MSc Finants Ja Investeeringud

Üldine

Programmi kirjeldus

See programm on ideaalne, kui otsite karjääri investeeringute analüüsi või portfellihalduse alal. See asutati 1973. aastal, see oli Suurbritannias esimene rahanduse magistrikraad ja viimase 40 aasta jooksul on see omandanud rahvusvahelise maine suurepärase koolituse ja akadeemiliste teadmiste pakkumise kaudu.

Programmi on akrediteerinud Chartered Securities and Investment Institute (CISI) alates 2008. aastast ja oleme uhked, et oleme ka CISI tippkeskus. See tähendab, et teil on lisaks MSc-le võimalus töötada ka CISI-st kvalifikatsiooni saamiseks.

Teie tööalane konkurentsivõime on meie jaoks põhirõhk, nii et hõlmaksime mitmeid täiendavaid tegevusi, mis aitavad teil oma ülekantavaid oskusi arendada:

Hindamata intensiivne finantsandmebaaside koolitus, mida viivad läbi selliste tuntud finantsandmete pakkujate nagu Bloomberg, Thomson Reuters, Bureau Van Dijk, Standard ja Poor'i globaalse turu jälgimise andmeespetsialistid.

Intensiivne ettevõtte analüüsi töötuba, mida viib läbi praktik, et aidata arendada praktilist investeerimisalast mõistmist, täiendada esitlusoskust ja anda ülevaade praegustest reaalse maailma teabeallikatest ja tehnikatest

See programm on loodud paindlikuks ja seda pakutakse kas üheksa- või 12-kuulises vormis:

9-kuuline programm koosneb 12 õpetatavast moodulist, millest viis on kohustuslikud moodulid, mis võetakse ühe semestrina ja seitse neist valitakse valikuliste moodulite seast ning võetakse semestri kaks ja kolm.

12-kuuline programm koosneb üheksast õpetatavast moodulist, millest kuus on kohustuslikud moodulid, mis võetakse esimese ja teise semestri jooksul ning kolm neist valitakse valikuliste moodulite hulgast ja võetakse 2. ja 3. kursuse jooksul. Õpilased tegelevad ka väitekirja tähtajaga kolm.

Ainus erinevus 9-kuulise ja 12-kuulise kursuse vahel on see, et 12-kuuline kursus sisaldab väitekirja. 9-kuulisel kursusel osalevad õpilased võtavad täiendavaid õpetatavaid mooduleid, et need õppepunktid moodustaksid. Mõlemal programmil on täpselt samad sisenemisnõuded ja tulemuseks on täpselt sama auhind.

Suurendage oma kraadi välismaal õppimise võimalustega

QTEM programm *

Pärast teie esimest õppeaastat Exeteris saavad abikõlblikud üliõpilased liikuda QTEM-programmi. QTEM eesmärk on valmistada üliõpilasi ette suurepäraste kvantitatiivsete ja analüütiliste oskustega, et toetada nende tulevast karjääri globaalset ärikeskkonda juhtivate otsustajatena.

QTEM-i programmi vastu võetud üliõpilased veedavad täiendava semestri õppides ühes akadeemilistes partnerites pärast nende magistriõppe lõpetamist. Sellele lisasemestrile järgneb 1,5-kuuline praktika ja osalemine QTEM Data Challenge'is.

Üliõpilased valib ja nimetab QTEM-ile University of Exeter Business School pärast võistlevat sisemist taotlusprotsessi. Kohti on vähe, seetõttu soovitame teil enne magistrisse kandideerimist oma huvi registreerida.

* Avatud üliõpilastele, kes õpivad järgmistes University of Exeter Business School programmides: MSc finantsanalüüs ja fondihaldus, MSc finantside ja investeeringute alal, MSc majandus, MSc majandus ja ökonomeetria, MSc finantsmajandus

Topeltklass

Veeda oma esimene aasta Exeteris ja teine aasta teises maailmatasemel rahvusvahelises õppeasutuses, mille tulemuseks on kaks magistrikraadi ja võimalus oma teadmisi veelgi laiendada. Pakume kolme fantastilist topeltkraadi varianti koos:

 • Prantsusmaal Grenoble Ecole de Management
 • EBSi äri- ja õigusülikool Saksamaal
 • Fudani Ülikooli majanduskool Hiinas

Võimalus õppida Fudaniga on spetsiifiline MSc Economics, MSc Economics

Programmi struktuur

Programmi struktuur (9 kuud)

Selle programmi 9-kuuline variant on õppimiseks üheksa kuud täistööajaga kolmel ametiajal septembrist juunini ja on kogu selle aja ülikoolipõhine.

Programmi ajal õpiksite mooduleid kokku 180 ainepunkti.

Pidage meeles, et programmi struktuurid võivad muutuda.

Programm on jagatud õppeüksusteks, mida nimetatakse mooduliteks, mille jaoks on määratud mitu "krediiti". Mooduli krediidireiting on proportsionaalne kogu töökoormusega, kusjuures 1 krediit võrdub nominaalselt 10 töötundiga.

Programmi struktuur (12 kuud)

Selle programmi 12-kuuline variant on saadaval septembrist septembrini täistööajaga kaksteist kuud ja on kogu selle aja ülikoolipõhine.

Programmi ajal õpiksite mooduleid kokku 180 ainepunkti.

Pidage meeles, et programmi struktuurid võivad muutuda.

Programm on jagatud õppeüksusteks, mida nimetatakse mooduliteks, mille jaoks on määratud mitu "krediiti". Mooduli krediidireiting on proportsionaalne kogu töökoormusega, kusjuures 1 krediit võrdub nominaalselt 10 töötundiga.

Õppimine ja õpetamine

Meie kraadiõppes õpetatavad programmid kasutavad erinevaid õpetamismeetodeid, sealhulgas loenguid, seminare ja õppematerjale.

Loengud

Loengute eesmärk on anda teile teavet mooduli kesksetest ideedest ja aidata teil arendada keeruliste ideede mõistmist. Loengute õppetöö materjalid on teile elektrooniliselt kättesaadavad, et saata loengu käigus tehtud märkmeid. Loenguid annavad mitmed töötajad, sealhulgas juhtivad professorid, kes integreerivad oma viimaseid uurimistulemusi õpetamisse, mille saate. Külalisõppejõud, sealhulgas tööstusharu liikmed, aitavad kaasa ka mõnele moodulile.

Seminarid ja õpetused

Seminarid ja õpetused hõlmavad loengute teemade põhjalikku uurimist ning annab teile võimaluse arutada erinevaid mõisteid ja teooriaid ning saada tagasisidet oma kirjalike ülesannete kohta.

Hindamine

Moodulid hinnatakse rühmatööde, kursuste, projektitoimingute ja eksamite segu kaudu; iga komponendi kaal on vastavalt mooduli akadeemilistele nõuetele erinev. Eksamid hoitakse tavaliselt mooduli lõpus, jaanuaris ja mais / juunis.

Sisenemisnõuded 2020

 • Keskel 2: 2 (55%) autasud raamatupidamise, rahanduse, investeeringute, majanduse või sellega seotud erialadel tunnustatud ülikoolist. Matemaatilise / kvantitatiivse * võime tõendamine on hädavajalik.
 • IELTS (akadeemiline) Üldskoor 6,5. Mitte vähem kui 6,0 üheski jaotises.
 • TOEFL IBT * Üldskoor 90, minimaalne punktisumma 21 kirjutamise, 21 kuulamise, 22 lugemise ja 23 rääkimise eest.

Eeltingimused

Magistriõppesse kandideerimiseks peavad rahanduse ja investeeringute taotlejad olema läbinud tasemel 2: 1 vähemalt ühe matemaatilise / kvantitatiivse aine mooduli ja ühe bakalaureusekraadi arvestusmooduli ning pakkuma veel vähemalt kolme moodulit 2: 1 tasemel mis tahes järgmistest: raamatupidamine, majandus, rahandus ja matemaatika.

* Matemaatika moodulid võivad sisaldada näiteks algebrat, kalkulatsiooni, ökonomeetriat, statistikat, tõenäosust või optimeerimist.

Rahvusvahelised üliõpilased

Kui olete rahvusvaheline üliõpilane, külastage meie rahvusvaheliste samaväärsuste lehti, et saaksite vaadata, kas teie olemasolev akadeemiline kvalifikatsioon vastab meie sisenemise nõuetele.

Karjäär

Meie magistriprogrammide eesmärk on valmistada teid ette edukaks karjääriks kõikjal maailmas, kus kavatsete töötada. Tööandjad ootavad kraadiõppuritelt kõrgtasemel suhtlemis- ja tehnilisi oskusi, meeskonnatööd ja sõltumatut uurimistööd, projektijuhtimist ning uusimaid erialateadmisi.

MSc finantsides

Karjäär rahanduses ja investeerimises

See kraadiõppekava võib valmistada teid ette mitmesugusteks rollideks, millest kaks on kõige populaarsemad:

 • Investeerimisanalüütik (turu-uuringud, fondide analüüs, strateegilise planeerimise suundumused).
 • Investeerimis / Portfellihaldur (tegeleb kliendi portfelliga

Kui valite hoolikalt oma väitekirja uurimisteema ja valikulised moodulid, näiteks ettevõtte rahandus, ettevõtte juhtimine, tuletisinstrumendid, rahvusvaheline finantsjuhtimine, ühinemised või finantsökonoomika, võite hakata oma tööalase konkurentsivõime suurendamiseks välja töötama spetsialiseerumist.

Rakenduslike IT-oskuste arendamisel, kasutades oma moodulite osana Thomson Reuters Datastreami ja muid finantsandmebaase ning tarkvarasüsteeme, on teil ka karjääri alustamiseks uusim tehniline teadmine.

Potentsiaalsed tööandjad on:

 • Investeerimishaldusettevõtted, kus analüütikud pakuvad teavet asutusesiseste fondijuhtide kohta
 • Börsimaaklerid ja investeerimispangad, kus analüütikute uuringud abistavad nende ettevõtte kliente, tavaliselt fondijuhid, kuid mõnikord ka ettevõtete juhid ja direktorid
 • Investeerimispankade varahaldusosakonnad
 • Institutsionaalsed investorid, näiteks suured heategevusorganisatsioonid, pensionifondid ja elukindlustusseltsid
 • Riskifondid
 • Valitsus või avalikud organisatsioonid
 • VKEd (väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted)

Mitme riigi kodanikud, nagu näiteks Bank of America Merrill Lynch, Barclays, HSBC, Vanguard Asset Management, Credit Suisse, Citibank, Amundi ja Deutsche Bank, on lõpetanud koolituse paljudes riikides, kus nad asuvad. Riigispetsiifilised pangad, nagu näiteks Hiina Ehituspank ja Hiina Pank (Hongkong), ning väiksemad organisatsioonid üle kogu maailma pakuvad ka kraadiõppe võimalusi ja töövõimalusi koos konkreetsete värbamistsüklitega, mis sobivad nende kohalikule tööturule.

Varasemad selle programmi lõpetanud töötajad on saanud endale rolle nagu finantsanalüütikud paljude organisatsioonidega, sealhulgas Coutts (Suurbritannia), KPMG (Vietnam), HSBC (Vietnam), JP Morgan First Capital, Ernst

Meie karjäär

Teie oskuste ja karjäärivõimaluste arendamine

University of Exeter Business School pakub mitmesugust toetust, et aidata teil arendada tööandjatele atraktiivseid oskusi.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Exeter, in the south-west of the UK, is one of the top universities in the world. Our two locations in Exeter and Cornwall offer beautiful campuses in vibrant communities and are ide ... Loe edasi

The University of Exeter, in the south-west of the UK, is one of the top universities in the world. Our two locations in Exeter and Cornwall offer beautiful campuses in vibrant communities and are ideal environments in which to study and live. Näita vähem