MSc Finance (rahandus, investeeringud ja riskid)

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc in Finance (rahandus, investeeringud ja risk) Pathway arendab oma kognitiivseid, kriitilisi, intellektuaalse ja teadustöö oskusi, samuti asjakohaseid isiklikke ja inimsuhete oskusi suhelda reaalses ärimaailmas ja organisatsioonides.

Tänapäeva konkurentsivõimelises globaalses keskkonnas on tööandjad üha valikulisemad otsides pädevaid äri- ja rahandusasutusi. Meie magistriõppe programmid varustavad teid kindla taustaga finantspõhimõtetes ja -tavades ning aitavad kasvatada oma praktilisi rahalisi oskusi ja tegelikke äriteadmisi.
See Pathway on spetsiaalselt loodud selleks, et arendada oma praktilisi rahalisi oskusi ja anda teile tegelikke äriteadmisi. Ta valmistab teid ette investeerimispankade, finants- ja juhtimiskonsultatsioonide, audiitorfirmade, finantsasutuste riskijuhtimise osakondade ja valitsusasutuste karjääri jaoks.

Te saate arusaadavaks teooriad, mis toetavad kaasaegseid investeerimis- ja riskijuhtimise tehnoloogiaid. Teooriate rakendamist demonstreeritakse meie finantslaboris Bloombergi abiga juhtumiuuringute ja veebibrauserite kasutamise kaudu. Kogenud Bloombergi koolitajate juhitavad regulaarsed treeningud aitavad teil omandada väärtuslikku praktikat turuanalüüsidega tutvumiseks ja nende kasutamiseks. Bloombergi platvorm annab võimaluse ka virtuaalsete kauplemistegevuste ja -võistluste jaoks.

Programm on hästi väljakujunenud ja meelitab igal aastal märkimisväärse arvu taotlusi üle 20 riigi. See rahvusvaheline aspekt võimaldab teil saada sügavamat ja laiemat õpikogemust ning saada kasu õppimis- ja lõpetamisjärgsetest koostöövõimalustest.

2015. aasta magistrikraadi omandatud kogemuste uuringus (PTES) saavutas MSc Finance Suite'i 97% õpilaste rahulolu määr, pannes meid Ühendkuningriigi kõrghariduse sektori peamistesse kvartalitesse. PTES on kõrgharidusakadeemia algatus ja seda tehakse 99 asutuse seas. See tulemus koos meie eduka jõudlusega riiklikes võistlusstabelites rõhutab Kenti ärikooli rahandusprogrammide tugevust ja meie kraadiõpetuse kvaliteeti.

Kursuse ülesehitus

Programmi õppekava on kooskõlas Chartered Financial Analyst® (CFA®) kutsekvalifikatsiooniga.
Üliõpilaste jaoks, kes kavatsevad CFA eksameid teha, pakutakse I ja II taseme eksamite ülevaatusi. Neid istungeid õpetavad professionaalsed juhendajad, kellel on tööstuse kogemus ja mida pakutakse tasuta. Programm otsib praegu akrediteerimist asjaomastelt kutseorganisatsioonidelt, nagu näiteks Chartered Institute for Securities

Programmi eesmärgid

Selle programmi eesmärk on:
- anda teile põhjalikud oskused, mis on vajalikud finants-, investeerimis- ja riskivaldkondades tekkivate probleemide analüüsimiseks ja lahenduste leidmiseks
- võimaldada programmi edukalt läbinud üliõpilastel jälgida karjääri erinevates finants- ja investeerimisvaldkondades
- pakkuda Teile täielikult põhjendatud ja integreeritud teadmistebaasi ettevõtete rahanduse, investeeringute analüüsi ja riskijuhtimise valdkondades
- arendada oma arusaama, teadmisi ja teadlikkust praegustest probleemidest, mis on akadeemilised teadlased, finantsasutused, reguleerivad asutused ja valitsused
- tagama, et te omandate vajaliku arvutusoskuse, mis on olulised praeguse erialase praktika jaoks.

Kent Business Schoolist

Kent Business Schoolil on üle 25-aastane kogemus ärikoolituse pakkumisel. Meie kraadiõppe programmide portfell näitab meie asjatundlikkuse ulatust ja sügavust. Akadeemilised uuringud ja seosed ülemaailmse äritegevusega teavitavad meie õpetust, tagades asjakohase ja praeguse õppekava. Oleme kohal nagu top 30 UK ärikool standard meie õpetamise ja õpilaste rahulolu. Meil on ka mitmeid kutseorganisatsioonide akrediteeringuid.

Kent Business Schoolis (KBS) õppimine annab teile võimaluse tõsta oma tööalast konkurentsivõimet tegelike juhtumiuuringute, üliõpilasnõukogu ja ettevõtlusühiskonnaga. Meil on tugevad sidemed kohalike ja riiklike organisatsioonidega, mis pakuvad võimalusi projektidele, praktikale ja lõpetajatele. Kool meelitab ligi palju tööstusharu kõrgetasemelisi kõnelejaid ning eelmisel aastal olid külastused ja loengud Inglise Panga töötajatelt, BAE Systemsilt, Barclaysilt, Lloyds Insurance'ilt, Cumminsilt, Delphilt ja Kenti maakonna nõukogult.

Rahastamine

Kent Business Schoolil on lai valik rahastamisvõimalusi kraadiõppe üliõpilastele, mis hõlmavad stipendiume, stipendiume, topelt-lojaalsusskeemi Kenti ülikooli üliõpilastele ja KBS Early Bird kava. Early Bird võrdub õppemaksu 10% soodustusega.

Täiendavat teavet Kenti Ülikooli rahastamise kohta leiate õpilaste rahastamise lehelt.

Karjäär

Kent Business School'ist lõpetamisel saate palju rohkem kui akadeemiline kvalifikatsioon - me suurendame oma õpilaste kogemusi ja kiirendame oma karjäärivõimalusi. Kraadiõppe kvalifikatsioon finantsvaldkonnas annab teile muljetavaldava oskuste, erialaste teadmiste ja praktilise kogemuse, et aidata teil edukalt tööturul töötada.

Õppijad, kes õpivad rahalisi vahendeid, on suurepärased tööalased tulemused ning juhtivad organisatsioonid on neid pidevalt sihtinud. Viimased lõpetajad töötavad nüüd tipptasemel globaalsetes ettevõtetes, sealhulgas AXA, BNP Paribas, FactSet, HSBC, PwC, Santander, Thomson Reuters, USB Investment Bank, Western Power ja Zürich Financial Services.

Ametialane tunnustus

Programm otsib praegu akrediteerimist asjaomastelt kutseorganisatsioonidelt, nagu näiteks Chartered Institute for Securities

Kent Business School on Euroopa Juhtimise Arendamise Sihtasutuse (EMFD) ja Chartered Association of Business Schools (CABS) liige ning Kent MBA on magistrikraadi (AMBA) akrediteeritud programmi assotsiatsioon. Lisaks on KBS-il akrediteeritud Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD), Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT) ja The Chartered Institute of Marketing.

KBS on allkirjastanud Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni vastutustundliku hariduse põhimõtted (PRME), mis pakub ülemaailmset võrgustikku akadeemilistele asutustele, et edendada ettevõtete jätkusuutlikkust ja sotsiaalset vastutust.

Lisateabe saamiseks külastage Kentsi Ülikooli veebilehte (rahandus, investeeringud ja riskid) .

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Kent Business School (KBS) is a leading Business School, ranked in the top 30 in the UK and is accredited by The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) which places KBS within t ... Loe edasi

Kent Business School (KBS) is a leading Business School, ranked in the top 30 in the UK and is accredited by The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) which places KBS within the top institutions globally for business degrees, with only 5% of the world’s Business Schools attaining this accreditation. Engaging teaching, world-class research, professional partnerships and an international community create an exciting atmosphere in which to learn, where innovation is encouraged and challenges welcomed. Näita vähem