Ülevaade

See programm on suunatud üliõpilastele, kes on huvitatud finantskaubandusest integreeritud finantsturgudel. Te keskendate kauplemisele ja globaalsete finantsturgude käitumisele, kasutades ülikoolilinnakus simuleeritud kauplemispinda, mis pakub praktilisi kogemusi ja praktilisi kogemusi kauplemise valdkonnas.

Lisaks saate karjäärivõimalusi ettevõtlusoskuste järgi, mida soovivad tööandjad, sealhulgas meeskonnatöö, suhtlemine, esitlus ja juhtimisoskused.

See kursus annab õpilastele praktilisi oskusi, mis on vajalikud tõhusaks juhtimiseks ülemaailmsete turgude kiire majanduses.

Miks valida see kursus?

Selle kursuse edukaks lõpulejõudmiseks saad mitte ainult kapteni kvalifikatsiooni, vaid olla valmis ka finantsteabe liitumiskatseteks, mida tunnustavad maailma juhtivad finantsteabe ettevõtted. Teid õpetavad tööstusharu koolitatud õppejõud ja praktikud, sealhulgas mõned, kes on prahitud raamatupidajad, finantsanalüütikud ja finantsriskide haldajad. Lisaks on teil ka võimalus saada tööstusharu kogemust väljasõitudeks. Eelmiste reiside hulka kuulusid New Yorgi, Inglismaa ja Londoni börsid.

Moodulid

Eetika ja kvantitatiivsed meetodid Finantsaruandluse ja analüüsi mõistmine Kauplemise majanduslik olukord Ülemaailmsed finantsturud Omakapitali ja püsitulude hindamine Stohhastiline rahandus Arvutuslik ja algoritmiline kauplemine Empiiriline rahandus ja raamatupidamine Uurimismeetodid Tuletisinstrumentide kauplemine

Alusta kuupäevi

MSc globaalse finantskaubanduse alguskuupäevad on 2018. aasta oktoobris ja 2019. aasta jaanuaris.

Stipendiumivõimalused

Coventry University London on hea meel, et hiljuti käivitati Ühendkuningriigi ja rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks mitmeid stipendiume. Lisateavet meie stipendiumide kohta leiate meie veebisaidilt.

Sisenemise nõuded

Hea kvaliteediga tunnustab kraadi või samaväärset. Taotlusi kandidaatidelt, kellel on samaväärne aste ja asjakohased kogemused, käsitletakse individuaalselt. Töökogemus on soovitav, kuid mitte oluline.

Tuleviku väljavaated

"Mul oli suurepärane kogemus Londoni Coventry University London , kus õpiti kirglike ja pühendunud õpetajatega ning tööhõivevõimaluste meeskond on alati valmis pakkuma nõustamis- ja tugiteenuste pakkumist töökohtade ja praktikate turvalisuse tagamiseks." - Agathe Silvagni, Prantsusmaa, Bloombergi andmeanalüütik

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 4 kursust Coventry University Londonis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
11,301 GBP
Ühendkuningriigi / ELi üliõpilased: 11 301 £ (aastas); Rahvusvahelised õpilased: 13 871 naelsterlingit (aastas)
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
End Date
dets 31, 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
sept 30, 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
sept 30, 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
dets 31, 2019