AACSB Accredited

Vaadake, kuidas kindlaks teha, tõlgendada, korraldada ja manipuleerida teadmistega rahanduse ja juhtimise kohta, mis on seotud ülemaailmsete organisatsioonide säästva arengu ja juhtimisega.

At

Programm annab teile kombinatsiooni viimaste teadmiste kohta ettevõtte finantsides, finantsturgudel, riskijuhtimise ja ülemaailmse ärijuhtimise alal ning varustab teid tööturul nõutavate praktiliste oskustega, et toota korporatiivsete ettevõtete, finantseerimisasutuste või muud asutused, kus rahandus on oluline nii avalikus kui ka erasektoris.

Saate omandada sobiva hulga juhtimisotsuste tegemise vahendeid, teadustöö oskusi, aruannete kirjutamist, suulist ettekannet ning asjakohaseid isiklikke ja inimestevahelisi oskusi, mis võimaldavad teil suhelda rahanduse ja juhtimise reaalses maailmas. Sa osalete Londoni linna ekspertide ja tööstuse kõrgema tasandi otsustajate poolt külastatud loengutest.

Programmi ajal on teil võimalused praktilise töö tegemiseks Business Schooli Bloombergi Labis. Virtuaalne kauplemisplatvorm võimaldab teil tutvuda turuandmetega ja nendega tutvuda praktiliste juhtumiuuringute ja veebiandmebaaside kasutamise kaudu. Programm pakub ka Bloombergi tunnistusele vajalikku koolitust. Lisaks kutsutakse teid osalema programmiürituste konkursil, mis koosneb ettevõtte analüüsist ja seda hindavad tööstuse eksperdid.

Programmi teave

Meie praegustele õpilastele pakutakse järgmisi mooduleid. See nimekiri põhineb praegusel õppekaval ja võib aastast aastasse muutuda vastuseks uute õppekavade arengule ja innovatsioonile.

  • Corporate Finance
  • Rahandusfondid
  • Ettevõtte vastutus ja globaliseerumine
  • Rahvusvahelised finantsturgud ja -instrumendid
  • Uurimismeetodid ja -oskused (rahandus)
  • Organisatsiooniline käitumine ja inimressursside juhtimine
  • Äri rahvusvahelises perspektiivis
  • Ettevõtete aruanne rahanduses

Hindamine

Programm hõlmab õpetatud ja projekti komponenti. Õpetatavat programmi hinnatakse kursuste ülesannete segu kogu aasta jooksul ja eksamitega mais ja juunis. Kui need on lõpule viidud, töötate täistööajaga Business Report in Finance.

Sisenemise nõuded

Õpilased, kes soovivad kõrgemal tasemel taotleda, peaksid olema Ühendkuningriigis (vähemalt 2: 2) või samaväärsed rahvusvaheliselt tunnustatud kvalifikatsioonid finants-, raamatupidamis-, majandus-, äri-, matemaatika- või inseneriõppes.

Taotlejaid, kellel pole autasud, võidakse kaaluda ka töökogemuse, kutsekvalifikatsiooni ja programmi asjakohasuse poolest nende praegusele ametialasele rollile.

Kõik taotlejad loetakse individuaalselt ja täiendavaid kvalifikatsioone ning kutsekvalifikatsioone ja -kogemust arvestatakse ka taotluste läbivaatamisel.

Inglise keele oskuse tõendamine on vajalik. Pakume mitmeid eelseisakursuseid inglise keeles akadeemiliste eesmärkide kaudu

Programmi õpetamise keel:
Inglise
Kent Business School, University of Kent

Vaata veel 11 kursust Kent Business School, University of Kentis »

Viimati uuendatud May 19, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
10,480 GBP
Kodu / EL: 10 480 £ / välismaal: 18 400 £
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi