MSc Fintech, riskide ja investeeringute analüüs

Üldine

Programmi kirjeldus

Põhiteave

 • Kestus: 1-aastane täistööaeg
 • Alguskuupäev: september 2019
 • Taotlevad: 1. august (rahvusvaheline), 1. september (UK / EL)

See väga praktilise kursuse eesmärk on täita tänapäeva finantsturgude väljakutseid. Teil on võimalus spetsialiseeruda finantstehnoloogias (FinTech).

Õppige akadeemilistelt töötajatelt, kes on tuntud oma õpetamise tipptaseme ja ulatusliku tööstuse kogemuse tõttu.

Meie õppekava on kavandatud konsultatsioonide käigus peamiste kutseorganisatsioonidega, nagu Global Risk Professionals Association (GARP) ja Chartered Institute of Securities and Investments (CISI) .

Kuidas ma õpin?

Te uurite põhilisi mooduleid ja valikuid sügisel ja kevadel. Suveperioodil tegelete oma projektidega.

Sind hinnatakse kombineeritud keskmise pikkusega testide, kursuste ja formaalse eksamiga pärast õpetamist. Neid kahte suveprojekti hinnatakse koos ettekannete ja kirjalike aruannetega.

Moodulid

Need moodulid töötavad 2018./19. Õppeaastal. Samuti plaanime neid pakkuda järgmistel õppeaastatel. Võimalik, et need ei pruugi olla kättesaadavad seoses töötajate olemasolu, õppurite nõudmisega või ajakohastatud õppekavaga. Me tagame, et meie taotlejad teavitaksid sellistest muudatustest moodulitest esimesel võimalusel.

Põhimoodulid

Põhimoodulid võtavad kursuse kõik õpilased. Nad annavad sulle kindla teema ja valivad teid huvitavate teemade uurimiseks.

Valikud

Lisaks oma põhikomponentidele saate valida võimalusi oma silmapiiride laiendamiseks ja kursuse kohandamiseks oma huvidega.

Kui palju see maksab?

Tasud

 • Ühendkuningriigi / ELi üliõpilased: 11 450 £ aastas
 • Kanalisaared ja Mani saare õpilased: 11 450 £ aastas
 • Rahvusvahelised üliõpilased: 20 750 eurot aastas

Pidage meeles, et teie tasusid võib igal aastal suurendada.

Elamiskulud

Tutvuge Sussexis õppimise tüüpiliste elukallidustega

Kuidas ma saaksin oma kurssi rahastada?

Postgraduate Magistriõpe laenud

Võite laenata kuni 10 609 £, et aidata tasusid ja elamiskulusid, kui teie kursus algab 1. augustil 2018 või pärast seda. Laenud on saadaval üliõpilaslaenudest, kui olete Ühendkuningriigist või kui olete ELi kodanik, kes õpib meistrid.

Lisateavet magistriõppe magistri laenudest

Stipendiumid

Meie eesmärgiks on tagada, et iga õpilane, kes soovib meiega õppida, suudaks hoolimata finantsbarjääridest, nii et me jätkuvalt meelitaksime andekaid ja unikaalseid inimesi.

Karjäär

Meie koolilõpetajad on hästi valmis osalema igasuguses tööhõives, mis hõlmab kvantitatiivset rahastamist. Värbajate hulka kuuluvad: pangad, ettevõtte rahandusministeerium, riskifondid, investeerimisfondid ja kõik ettevõtted, kes vajavad põhjalikku ja praktilist haridust.

Hiljutised lõpetajate on töötanud suurettevõtted, sealhulgas Barclays, RBS, JP Morgan, HSBC ja Deloitte, samuti butiike finantseerimis- ja kaubandusettevõtteid, nagu JDX ja OSTC.

Selleks, et anda teile oma tulevase karjääri jaoks olulisi edusamme, on teil kaasas mentor, kelle karjäärivõimalused vastavad teie enda ambitsioonidele, kes jagavad oma tööstuse teadmisi ja annavad teile karjäärijuhiseid.

Pärast edukat lõpetamist selle MSc olete kvalifitseeritud taotlema kraadiõppe ametikohtadel:

 • kvantitatiivne riskianalüütik
 • kvantitatiivne investeeringute analüütik
 • varahaldur pangas, korporatsioonis, riskifondis või kindlustusseltsis.

Lõpetanud sihtkohad

92% äri- ja juhtimisosakonna õpilastest töötas või õppis veel kuus kuud pärast lõpetamist. Hiljutised University of Sussex Business School lõpetanud ülikoolid on läinud tööle, sealhulgas:

 • äri analüütik, HSBC
 • andmeanalüütik Princes Trust
 • juhtivteadur praktikant, Lloyds Bank.

(HESA EPI, kõrgkoolide kõrgkooli lõpetanute 2017. aasta uuringu sihtkohad)

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Sussex is a leading research-intensive university near Brighton. They have both an international and local outlook, with staff and students from more than 100 countries and frequent ... Loe edasi

The University of Sussex is a leading research-intensive university near Brighton. They have both an international and local outlook, with staff and students from more than 100 countries and frequent engagement in community activities and services. Näita vähem