MSc Finance (ettevõtete ja rahvusvaheline rahandus)

Üldine

Programmi kirjeldus

 • UCAS kood: N3K309
 • Kursuse kestus: 1 aasta (täistööajaga)
 • Õppetöö: täistööaeg
 • Asukoht: Durham City
 • Alguskuupäev: 02.02.2018

Meie MSc Finance programmi eesmärk on anda teile ranget koolitust eesliinil teadusuuringute, samuti täiustatud analüütiline ja tehnilisi oskusi, mis on kõrgelt globaalsed töötajad ja, kui soovite jätkata oma õpinguid, mida maailma juhtivad PhD programme.

Meie MSc programmid on partnerlus staatus Chartered Financial Analyst Institute (CFA). CFA on maailma juhtiv ühendus investeeringute spetsialistid ja tunnustatud mõõdupuu tehniline tipptase finantsturgudel. See tagab teile kasu õppekava kõrgeimatele standarditele ja võimaldab teil osaleda CFA Global Investment Research Challenge, samuti CFA tööandja võrgustiku ürituste ja stipendiume.

Programm koosneb komplekt südamik ja valikainete moodulitest, mis lõpeb tava-põhine äri projekti või teadustöö väitekirja.

Core ja Valikmoodulid

Sa uurib:

 • Mõlemad Econometrics I ja Econometrics II VÕI ökonomeetrilised meetodid ja finantsmodelleerimine ja ettevõtete prognoosimine
 • Täpsem Financial teooria
 • Äriühingu finants-
 • International Finance
 • Ühinemised ja omandamised

Seejärel valida kahe Valikmoodulid. Nimekiri moodulitest võib erineda aasta-aastalt, kuid on tavaliselt lisatud:

 • Auditeerimine ja Assurance Teenused
 • Tuletisinstrumentide turud
 • Financial Risk Management
 • Portfolio Management.

Doktoritöö või Business Project

Kolmandas perspektiivis siis täielik väitekirja, mis võiks viia läbi näiteks nõustamine projekti organisatsioonis või mõne meie rahvusvahelise partneri institutsioonid. Juhendatud õppejõud vastava kogemusega, saate uurida detailsemalt teema, mida olete juba õppinud osana oma programmi. See on võimalus, et teil arendada oma äri teadmisi ja tutvustada oma analüüsi ja ideid akadeemiline ja professionaalselt; ühendada kriitiline diskrimineerimise ja proportsioonitaju hinnata tõendeid ja teiste arvamusi.

Lisades oma kogemusi

Rahvusvahelised võimalused Oleme uhked oma tugevate rahvusvaheliste sidemete üle. Aitame teil sees perspektiivi globaalse äri on oluline osa programmi. Sellepärast pakume erinevaid võimalusi, mis aitavad teil sukeldu riigi äri ja akadeemiline keskkond, luua uusi kontakte ja silma paista konkurentsiga tööturul. Nende hulka kuuluvad:

 • Doktoritöö välismaal: Kui teie ambitsioonid ulatuvad kaugemale kui Suurbritannias, pakume mitmeid kohti meie unikaalne doktoritöö välismaal kava. See hõlmab kirjalikult väitekirja üks meie rahvusvaheline partner institutsioonid aasta juunist augustini. Mitmed stipendiumid on saadaval.
 • International Study Tour: Korraldame vabatahtlik International õppereis Euroopa alal, tavaliselt Šveits. See intensiivne programm toimub mitu päeva, tavaliselt märtsis / aprillis, ning pakub suurepärast võimalust saada "sees perspektiiv" rahvusvahelise äri ja suhelda võtmeisiku organisatsioonid.

Külaline kõnelejad

Osana oma programmi, siis on võimalus nautida ettekanded teadlased ja praktikud jooksul oma valitud huvitavas valdkonnas. Past kõlarid on kuulusid maailma suurimate rahvusvaheliste ettevõtete ja akadeemikuid, pakkudes ideaalne võimalus omandada praktilisi teadmisi ja progressiivne ülevaate.

Investment Club

Kümme õpilased on valitud hallata tõeline fondi ja kohtuda igakuiselt hinnata nende teadus- ja löövad ametitest. Lõpus aasta Valuutafond ja aruande selle täitmise edastatakse järgmise aasta klubi. See põnev algatus annab võimaluse panna oma rahalist oskused proovile ja suurendada oma CV.

Trading Challenge

See ülesanne on anda teile võimaluse jälgida ja analüüsida reaalajas finantsturgude andmete liikumise ehitada hüpoteetilise portfelli väärtpaberid oma valik. See annab sulle praktilisi kogemusi ja võimalust parandada oma investeeringute ja turvalisuse valikut oskusi. See tundub hea oma CV, pluss on rahalise auhinna võitja.

Täiendavad ressursid

Kool on teinud märkimisväärseid investeeringuid andmebaasi vahendeid, et anda teile juurdepääsu nii elada ja ajaloolisi andmeid pakkujad mille hulka Thomson Reuters, Datasteam ja Orbis. Need state-of-the-art andmebaasid annavad teile võimaluse küsitleda rahalist arvestust miljoneid ettevõtted üle kogu maailma ning lisada väärtuslikku teavet oma teadustöö.

Trading Room

Osana meie osutamise laia valikut tarkvara ja andmebaaside pakume koolitust meie Bloomberg terminalid tutvumise majandus- ja finantskriisi andmeid.

Riiki sisenemise nõuded

Suurbritannia esimese või teise taseme samaväärne diplom annab tunnistust oma teise, kolmanda või neljanda aasta statistiliste moodulite tugevate hindedokumentide kohta.

Kui teie emakeel ei ole inglise keel, peate täitma inglise keele nõudeid (vt veebisaiti).

Taotlus tuleb esitada veebipõhise taotlusvormi kaudu meie veebisaidil.

Tasud

 • ELi üliõpilane: 14 500 USA dollarit aastas
 • Koduõpilane : 14 500 USA dollarit aastas
 • Island Student: £ 14,500.00 aastas
 • Rahvusvaheline mitte-ELi õpilane: £ 23,000.00 aastas

Märkus. Tasud vaadatakse läbi ja muutuvad vastavalt inflatsioonile.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Prepare yourself to compete in an increasingly international job market. Study a globally-recognised postgraduate programme at Durham University Business School

Prepare yourself to compete in an increasingly international job market. Study a globally-recognised postgraduate programme at Durham University Business School Näita vähem
Durham , Oestrich-Winkel , UK Online + 2 Rohkem Vähem

Akrediteeringud