MSc Global Business Management

Üldine

Programmi kirjeldus

Programm vastab lõpetajate vajadustele, kes soovivad alustada karjääri rahvusvahelise juhtimise alal, kuid kellel ei pruugi olla asjakohast akadeemilist tausta ega töökogemust. See keskendub globaalse äritegevuse juhtimisele, sealhulgas strateegia väljatöötamine, turunduse kavandamine ja globaalse tarneahela juhtimine.

Roehamptoni magistriõppe globaalne ärijuhtimine on loodud edukate ärijuhtide panusega, et rahuldada rahvusvaheliselt tegutsevate ülemaailmsete ettevõtete ja VKEde vajadusi. Programmi eesmärk on valmistada teid ette juhtimise väljakutsetele rahvusvahelises ärikeskkonnas. Lisaks akadeemilisele õppeprogrammile on teil võimalus liituda meie globaalse juhtimisprogrammiga, mille eesmärk on varustada teid oskustega, mis on tänapäeva kiiretempolises ärimaailmas edu saavutamiseks üliolulised.

Naudite Londoni elavat kultuuri- ja ühiskondlikku elu ning saate oma juhtimisoskuste ja karjääri arendamiseks ära kasutada linna globaalseid ettevõtteid ja finantsasutusi.

Samuti on võimalus (sõltuvalt saadavusest ja tasust) liituda rahvusvahelise juhtimisreisiga Euroopa riiki, kus külastate ettevõtteid, harjutate meeskonnatööd ja on võimalus kajastada jooksvaid juhtimisküsimusi ja strateegilisi lahendusi.

Sisu

Roehamptoni magistriõppe globaalne ärijuhtimine pakub stimuleerivat õppeprogrammi, mille kohta on teada meie akadeemilise teaduskonna rahvusvaheliselt tunnustatud teadustöö, rõhuasetusega sellele, et pakute teile ärivõimalusi, mida nõuavad edukad rahvusvahelised ettevõtted, rahvusvahelised organisatsioonid ja VKEd.

Programmi viivad läbi õppejõud ja praktikud, kes on rahvusvahelise äri ja juhtimise valdkonna juhtivad eksperdid ning mida iseloomustab kvaliteetne õpe, mis on teadusuuringutega seotud. Õppimise aluseks on põhjalik ja kriitiline arusaam globaalse äritegevuse olulistest mõistetest ja reaalse tööstuse andmetest.

Hariduselt ülemaailmset ärijuhtimist iseloomustavad:

 1. Rahvusvahelise äri hoolikalt läbimõeldud moodulite komplekt, mis pakub teile globaalset mõtteviisi ja põhjalikku arusaamist globaalsetest toimingutest ja kultuuridevahelisest juhtimisest.
 2. Võimalus rakendada teoreetilisi teadmisi rahvusvahelistes ärijuhtumites.
 3. Võimalus kajastada ja arendada juhtimisvõimet muutuste juhtimiseks globaalsetes organisatsioonides.
 4. Võimalus valida väitekirja või konsultatsiooniprojekti vahel.
 5. Segatud lähenemisviis õpetamisele ja õppimisele, mis on Moodle'i abil tehnoloogia võimaldatud.

Lõpetajana saate kahekordse auhinna 7. taseme diplomi strateegilises juhtimises ja juhtimises Chartered Management Institute (CMI) poolt.

Globaalne juhtimisprogramm

 • Miks just ülemaailmne juhtimisprogramm?
 • Kas soovite kogeda elu juhtimiskonsultandina?
 • Kas soovite lisada oma CV-s väärtuslikku kogemust?
 • Kas soovite suhelda organisatsiooni juhtide ja globaalsete ettevõtetega?

Globaalne juhtimisprogramm on loodud teie karjäärivalmiduse parandamiseks. See on keskendunud teie isiklikule ametialasele arengule ürituste, töötubade, võrgustiku loomise võimaluste ja tööstusega kokkupuute kaudu, mis käsitlevad teie karjäärivalmidust ja teie võimalusi tegutseda tõhusa juhina, juhina, konsultandina või ettevõtjana.

Globaalse juhtimisprogrammi osana saate karjääriteenistuse professionaalsetelt töötajatelt juhiseid, kuidas oma karjäärivõimalusi paremaks muuta. Teil on võimalik sirvida laia valikut teavet, erialaorganisatsioonide kirjandust ja eneseabimaterjale CV-de ja tööpakkumiste kohta. Töötubade raames on teil võimalik osa võtta konfidentsiaalsetest vestlustest, et arutada oma karjäärikavasid, avaldusi ja eelseisvaid tööintervjuusid. Lisaks pakutakse teile võimalust harjutada oma ettekande- ja liftikõne oskusi võrgustikuüritustel.

Induktsioonieelne programm

Kui teie esimene aste pole ettevõtluses ja juhtimises, pakutakse teile võimalust täita veebis sissejuhatav eelsissejuhatus, mis on täiesti vabatahtlik ja krediidiriskivaba. Seda ei hinnata ja see ei ole registreerumise eeltingimus. See annab teile siiski mõistmise taseme nii strateegia, juhtimise, turunduse kui ka rahvusvahelise äri alal. See programm tarnitakse iseseisvalt suunatud õppena ja on saadaval pärast teie registreerumist.

Programm koosneb juhendatud lugemistest, mida saate kodus täita omas tempos. Teid julgustatakse saabuma hästi ettevalmistatud ning lugema läbi vähemalt mõned lugemised ja järelemõtlemisülesanded, mis on ette nähtud esimese semestri 3. nädalal.

Induktsioonieelne veebisait juhendab teid pärast registreerumist üksikasjalikumalt asjakohaste lugemiste ja ülesannete kaudu. See edendab teie võimet analüüsida andmeid ja teavet, kasutades põhilisi analüütilisi ja juhtimisvõtteid ning tööriistakomplekte.

Teemade loend:

 • Sissejuhatus juhtimisse, turundusse ja strateegiasse
 • Juhtide finantseerimine ja arvestus
 • Tarbija käitumise sissejuhatus
 • Sissejuhatus inimeste juhtimisse ja organisatsioonide mitmekesisusse

Karjäärivõimalused

Teil on olemas teadmised ja oskused töötada rahvusvahelistes korporatsioonides, strateegia- ja poliitikaalase nõustamise alal või rahvusvahelistes ettevõtlusprojektides. Viimane võib tähendada väikeettevõtte juhtimist või VKEde ja valitsusväliste organisatsioonide konsultandiks saamist.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

We change lives by helping our students to develop the confidence, knowledge and values they need for a successful and fulfilling life. We produce world-class research that helps us understand the wor ... Loe edasi

We change lives by helping our students to develop the confidence, knowledge and values they need for a successful and fulfilling life. We produce world-class research that helps us understand the world and change it for the better. Näita vähem