MSc Global Energy Management (GEM)

Üldine

Saadaval 5 asukohta

Programmi kirjeldus

Miks seda muidugi?

MSc Global Energy Management (GEM) on intensiivne kursus, mille eesmärk on toota tulevikus juhid energiasektoris. Ülemaailmne energiasüsteem on toimumas protsess kiirete muutuste, sealhulgas:

 • Suurenevad nõudlus
 • piirangud tarvikud
 • energiahinna tõusu
 • regulatiivse surve vähendada süsinikdioksiidi heitmeid
 • demograafilisi ja mustrid energia kasutamise ja pakkumise

Industries, majanduse ja ühiskonna ees keeruline väljakutseid ja ebakindlust, mis võivad muutuda äärmise tulevikus. Nii valitsus kui ka tööstus peavad olema võimelised mõistma ja nendega kohaneda kontekstis.

Läbi selle kursuse saate omandada range analüütiline koolitust ja põhjaliku reaalse maailma teadmisi ülemaailmsete energiasüsteemide. Seal on ka praktilist koolitust juhtimise energeetikaga seotud küsimusi. Teie koolitus aitab teile ületamatu serva energia tööturul.

See magistrikraadi on tarnitud Department of Economics.

Sa õppida

Core klasside mõeldud umbes hiljemalt akadeemilise teadustegevuse probleemid enam energiat juhid täna. Sul on ka võimalus jätkata oma huve läbi erinevaid valikaineid.

Meil kestab mitmeid interaktiivseid seminare nimega Global Energy Forum. Juhtivad rahvusvahelised energia eksperdid ettevõtete, valitsuse ja teiste organisatsioonide saada praktilisi teadmisi ja siseinfo.

On ka väljasõidud, konverentside ja siis täielik suve projekt.

Core klasside

 • Global Energy küsimused, Industries & Markets
 • Global Energy Technologies, mõju ja rakendamine
 • Global Energy Policy, poliitika, äri struktuurid ja rahandus
 • Global Energy Forum
 • Energia majandus
 • Mikroökonoomika või makroökonoomika

Valikainete tunnid

Sul on võimalik valida paljude kraadiõppe õppeaineid:

 • Strathclyde'i Business School
 • Teaduskonna ehitus
 • Humanitaarteaduskond ja sotsiaalteadused

Rajatised

Strathclyde'i Business School asub kaasaegse hoone südames Glasgow kesklinnas. See on mõeldud nõudluse rahuldamiseks nii äriklientidele ja õpilased. Meie koolis on varustatud up-to-date arvutustehnika ja tehnoloogia rajatised, ainevaldkondade ja oma kohvik.

Akrediteerimine

MSc Global Energy Management on akrediteeritud Energy Institute, kutseorganisatsioon energiaõigust. Tegemist on esimese Magistriõpe muidugi hoida akadeemilise akrediteerimise professionaalne staatus Chartered Energia juht.

Strathclyde'i Business School on kolmekordne akrediteeritud ärikool. See on üks vaid väike osa maailma hoida selle prestiižse staatuse, täielik akrediteering alates rahvusvahelistes organisatsioonides, AMBA, AACSB ja EQUIS.

Energia Master Exchange Programme (EMEP)

Strathclyde Business School ja Dauphine Université Paris, on ühendanud jõud, et tuua tulevikus juhtivate energiaturu spetsialistid koos moodustades Energia Master Exchange Programme (EMEP) Workshop.

Lisainfo antakse sisestamisel programmi.

Riiki sisenemise nõuded

Ülemise teise klassi Autasud kraadi või ülemere samaväärne. Taotlused on oodatud ka kandidaatide märkimisväärse kõrge kaliibriga tööstuse või valitsus kogemus.

Õpilastele, kelle emakeel ei ole inglise, saada rohkem informatsiooni inglise keeles nõuded õpib Strathclyde'i.

Soovitame registreerige oma huvi varakult tõttu piiratud kohtade arv saadaval.

Pre-Magistriõpe ettevalmistuskursus

Pre-magistriprogrammi on ettevalmistuskursus rahvusvahelistele üliõpilastele (non EU / UK), kes ei vasta riiki sisenemise nõuded magistrikraadi University of Strathclyde. Pre-Magistriõpe programm pakub progresseerumine arvu kraadi võimalusi.

Et leida rohkem infot kursuste ja pakutavaid võimalusi külastada isc.strath.ac.uk või helistada täna +44 (0) 1273 339333 ja arutada oma hariduse tulevikku. Võite täita elektroonilise taotluse vormi. Et küsida täitke päringuvorm ning rääkida üks meie mitmekeelse Student registreerimine nõustajate täna.

Karjäär

Energia on suurim ja kõige kriitilisem tööstuse maailmamajanduses täna.

Tööandjad otsivad läbi kõrgharidusega töötada energeetika ja sellega seotud valdkondades. Nagu lõpetanud globaalse energiamajanduse, siis saad heal positsioonil, et juhtida keerukaid väljakutseid globaalse energiasüsteemi 21. sajandil.

Me oleme loodud seda muidugi maksimeerida võimalusi tööstuse kaasamine. Sul osaleda tööstuse sündmused nagu Šoti Oil Club.

Kuigi rajal saab sinust õppe Partnerid Energy Institute. Sa õigus tasuta Energy Institute liikmeks. Liikmeskond hõlmab:

 • juurdepääs rikkalikult energiaga seotud informatsiooni
 • olulisi allahindlusi, et osaleda konverentsidel ja seminaridel
 • palju võimalusi, et rahuldada spetsialistid kogu energiasektori
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Strathclyde Business School(SBS)is a pioneering, internationally renowned academic organisation that shapes anddevelops the business minds of tomorrow. Strathclyde is one of a small percentage worldwi ... Loe edasi

Strathclyde Business School(SBS)is a pioneering, internationally renowned academic organisation that shapes anddevelops the business minds of tomorrow. Strathclyde is one of a small percentage worldwide to be triple accredited, holding accreditation from the international bodies, AMBA, AACSB and EQUIS. Näita vähem
Glasgow , Ateena , Zürich , Singapur , Dar es Salaam , Manama , Kuala Lumpur , Petaling Jaya , Muscat , Muscat , Dubai , Abu Dhabi , Milano , München , Pekingi , Toulouse + 15 Rohkem Vähem