MSc Finantsjuhtimine

&nbsp

See programm annab tugeva aluse teooria ja praktika raamatupidamise ja rahanduse ärisektoris, näidates, kuidas need, kes vastutavad finantsinformatsioon võib mõjutada otsuste tegemise ja väljaspool organisatsioone.

&nbsp

Sa muutub vilunud analüüsides finantsteabe ja saanud arutada arenguid finantsjuhtimise erinevates kultuurides, võttes vastu rahvusvahelises perspektiivis. Programm kutsub kaalumist unikaalne seisukohalt finantsjuht organisatsioonis, tagades, et küsimusi peetakse praktilisest, reaalse maailma vaatepunktist.

&nbsp

Traditsioonilise ja kaasaegse arenguid finantsturgudel tavade ja uurida ja siis lähtuda vastavate uuringute kui vundament, millele kujundada strateegilisi lähenemisviise.

&nbsp

&nbsp

Sihtrühm

&nbsp

MSc Financial Management on suunatud nii hiljuti kooli lõpetanud, vähe või puudub töökogemus, ja need, kes on töötanud ja nüüd soovivad detailne uuring.

&nbsp

&nbsp

Programmi mooduleid

&nbsp

Foundations of Finance

Corporate Performance analüüs Ettevõtte finantsjuhtimise Rahvusvaheline Finantsjuhtimine Finantsanalüüs üks vabatahtlik moodul võetud laia valiku Kutseoskuste Uurimismeetodid väitekiri või projekt

&nbsp

&nbsp

Entry Requuirement s

&nbsp

Et saada riiki lubamise taotlejad peaksid tavaliselt olema:

  • hea Autasud vm samaväärne
  • hea inglise keele oskus: kui inglise keel ei ole teie esimene keel ja te ei ole õppinud inglise viimase kahe aasta jooksul, siis pead olema IELTS skoor 6. 0 või TOEFL skoor 550 (või 79 Interneti-põhine test)
  • ühe õppeaasta viide
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 8 kursust Hull University Business Schoolis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2020
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date