MSc finantsmajandus

Üldine

Programmi kirjeldus

See kursus sobib Sulle, kui soovid süvendada oma teadmisi Economics või rahandusminister ja potentsiaalselt minna edasi õppima PhD või teadustöö valdkonnas Economics või rahandusminister. meie MSc finantsmajandus annab teile aluse karjääri majandus- või finantsanalüütik äris, valitsuses või suure rahvusvahelise organisatsiooni. Te arendada põhjalikku arusaamist põhimõtteid rahanduse, investeeringute analüüsi ja analüüsimeetodite kaasaegse rahanduse.

Saad täiustatud mõistmist võti teooriaid ja kontseptsioone rahanduse ja investeeringute meie põhilisi mooduleid. Sul on võimalik jätkata oma huvi pakkuvates valdkondades kaks põhilisi mooduleid ja läbi oma väitekirja.

Saad tugev oskus analüüsimeetodeid, arvuti ja uurimistöö meetodid probleemide lahendamine ja arendada oma kriitiline analüüs majandusteooriad ja arutelusid. Aste on varustada teid usalduse kasutamine ja esitlus majanduslikke argumente oma ametialase rolli.

Selleks, et aidata teil arendada oskusi, mis viib tööandjate küsida, ja saate näha, kuidas kauplejad tööd, oleme 12 Bloomberg terminalide Ülikooli Raamatukogu.

MSc Financial Economics avab karjääri võimalusi nii majandusliku või finantsanalüütik äris, valitsuses või suure rahvusvahelise organisatsiooni. Muidugi ka valmistab teid Ph.D. või rahandusminister.

Riiki sisenemise nõuded

Hea teise klassi kiitusega diplom või samaväärne tunnustatud ülikooli majandus-või finantsvaldkonnas.

Inglise keele nõuded

IELTS 6.5 või samaväärne. Kui teie esimene keel ei ole inglise, peate esitama tõendid oma inglise keele oskus. Kui sul ei ole veel kohtuda meie nõuetele, meie inglise keele õpetamine Unit (eltu) pakub erinevaid kursusi, mis aitavad teil parandada oma inglise vajalikud standard.

Aktuaalset

Meie rahanduse ja majanduse kursused on välja töötatud vastavad tööandjate vajadustele ja on kõrgelt hinnatud jooksul äri-ja valitsus, riiklik või rahvusvaheline.

Paljud meie õpilased on läinud edasi töötada suurte pankade, ettevõtete ja valitsuste või jätkata karjääri akadeemilistes valdkondades.

Kõrgkoolijärgne Ülikooli Leicester on karjääri muutub. See võib olla kevadel pardal edendamine oma praeguse tööandja, platvorm, kust alustada uut karjääri või lihtsalt abi saamas tõhusam oma praeguse rolli. Kui oled juba tööhõive, suurendada oma karjääri õppides kraadiõppe tasandil annab selge signaali, et tööandjad, et teil on võtnud eesmärgiks töötada oma oskusi ja teadmisi ja õppinud, et kõrgemal tasemel.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Leicester School of Business has an excellent reputation for postgraduate teaching. Studying here will help prepare you for a wide range of career opportunities in government, busine ... Loe edasi

The University of Leicester School of Business has an excellent reputation for postgraduate teaching. Studying here will help prepare you for a wide range of career opportunities in government, business or the financial services sector, as well as for future research. Näita vähem
Leicester , Hongkong + 1 Rohkem Vähem