Ehita oskused, mis on vajalikud fitness-ärijuhiks.

Ülevaade

Te olete pühendunud teiste inimeste eesmärkide saavutamisele. Nüüd on aeg jõuda ka teie juurde. Me oleme siin, et toetada teie isiklikku ja professionaalset arengut, ühendades tööstuse mõtlemise ja akadeemilise ekspertiisi. Me jagame praktilisi ja teoreetilisi teadmisi, mis võimaldavad teil omandada oma jätkusuutliku fitness-äri loomiseks ja haldamiseks vajalikud erialased teadmised ja strateegilised oskused.

Sisenemise nõuded

Taotlejad on tavaliselt seotud vähemalt 2: 2 autasu kraadiga seotud distsipliinis, kuid 2: 2 auhinnakraadi taotlejaid võib kaaluda mis tahes teemal, kui nad on täitnud asjakohase töökogemuse või suudavad näidata tugevat arusaama õppeala.

Üliõpilased, kelle emakeel ei ole inglise keel, peavad IELTSi 6 või kõrgema taseme saavutama, kuid mitte vähem kui 6-st mis tahes alal või samaväärsel alal.

Kursuse sisu

Miski ei ole tasuvam kui töötamine tööstuses, mida sa armastad. Oma kire ja entusiasmi jagamine teiste inimestega võib tulla loomulikult, kuid see on vaid üks oluline osa eduka äritegevuse loomisel selles üha konkurentsivõimelisemas sektoris.

Tervis ja heaolu muutuvad üha olulisemaks prioriteediks tarbijate elus üha tervislikumale ühiskonnale. Paljude tarbijate valikute esirinnas on püüdlused saavutada sobivuse eesmärke, süüa hästi ja mängida kõvasti. Spordiäris õitsev kursus aitab teil oma motivatsiooni jagada elujõulise ja dünaamilise ärimudeli kaudu.

Üha konkurentsivõimelisemas tervisesektoris võib olla raske teada, kust alustada. Hea alus ja teadmised ärist on võtmeks nii jätkusuutliku kui ka eduka ettevõtte loomisel.

Te arendate põhjaliku ja kriitilise arusaama sobivuse ettevõtte loomise mõõtmetest, protsessidest, võimalustest ja väljakutsetest, pöörates erilist tähelepanu tänapäeva digitaalselt suunatud, ülemaailmselt seotud turgudele. Uurite parimaid tavasid sellistes valdkondades nagu uue ettevõtluse ideede loomine, õiguslik asutamine ja kaitse, ettevõtluse rahastamine ja tõhus äritegevuse planeerimine.

Te õpid ühiselt, liitute dünaamilise programmi osalejate rühma, juhendajate ja tööstuse ekspertidega. Te arendate oma arusaamist sobivuse ettevõtte loomise põhioskustest, protsessidest ja tavadest. Reaalsete probleemide lahendusi pakutakse, arutatakse ja analüüsitakse õpikogukonnas juhendajate ja õppijate toetusel.

Kursuse struktuur

Kirg, mis teil on sporditööstuse jaoks, suunatakse mitmete akadeemiliste valdkondade ja harjutuste kaudu. Aitame teil arendada kriitilist arusaamist ja teadlikkust spordisektori ettevõtete loomisega seotud küsimustest. Nende hulka kuuluvad strateegiline planeerimine, uute ettevõtmiste loomine, ettevõtluse rahastamine ja tõhus äritegevuse planeerimine.

Toetame teid, et arendada võimet ühendada teooriat praktikaga loomingulistel ja innovaatilistel viisidel, võimaldades teil mõelda nii kaasatud õppimise kui ka tulemuste üle. Samuti kasvatame ja tõhustame oma elukestva õppe oskusi ja oma isiklikku arengut, et luua oma usalduse, enesesuunamise ja originaalsuse tunne teie valitud fitness-ettevõttes.

Moodulid

Kõik moodulid on kohustuslikud:

 • Strateegilise äritegevuse ja plaani väljatöötamine 15 krediiti
 • Turundus- ja brändistrateegia uutele ettevõtetele 15 krediiti
 • Toote ja / või teenuse ja jaotusstrateegia väljatöötamine | 15 krediiti
 • Fitness-äri arendamine turusegmenteerimise strateegia ümber 15 krediiti
 • Tööstuse kogemus | 15 krediiti
 • Finantsraamistiku loomine | 15 krediiti
 • Ehitusspetsialiseerumine: vanem fitness-klient 15 krediiti
 • Tuleviku treeningettevõtete prototüüpimine 15 krediiti
 • Business Creation'i projekti loomine 60 krediiti

Õpetamine ja õppimine

Me mõistame, et teil võib olla palju praktilisi teadmisi ja kogemusi selle kursuse toomiseks. Me julgustame seda programmi raames ja tahame, et õpilased jagaksid oma mõtteid ja kogemusi üksteisega aktiivselt. Ärge muretsege, kui te ei ole mõnda aega osalenud formaalhariduses - me pakume toetust õpioskuste, akadeemilise analüüsi ja kirjaliku kirjutamise kaudu kogu programmi vältel.

Programmi filosoofia on seotud akadeemilise teooria ja praktilise kogemuse kokkuviimisega, et saaksite luua sügavama arusaamise ja arendada ennast üksikisiku ja juhina. Me julgustame teid osalema, sest õppevahendid sisaldavad selgesõnaliselt kõikide kursuste liikmete ja töötajate teadmisi, kogemusi ja oskusi.

Alustame intensiivse nelja nädala tuumikmooduliga, millele järgneb iga kaheksa-nädalane moodul. Teisel poolaastal on teil võimalus saada tööstusharu kogemusi. Kõik moodulid tarnitakse kasutades erinevaid õpetamis-, õppimis- ja hindamisstrateegiaid. Nende hulka kuuluvad loengud, seminarid, külalisesinejate programm, õpetused, õpikojad, veebimaterjalide kasutamine ja ülemaailmne kohvik-stiilis õppetegevus. Klassi tegevused, online-arutelud ja probleemide lahendamise harjutused võimaldavad teil saada tagasisidet oma teadmiste ja arusaamade kohta enne ametlikke kokkuvõtvaid hinnanguid.

Hindamine ja tagasiside

Teid hinnatakse iga mooduli õppimise ajal tehtud tööprogrammi kaudu. Siia kuuluvad ettekanded, kriitilised esseed, portfellid, kajastavad ajakirjad ja juhtumiuuringud. Me anname võimalusi formatiivse hindamise tagasiside andmiseks, et teavitada teie tööd enne iga mooduli juhendaja esitamist. Te saate üksikasjalikku tagasisidet hindamiste kohta, mis aitavad teil arendada ja pidevalt parandada oma tegevust programmi ajal. Nõuanded antakse arengu, täiendavate uurimisvaldkondade ja juhendite kohta, kuidas oma aineteadmisi parandada.

Uurimisvõimalused

Me kasutame oma laiaulatuslikku tööstussuhete ja partnerluste võrgustikku Londonis ja mujal, et pakkuda Teile võimalusi praktika, ärikonsultatsioonide või äriuuringute tegemiseks. *

* Sõltub kättesaadavusest.

Tasud ja rahastamine

Kursuse tasud 2019-2020 õppeaastal

 • Kodu
 • Rahvusvahelised (mitte ELi) üliõpilased: 12 750 £ aastas

York Business School

Kas olete tulevane üliõpilane või äritegevuse juht või juht, kes soovib jätkata professionaalset arengut ja koostööd, loodame aidata teil täita oma potentsiaali mis tahes ärifunktsioonis või sektoris, kus te töötate, või püüdke töötada koos äri loomisel kõigil tasanditel ja kõigile.

YBS jaoks. Londonis oleme oma akadeemiliste ekspertide ja tööstuse spetsialistide meeskonnaga välja töötanud põhjalikud spetsialistide kraadiõppe programmid. Programmide valik, mille oleme välja töötanud, keskenduvad juhtimisele, innovatsioonile, ettevõtete loomisele, positiivsetele muutustele ja tipptasemel arusaamisele turul kiiresti muutuvas ärimaailmas.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 4 kursust York St John Universityis »

Viimati uuendatud Jaanuar 30, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
9,300 GBP
Kodu
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date