MSc Finance (Finantsturud)

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc in Finance (Financial Markets) Pathway arendab oma kognitiivsed, kriitilised, intellektuaalsed ja teadustööoskused ning asjakohased isiklikud ja inimsuhete oskused, et suhelda reaalses ärimaailmas ja organisatsioonides.
Tänapäeva konkurentsivõimelises globaalses keskkonnas on tööandjad üha valikulisemad otsides pädevaid äri- ja rahandusasutusi. Meie magistriõppe programmid varustavad teid kindla taustaga finantspõhimõtetes ja -tavades ning aitavad kasvatada oma praktilisi rahalisi oskusi ja tegelikke äriteadmisi.

Finantsturgude Pathway annab teile kasu õpib kvantitatiivne ja mitte-kvantitatiivse moodulid, mis on seotud põhivaldkondades tööstus, sealhulgas investeeringud, Risk Management, tuletised ja Hedge-fondide. Teid tutvustatakse viimaste akadeemiliste meetoditega, mis suudavad tuvastada kasumlikke võimalusi konkurentsivõimelistel finantsturgudel.

2015. aasta magistrikraadi omandatud kogemuste uuringus (PTES) saavutas MSc Finance Suite'i 97% õpilaste rahulolu määr, pannes meid Ühendkuningriigi kõrghariduse sektori peamistesse kvartalitesse. PTES on kõrgharidusakadeemia algatus ja seda tehakse 99 asutuse seas. See tulemus koos meie eduka jõudlusega riiklikes võistlusstabelites rõhutab Kenti ärikooli rahandusprogrammide tugevust ja meie kraadiõpetuse kvaliteeti.

- Quants Workshop

Kent Business School pakub vabatahtlikku kahe nädala täienduskoolitust matemaatikas, statistikas ja Excelis enne selle programmi algust. Üksikasjalikuma teabe saamiseks vaadake uuringu toetust.

Kursuse ülesehitus

Praktilise töö elemendid viiakse läbi Business Schooli pühendunud Bloombergi laboris. Virtuaalne kauplemisplatvorm võimaldab teil pääseda turuandmetele ja nendega tegeleda praktiliste juhtumiuuringute ja online-andmebaaside kasutamise kaudu. Programmid pakuvad teile ka vajalikku koolitust Bloombergi sertifikaadi saamiseks.

Kent Business Schoolist

Kent Business Schoolil on üle 25-aastane kogemus ärikoolituse pakkumisel. Meie kraadiõppe programmide portfell näitab meie asjatundlikkuse ulatust ja sügavust. Akadeemilised uuringud ja seosed ülemaailmse äritegevusega teavitavad meie õpetust, tagades asjakohase ja praeguse õppekava. Oleme kohal nagu top 30 UK ärikool standard meie õpetamise ja õpilaste rahulolu. Meil on ka mitmeid kutseorganisatsioonide akrediteeringuid.

Kent Business Schoolis (KBS) õppimine annab teile võimaluse tõsta oma tööalast konkurentsivõimet tegelike juhtumiuuringute, üliõpilasnõukogu ja ettevõtlusühiskonnaga. Meil on tugevad sidemed kohalike ja riiklike organisatsioonidega, mis pakuvad võimalusi projektidele, praktikale ja lõpetajatele. Kool meelitab ligi palju tööstusharu kõrgetasemelisi kõnelejaid ning eelmisel aastal olid külastused ja loengud Inglise Panga töötajatelt, BAE Systemsilt, Barclaysilt, Lloyds Insurance'ilt, Cumminsilt, Delphilt ja Kenti maakonna nõukogult.

Rahastamine

Kent Business Schoolil on lai valik rahastamisvõimalusi kraadiõppe üliõpilastele, mis hõlmavad stipendiume, stipendiume, topelt-lojaalsusskeemi Kenti ülikooli üliõpilastele ja KBS Early Bird kava. Early Bird võrdub õppemaksu 10% soodustusega.
Täiendavat teavet Kenti Ülikooli rahastamise kohta leiate õpilaste rahastamise lehelt.

Karjäär

Meie finantsprogrammid varustavad teid muljetavaldavate oskuste ja erialaste teadmistega. Lisaks aitab sisseehitatud praktiline kogemus teil õnnestuda konkurentsivõimelisel tööturul. Seetõttu on see programm ideaalne ettevalmistus karjääri tegemiseks investeerimis- ja kommertspankade, kindlustusseltside, spetsialiseerunud finantsasutuste, kaubandusettevõtete ja finantsjuhtimise rollidega teistes tööstusharudes. Meie õpilastel on suurepärane töökoht. Viimased lõpetajad töötavad nüüd tipptasemel globaalsetes ettevõtetes, sealhulgas AXA, BNP Paribas, FactSet, HSBC, PwC, Santander, Thomson Reuters, USB Investment Bank ja Zürich Financial Services.

Ametialane tunnustus

Praegu otsime tunnustust MSc in Finance programmis (varem tuntud kui MSc Financial Markets) alates Global Association of Risk Professionals (GARP) ja Professional riskijuhtide International Association (PRMIA) kui PRMIA akadeemiline partner programmi tasandil. MSc Financial Markets oli juba saanud GARP ja PRMIA tunnustuse.

Kent Business School on Euroopa Juhtimise Arendamise Sihtasutuse (EMFD) ja Chartered Association of Business Schools (CABS) liige ning Kent MBA on magistrikraadi (AMBA) akrediteeritud programmi assotsiatsioon. Lisaks on KBS-l akrediteeringud Association of Advance Collegiate School of Business (AACSB), Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD), Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT) ja The Chartered Institute of Marketing.
KBS on allkirjastanud Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni vastutustundliku hariduse põhimõtted (PRME), mis pakub ülemaailmset võrgustikku akadeemilistele asutustele, et edendada ettevõtete jätkusuutlikkust ja sotsiaalset vastutust.

Lisateabe saamiseks külastage Kenti Ülikooli veebilehte (Financial Markets) - MSc .

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Kent Business School (KBS) is a leading Business School, ranked in the top 30 in the UK and is accredited by The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) which places KBS within t ... Loe edasi

Kent Business School (KBS) is a leading Business School, ranked in the top 30 in the UK and is accredited by The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) which places KBS within the top institutions globally for business degrees, with only 5% of the world’s Business Schools attaining this accreditation. Engaging teaching, world-class research, professional partnerships and an international community create an exciting atmosphere in which to learn, where innovation is encouraged and challenges welcomed. Näita vähem

Akrediteeringud

AACSB Accredited