MSc finantsjuhtimise

Üldine

Programmi kirjeldus

Keskmes iga riigi majanduse, rahanduse pakub maailma huvitav, keeruline ja väga tulus karjääri. See muudab konkurentsi töökohtadele tugev eriti finantsjuhtimist. Meie MSc on mõeldud lõpetajate kvantitatiivse tausta, kes on piiratud teadmisi raamatupidamise, majanduse või rahanduse. See annab teadmisi ja oskusi, mida on vaja tööd finantssektoris kui ka neid, mis võib anda teile olulise eelise selle konkurentsiga globaalses sektoris.

Finantssektoris keskmes on majanduse igast rahvusest. Töökohti on huvitav, keeruline ja väga tulus. Kuid konkurents töökohtadele on sageli väga intensiivne, eriti valdkonnas finantsjuhtimise. See programm varustab õpilaste laiem, sügavam, erinevaid teadmisi ja oskusi, et töökohti kui üheski omalaadne praegu olemas - väärtuslik konkurentsieelise.

Association of Corporate finantsjuhid (ACT) on valitud Birmingham Business School kui Akrediteeritud ülikooli. See tähendab, et pärast lõpetamist siis hoidke nii akadeemilise ja kutsekvalifikatsiooni, mis teeb selle Financial Management programm ainulaadne. Me oleme esimene ja ainus ülikooli koostööd ACT pakkumine kahekordne kvalifikatsioon programmi oma uue Sertifikaadid.

Sa võtab üheksa moodulid ja esitama teadustöö väitekirja.

Riiki sisenemise nõuded

Hea Autasud (2: 1 või uuem) või aspirantuur alates Ühendkuningriigi ülikoolis või samaväärne. Taotlejal peab olema minimaalne nõutav (või pass klass) mis tahes kvantitatiivne teema (nagu ökonomeetria, statistika, matemaatika, füüsika, või mis tahes muu asjakohase moodul) vähemalt kahe sõna bakalaureusekraadi programm, või mis tahes pass klassis GCE A-taseme matemaatika, veelgi matemaatika, statistika või füüsika. Kui soovid Tase matemaatika Kõrgem matemaatika, statistika või füüsika tuleb vaadelda osana oma taotluse, siis pane tõendeid nende tulemuste tehes avalduse.

Viimati uuendatud okt 2017

Teave kooli kohta

Birmingham Business School is a research-led institution and offers high quality undergraduate and postgraduate degree programmes for students from all over the world. Their triple-crown accreditation ... Loe edasi

Birmingham Business School is a research-led institution and offers high quality undergraduate and postgraduate degree programmes for students from all over the world. Their triple-crown accreditation places them within an elite group of global business schools. Set in the university's attractive 'redbrick' campus, in the industrial heartland of Britain, the School is proud of its 100 year history and close links with local business. Näita vähem