Loe ametlikku kirjeldust

Globaalse logistika, operatsioonide ja tarneahela juhtimise magistrikraad on loodud selleks, et võimaldada teil põhjalikult mõista olulisi teadmistevaldkondi ja filosoofilisi lähenemisviise, mis toetavad globaalse tarneprotsessi kontseptsiooni.

Programmi filosoofia on arendada selliseid teadmisi ja arusaama tarne muutuste juhtimise spetsialiseerunud valdkonnast, paigutades see kindlalt organisatsiooni konteksti. Peamised eriala moodulid tulenevad akadeemilisest ja professionaalsest mõjust globaliseerumise protsessi strateegiliste muutuste tegurite suhtes.

Õpetamine ja hindamine

Teid õpetatakse loengute, seminaride ja töötubade segu kaudu.

Hindamine põhineb eksamitel ja kursuste koostamisel, kaasa arvatud esitlustel.

Mida ma õppin?

Lisaks spetsialistide ja laiemate organisatsiooniliste teadmiste arendamisele suurendab I ja II ülemaailmsete juhtimisoskuste arendamine teie isiklikku arengut ülekantavate, intellektuaalsete ja isiklike oskuste omandamise kaudu, mis keskendub eelkõige emotsionaalsete, kultuuriliste ja ärianalüüs.

Programm hõlbustab kaasaegsete ülemaailmsete tarneahela protsesside küsimuste kriitilise hinnangu ja arutlemise väljaarendamist ning pakub väljakutseid välja töötatud lähenemisviisidele juhtimisele ja tekkivatele paradigmidele (nt jätkusuutlikud tarneahelad), võimaldades samal ajal mõelda teie isiklikule arengule . Erinevate erialade sidumine üldise juhtimisteooria ja isikliku arenguga peetakse Global Supplyi spetsialiseerunud juhtimise peamiseks arenguvajaduseks.

See kursus ühendab juhtimisuuringud tugeva erialase spetsialiseerumisega operatsioonidele, logistikale ja tarneahela juhtimisele (LCSM). Spetsiaalsed LCSMi moodulid hõlmavad strateegilisi hankeid, säästvad tarneahelad, tarneahela parandamist ja strateegilisi partnerlussuhteid. Kursus ulatub kas magistritöö väitekirja või, kui soovite, konsultatsiooniprojekti, kus saate lahendada probleemi tõeline klient.

See programm on saadaval ka MSc Global Logistics, Operations ja tarneahela juhtimise täiustatud praktika, mis hõlmab kas internatuuri või projekti.

Standardse sisenemise nõuded

Esimene kraad, mis vastab 2: 2-le (teise klassi), kiidab ükskõik millise eriala kraadi, kuigi need võivad hõlmata äri- ja juhtimisküsimusi, operatsioonide juhtimist, inseneritööd või transporti.

Õpilased vajavad IELTSi 6.5 (või kõrgemat), millel pole ühtegi elementi alla 6,0 või samaväärne.

Kui te ei vasta akadeemilistele nõuetele

Taotlejad, kellel pole sellist akadeemilist kvalifikatsiooni, kuid kellel on märkimisväärne töökogemus ettevõtlusorganisatsioonis ja / või kellel on vastav kutsekvalifikatsioon, võetakse samuti arvesse.

Kuigi olete teretulnud kohaldama oma asjakohase töökogemuse tõttu, peate olema selge pühendumusega professionaalsele karjäärile, mis hõlmab ühte valdkonda: logistika, operatsioonide juhtimine või tarneahela juhtimine.

Teise võimalusena võite saada ka meie eelmainitud kursused. Need on programmid, mis on mõeldud spetsiaalselt üliõpilastele, kes soovivad minna magistriõppele.

Kui teil on IELTS 5.5 - 6.0, võite enne selle programmi käivitamist osaleda meie esialgse inglise keele inglise keeles.

Karjäär ja täiendõpe

Pärast kursuse edukat läbimist võite jätkata professionaalset arendamist ja koolitust Professional Pathways programmide kaudu. Neid pakutakse meie lõpetajatele tasuta, meie partnerilt QA.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 11 kursust Northumbria University London Campusis »

Viimati uuendatud July 14, 2018
See kursus on Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
- Suurbritannia / EL: 7995 £ rahvusvaheline: 14 500 £
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Sept. 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

Sept. 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Discover Northumbria University London Campus

Are you management material?