioskuste portfelli.

Kursus sobib ideaalselt kõigile, kel on kindlad arvutamisoskused ja kes tunnevad huvi uute tehnoloogiate kahjuliku mõju vastu.

Miks just UWE Bristol?

Koostöös andmeteaduse, infotehnoloogia, rahanduse, regulatsiooni, ettevõtluse ja ettevõtluse ekspertidega arendate suurepäraseid tehnilisi andmeid ja süsteemide mõistmist, samuti põhjalikke äriteadmisi tööstusharudest, kus tehnoloogiatel on maksimaalne mõju ja rakendus. UWE Bristolis on meil maailmatasemel teadmised AI ja ärianalüütika alal, mis on selle kursuse arendamisse kaasa aidanud.

Bristol on kasvav FinTechi sõlmpunkt, kus üha rohkem tööandjaid ja ettevõtjaid on siia asutatud, et kasutada ära kvalifitseeritud talentide kogumit ja soodsat ettevõtluskeskkonda.

Oleme selle magistriõppe välja töötanud koostöös mõne peamise mängijaga, kes seda arengut juhib, nii et võite olla kindel kursuse sisu kõrgetasemelises valuutas.

Teil on juurdepääs meie hästi arenenud ettevõtlusvõrgustikele, saate teha koostööd tööandjate ja ettevõtjatega ning pärast kooli lõpetamist jätke meile omapärane ja globaalselt turustatav oskuste portfell.

Kust see mind viib?

Võite töötada investeerimismajas, pangas, kindlustusseltsis, teenuste nõustamises või uues ettevõtmises, aidates arendada, rakendada ja juhtida finantstehnoloogia uuendusi.

Või võtke oma oskused sellistesse valdkondadesse nagu finants- ja andmeanalüüs, strateegiline ärianalüüs, tootearendus, rakenduste arendamine, vastavus või küberturvalisus.

129469_photo-1460925895917-afdab827c52f.jpgCarlos Muza / Unsplash

Sisu

Loetletud valikulised moodulid on tõenäoliselt saadaval, kuid neid võidakse muuta.

Õppige:

 • FinTechi keskkond - see moodul uurib FinTechi olemust praeguses tööstuse kontekstis, uurides turu tänapäevaseid arenguid ja hinnates esitatud väljakutseid ja võimalusi. Moodul võtab tööle mitu külalisesinejat, et sukeldada õpilasi turuarengute reaalsusesse ja tõsta esile FinTechis loovat innovatsiooni.
 • Finantseerimine FinTechi jaoks - see moodul tutvustab teile peamisi finantsjuhtimise, finantsturgude, asutuste ja vahendite juhtkontseptsioone ja küsimusi, et anda teile alus rahanduse rakenduste jaoks. Need kolm võtmevaldkonda annavad teile tugeva aluse FinTechi peamiste toodete ja arengute mõistmiseks. Te katate peamised finantsjuhtide tehtud finantsotsused. Seejärel uurite peamisi finantsinstrumente, riski ja tootluse mõisteid ning portfelli teooriat. Samuti uurite kaasaegsete pangasüsteemide toimimist, sealhulgas finantsvahendust, maksesüsteemide toimimist ning keskpanga rahapoliitika läbiviimise ja edastamise kanaleid.
 • Programmeerimise ja andmeteaduse sissejuhatus - see moodul tutvustab teile infoteaduse ja programmeerimise põhimõtteid, pakkudes mitmesuguseid rakendusi sobivatesse domeenidesse. Selle eesmärk on anda teile teadmised rollist, mida arvutamine mängib probleemide lahendamisel, ja hoolimata eelnevast programmeerimiskogemusest, tunnete end kindlalt oma võimes kirjutada väikseid programme, mis võimaldavad teil saavutada kasulikke eesmärke. See hõlmab põhilisi programmeerimisi, statistilisi järeldusi ja analüüse, andmeanalüüsi tavasid, andmehalduse töötlemist ja manipuleerimist.
 • Interdistsiplinaarne grupiprojekt - selles moodulis töötavad õpilased segaspetsialistide rühmades, et tuvastada, kavandada, prototüüpida ja välja töötada finantstehnoloogia toote, teenuse või süstemaatilise andmete analüüs. Projektijuhtimise põhialuste kõrval saate valida hulgaliselt hammustusega spetsialiseeritud töötubasid, mis käsitlevad selliseid valdkondi nagu disainimõtlemine ja kasutajakogemuse meetodid, FinTechi ärivõimalused ja mudelid ning uued tööriistad ja platvormid. Projekti väljundi kavandamisel, prototüübi koostamisel ja testimisel teete koostööd juhendaja ja valdkonna juhendajate panusega.
 • FinTechi väitekiri - see moodul võimaldab teil teha põhjalikke teadusuuringuid enda valitud FinTechi valdkonnas, mille määravad teie oskused ja huvid. See võib keskenduda FinTechi kaasaegsele probleemile, väljakutsele või probleemile või rakendada ettevõtte oskusi, arendades ja hinnates uut FinTechi toodet või teenust. Projekt eeldab, et peate tegema koostööd akadeemilise juhendajaga ja mõnel juhul ka tööstuse juhendajaga, kui tegeldakse aktiivse tööstuse projektiga.

Lisaks kaks valikulist moodulit:

 • Blockchain ja krüptokursused
 • Suured andmed
 • Andmehaldus
 • Kasutajakogemuse kujundamine
 • Masinapõhine ja ennustatav analüüs
 • Infoturbe
 • Finantskorraldus
 • Finantsinvesteeringud praktikas
 • Fondijuhtimine
 • Finantsvahenduse põhimõtted
 • Rahvusvaheline finantskuritegu
 • Rahvusvaheline pangandus- ja finantsõigus
 • Ettevõtlus ja innovatsioon
 • Infotehnoloogia seadus.

See struktuur on mõeldud ainult täiskoormusega õppuritele. Osakoormusega üliõpilased õpivad samu mooduleid, kuid õppevormid on erinevad.

Ülikool täiendab meie pakkumist pidevalt, vastates meie tudengite ja teiste sidusrühmade tagasisidele, tagades, et õppekava oleks ajakohane ja meie lõpetajad oleksid varustatud teadmiste ja oskustega, mida nad reaalainete jaoks vajavad. Selle tulemuseks võivad olla kursuse muutused. Kui teie kursuse muudatused kinnitatakse, teavitame teid sellest.

Õppimine ja õpetamine

Teie õppimine arendatakse läbi tööstusharu inspireeritud juhtumianalüüside, reaalajas püksikute, innovatsiooni ja loominguliste probleemide lahendamise projektide ning tööstuse mõtte juhtimise külalisloengutel.

Töötate regulaarselt meie Bloombergi kauplemissaalis ja soovi korral saate oma magistriõppe kõrval õppida ka Bloombergi kauplemistunnistust.

Võite osaleda äriväljakutel ja andmeprojektides ning töötada koos teadlastega meie suurandmete laboris.

Ja seal on palju võimalusi suhelda FinTechi piirkondliku kogukonnaga seminaride, konverentside, moodulipartnerluste ja elavate projektide kaudu.

Õppimise aeg

Klassi kokkupuuteaeg on nädalas 12-15 tundi. Lisaks soovitame veeta vähemalt veel 24 tundi nädalas eraõppel, et hõlmata raamatukogu uurimistööd, grupiprojekte, hindamisettevalmistusi ja oma Bloombergi tegevusi.

Hindamine

Me kasutame erinevaid hindamistüüpe, sealhulgas rakendusprojekte, juhtumianalüüse, grupi- ja individuaalseid esitlusi, reaalajas projekti nõustamist, portfelle ja laiendatud uuringuaruandeid ning ka eksameid.

Paigutused

Õpilastel on võimalus töötada elavate majaprojektide kallal koos äripartneritega ja arendada tihedaid võrgusuhteid potentsiaalsete tulevaste tööandjatega.

Õppevõimalused

Meie juures õppides on teil juurdepääs laiaulatuslikele õppe- ja õppimisallikatele.

Kogu kursuse vältel kasutate regulaarselt meie Bloombergi finantskauplemisruumi, sama süsteemi, mida kasutavad suured linna investeerimispangad.

Te saate kaasata ettevõtjaid meie tuleviku kosmoseäri inkubaatori kõrgtehnoloogilistel teadustel põhinevate ettevõtjate ja innovaatorite jaoks ning töötada koos meie Big Data labori projektiga ja oskuste arendamisega.

Frenchay raamatukogus on ööpäevaringselt avatud arvutiruumid ja tohutu valik elektroonilisi ja trükitud raamatuid, ajalehti, ajakirju, valitsuse väljaandeid, statistikat, entsüklopeediaid, sõnastikke, ettevõtteteavet, turuaruandeid ja DVD-sid.

Kursuse struktureeritud õpetamise elementide toetamiseks on teil juurdepääs ka ulatuslikele veebipõhistele õppematerjalidele, sealhulgas oma tõendusmaterjali veebiportfellile Pebble Pad ja Blackboardi platvormile.

Riiki sisenemise nõuded

Sa vajad:

 • autasustatud kraad 2: 2 või üle selle.

UWE Bristoli rahvusvaheline kolledž

Rahvusvahelised üliõpilased, kes ei vasta selle kursuse õppimiseks akadeemilistele või inglise keele nõuetele, saavad kvalifikatsiooni, läbides ettevalmistava õppe meie rahvusvahelises kolledžis.

Inglise keele nõue

Inglise keele tugi

Kui vastate akadeemilistele nõuetele, kuid vajate oma keeleoskuse nõutavale tasemele viimiseks täiendavat tuge, võite osaleda ühel meie sessioonieelsest inglise keele kursusest. Üliõpilased, kes on edukalt läbinud eelistungjärgu kursuse, saavad oma valitud kraadiõppele edasi minna ilma IELTS-i või samaväärset kursust uuesti tegemata.

Karjäär / täiendõpe

FinTech vajab tööstuse juhtimiseks laia valikut ettevõtlikke ja loovaid mõtlejaid, mitte ainult andme- ja rahandusspetsialiste.

Oma tugeva seguga tehnilistest teadmistest ja ärialasest teadlikkusest saate kiiresti liikuda kiiresti laienevale ja tulutoovale turule ning olla hästi valmis kasutama paljusid võimalusi, mis teile avanevad.

Võite töötada investeerimismajas, pangas, kindlustusseltsis, teenuste nõustamises või uues ettevõtmises, aidates arendada, rakendada ja juhtida finantstehnoloogia uuendusi.

Samuti võiksite oma oskused suunata sellistesse valdkondadesse nagu finantsanalüüs, strateegiline ärianalüütika, tootearendus, finantsrakenduste arendus, vastavus või küberturvalisus.

Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

UWE Bristol is a University Alliance university with a common mission to make the difference to our cities and regions. We use our experience of providing high-quality teaching and research with real- ... Loe edasi

UWE Bristol is a University Alliance university with a common mission to make the difference to our cities and regions. We use our experience of providing high-quality teaching and research with real-world impact to shape higher education and research policy for the benefit of our students and business and civic partners. We innovate together, learn from each other and support every member to transform lives and deliver growth. Näita vähem