MSc Finance (rahvusvaheline pangandus ja rahandus)

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc International Banking and Finance programm võimaldab teil saada tööalaseid oskusi, mis on vajalikud töötamiseks tipptasemel ülemaailmsetes finantsasutustes, rahvusvahelistes organisatsioonides, keskpankades, finantsregulatsiooniasutustes ja sarnastes kõrgelt spetsialiseeritud asutustes.

See programm annab tugeva tausta finantseerimisasutuste, turgude ja süsteemide põhimõtetest ja tavadest. Te arendate oma teadmisi, mõistmist ja arusaama sellest, kuidas finantsasutused ja turud majanduses ja globaalses finantssüsteemis toimivad. Samuti arendate välja sobivad kognitiivsed, kriitilised, intellektuaalsed ja teadustööoskused ning asjakohased isiklikud ja inimsuhete oskused, et suhelda reaalses ärimaailmas ja rahanduses.

Programm on eriti huvipakkuv neile, kes soovivad ehitada karjääri pankades, ehitusühingutes, spetsialiseerunud finantsasutustes ja fondihalduses, väärtpaberitega tegelevates ettevõtetes, rahvusvahelistes ettevõtetes või täita ettevõtte finantsjuhtimise ja sõltumatu finantsnõustamise ülesandeid.

- Quants Workshop

Kent Business School pakub vabatahtlikku kahe nädala täienduskoolitust matemaatikas, statistikas ja Excelis enne selle programmi algust.

Kursuse ülesehitus

Praktilise töö elemendid viiakse läbi Business Schooli pühendunud Bloombergi laboris. Virtuaalne kauplemisplatvorm võimaldab teil pääseda turuandmetele ja nendega tegeleda praktiliste juhtumiuuringute ja online-andmebaaside kasutamise kaudu. Programmid pakuvad teile ka vajalikku koolitust Bloombergi sertifikaadi saamiseks.

Kent Business School

Kent Business School (KBS) omab üle 25 aasta kogemust ärihariduse andmisel. Meie kraadiõppe programmide portfell näitab meie asjatundlikkuse ulatust ja sügavust. Akadeemilised uuringud ja seosed ülemaailmse äritegevusega teavitavad meie õpetust, tagades asjakohase ja praeguse õppekava. Meie haridusastme ja üliõpilaste rahulolu jaoks on meil esikohal 30 UK ärikooli. Meil on ka mitmeid kutseorganisatsioonide akrediteeringuid.

Kent Business Schoolis (KBS) õppimine annab teile võimaluse tõsta oma tööalast konkurentsivõimet tegelike juhtumiuuringute, üliõpilasnõukogu ja ettevõtlusühiskonnaga. Meil on tugevad sidemed kohalike ja riiklike organisatsioonidega, mis pakuvad võimalusi projektidele, praktikale ja lõpetajatele.

Kool meelitab ligi palju tööstusharu kõrgetasemelisi kõnelejaid ning eelmisel aastal olid külastused ja loengud Inglise Panga töötajatelt, BAE Systemsilt, Barclaysilt, Lloyds Insurance'ilt, Cumminsilt, Delphilt ja Kenti maakonna nõukogult.

Rahastamine

Kent Business Schoolil on lai valik rahastamisvõimalusi kraadiõppe üliõpilastele, mis hõlmavad stipendiume, stipendiume, topelt-lojaalsusskeemi Kenti ülikooli üliõpilastele ja KBS Early Bird kava. Early Bird võrdub õppemaksu 10% soodustusega.
Täiendavat teavet Kenti Ülikooli rahastamise kohta leiate õpilaste rahastamise lehelt.

Karjäär

Meie finantsprogrammid varustavad teid muljetavaldavate oskuste ja erialaste teadmistega. Lisaks aitab sisseehitatud praktiline kogemus teil õnnestuda konkurentsivõimelisel tööturul.

See programm on ideaalne ettevalmistus karjääri tegemiseks investeerimis- ja kommertspankade, kindlustusseltside, spetsialiseerunud finantsasutuste, kaubandusettevõtete ja finantsjuhtimise rollidega teistes tööstusharudes.

Meie õpilastel on suurepärane töökoht. Viimased lõpetajad töötavad nüüd tipptasemel globaalsetes ettevõtetes, sealhulgas AXA, BNP Paribas, FactSet, HSBC, PwC, Santander, Thomson Reuters, USB Investment Bank ja Zürich Financial Services.

Ametialane tunnustus

Praegu otsime tunnustust rahvusvahelisel pangandus- ja rahandusministeeriumil professionaalsest riskijuhtide rahvusvahelisest assotsiatsioonist (PRMIA) programmi PRMIA akadeemilise partnerina.

Kent Business School on Euroopa Juhtimise Arendamise Sihtasutuse (EMFD), CIPD, CIM ja Business Schools (ABS) liige. Lisaks on KBS akrediteeritud magistrikraadi (AMBA) poolt.

Lisateabe saamiseks külastage Kent (Ülikooli) veebisaidi rahandusministeeriumi (International Banking and Finance) MSc lehekülge!

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Kent Business School (KBS) is a leading Business School, ranked in the top 30 in the UK and is accredited by The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) which places KBS within t ... Loe edasi

Kent Business School (KBS) is a leading Business School, ranked in the top 30 in the UK and is accredited by The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) which places KBS within the top institutions globally for business degrees, with only 5% of the world’s Business Schools attaining this accreditation. Engaging teaching, world-class research, professional partnerships and an international community create an exciting atmosphere in which to learn, where innovation is encouraged and challenges welcomed. Näita vähem

Akrediteeringud

AACSB Accredited