MSc Financial Engineering

Unikaalne kraadiõppe programmi, Master of Science in Financial Engineering (MTÜ) annab teile edu on dünaamiline professionaalne maailma kõrgtehnoloogia rahastamiseks. Õppige maailmatasemel õppejõud ja tööstuse kogenud spetsialistid, kuidas rakendada lahendusi sellistes valdkondades nagu riskijuhtimine, tootekujunduse, kvantitatiivne kauplemise, kvantitatiivne ja finantsanalüüs infotehnoloogia. Olge kursis tööstuse areng selles multidistsiplinaarne programm, mis on ka pakutakse koostöös Carnegie Mellon University, USA: tähtsündmused MFE programm:

 • 7 nädalat Carnegie Melloni ülikoolist USAs
 • Teadmisi 2 NTU koolid - Nanyang Business School (NBS) ja School of füüsika-matemaatikakandidaat (SPSM)
 • Maailmaklassi teaduskonna
 • Insights alates spetsialistide
 • State-of-the-art infrastruktuur
 • Tugev vilistlaste võrgustiku

Programm on varustada teid kontseptsioone ja meetodeid rahandus, Computer Science and Mathematics. Õpid kuidas kohaldada kogenud inseneri tööriistu rahalisi probleeme, kasutades keeruline analüüsi ja kvantitatiivsete meetodite, mis võimaldab teil lahendada keeruline probleeme kõrgtehnoloogia rahastamiseks.

Programmi struktuur

Sul on vaja täita 20 põhilisi kursusi ja 4 valikainete kursused. Õppekava on õpetanud üle 3 trimester (1 aasta). Kui soovid teha programmi osalise tööajaga, vajate 6 trimestril (2 aastat).

Iga trimestri koosneb 2 mini poolest 7 nädalat iga, millel on kaks süvendit ühe aasta detsembris-jaanuaris ja teine ​​aprillis-mais (täpsed kuupäevad kinnitamisel).

CMU Term

Sa veedad esimese 5 mini terminid Nanyang Business School Singapur ja lõplik 7-nädalane mini perspektiivis (Mini Term 6) Carnegie Melloni ülikooli (CMU) USA (vastavalt USA viisa kinnitamise vajaduse korral). CMU perspektiivis on kohustuslik kõigile täiskoormusega üliõpilastele. Osalise tööajaga õpilased võivad valida välja selle, kuid seda tuleb teha ajal taotluse ja selle suhtes lõpliku heakskiidu Nanyang Business School. Ülejäänud kursused valmib NTU täita lõpetamise nõuded. Õppemaks jäävad muutumatuks õpilased, kes valivad välja CMU perspektiivis. On edukat lõpetamist CMU perspektiivis kursused, siis antakse tunnistuse Computational Finance CMU.

Südamik ja valikainete kursused

MFE kursused jagunevad 3 põhirühma:

 • Financial Matemaatika & Statistika
 • rahandus
 • Andmetöötlus

ettevalmistuskursuste

Lisaks pakume ettevalmistuskursuste matemaatika, rahandus ja programmeerimine. No extra krediiti antakse need kursused. Math ettevalmistav kursus on mõeldud neile, kes soovivad täiendada oma matemaatika, enne kui nad alustavad MFE programmi õige. See kursus on kohustuslik kõigile sissetulevatele MFE õpilastele, kes on kohustatud end registreerima, osaleda kõikide klasside samuti istuda testi lõpus muidugi. Rahanduskomisjon Ettevalmistav kursus tutvustab osalejatele rahanduse alused ja rakendused. See annab ülevaate rahanduse, põhi teooria, terminoloogia ja vahendid, mida kasutatakse tavaliselt rahastamiseks. Programmdokumendis Ettevalmistav kursus on kasulik osalejad, kes soovivad saada edumaa programmeerimine valmistuda MFE loomulikult samuti saada aimu, millist rahalist tööstuse praktikud teevad.

koostööpartner

Selle MFE üliõpilane, siis omandada eristusvõime serva oma Financial Engineering hariduse ja kogemuste kaudu meie koostöös Carnegie Melloni ülikooli (CMU), mis on kestnud alates programmi algusest 1999. aastal.

CMU on Tepper School of Business on üks esimesi ärikoolides maailmas rõhutada interdistsiplinaarne mõtlemine. Ta on teerajajaks sisse magistri tasemel programmi Master of Science in Computational Finance, mis ühendab infotehnoloogia, matemaatika ja rahandus. Sa veedad oma viimase mini perspektiivis (7 nädalat) Carnegie Melloni ülikoolis Pittsburghis (heakskiidul USA viisa olemasolu korral). Seal, siis täielik 4 kursused, õpetab Carnegie Melloni facult CMU tasustab Sind tunnistuse Computational Finance kui kuur lõpule viia.

osalejaprofiiliga

MFE õpilane on suure saavutaja - erakordselt keskendunud, eesmärgile orienteeritud ja jõuline. Ta / Ta on suurepärane probleemide lahendaja, ja õitseb matemaatika.

MFE osaleja profiili

Teaduskond

Teid õpetatakse kogenud meeskond professorid NTU ja Carnegie Melloni ülikooli. Meie professorid tuua mitu aastat tööstuse kogemus oma vastavates valdkondades.

Kinni tööstuse spetsialistid on osalema kutsutud ka kohaletoimetamise kursuste osana Speaker Series.

Rajatised

Finantsinspektsioon Trading Toad on varustatud state-of-the-art terminalid, kauplemise simulatsiooni tarkvara, videokonverentsi koos Bloomberg ja Reuters 3000 Xtra.

Karjäär

Valmib MFE programmi töö peamiselt finantsteenuste sektoris. Töö varieeruda, kuid tavaliselt keerlevad riskijuhtimise, kvantitatiivne varahaldus, tootekujunduse, kvantitatiivne kauplemise, kvantitatiivne uuring, finants- infotehnoloogia samuti teistes valdkondades kõrgtehnoloogia rahastamiseks. Tööandjate hulka investeerimispangad, kommertspankadele, Finantskonsultatsioonid, finants- ja andmebaasi tarkvara tarnijad, finantsregulaator, riigikassa & Finance osakondade MNC-de, vahetuste ja energia ettevõtted. Valmistada ette kõrgharidusega tööstuses, seminare professionaalne grooming, intervjuu oskusi ja uuesti kirjalikult toimuvad õpilastele. Online CV portaal on kättesaadavad ka värbajate huvitatud kaaluda meie lõpetajate tööhõive. Õpilased on ka oodatakse osalema aktiivselt tööotsimise protsessi.

NTU MFE programm on tuntud ja on hea maine tööstusele. Meie lõpetajad on teinud märkimisväärset mõju finantsteenuste tööstuse kohalikul ja rahvusvahelisel tasandil. Tuginedes viimaste aasta andmetel 95% meie lõpetajad on paigutatud 3 kuu jooksul pärast lõpetamist.

Vastuvõtutingimused

 • Hea bakalaureuse kraadi rakendada matemaatikat, rakenduskõrgkoolis teadus, statistika, infotehnoloogia, inseneri, majanduse, või muid kvantitatiivseid valdkondades. Me kaalub ka taotlejate teistest valdkondadest.
 • Hea GMAT või GRE skoor. See on kohustuslik. Te võite võtta kas GMAT või GRE kuigi GRE eelistatakse. GRE, palun võta General Test. GMAT / GRE tuleb viimase viie aasta jooksul ajal avalduse esitamist.
 • Vähemalt kaks aastat asjakohast töökogemust Saanud esimene aste on eelistatud, kuid mitte kohustuslik.
 • TOEFL on nõutav, kui õppekeelega ajal oma bakalaureuse uuringud ei ole inglise keeles. Palun märkige Institution kood ei ole. 6538. IELTS on kinnitatud asemel TOEFL.
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 1 kursust Nanyang Business School, NTU Singaporeis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
- Kooliga
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

MSc Financial Engineering Alumni Chill out Event