MSc Global Marketing Management (MScGMM)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Magistriõpe Global Marketing Management (MScGMM) on ühine auhind õpetatakse magistriprogrammi, mida pakuvad turundusosakond, Hongkongi Hongkongi baptisti ülikool Hongkongis ja Sheffieldi ülikooli juhtimiskool Ühendkuningriigis üheaastase täistööajaga uuringu alus.

Programm on mõeldud suhteliselt hiljuti lõpetanutele mis tahes erialal, kellel on huvi töötada rahvusvaheliste organisatsioonide turundusfunktsioonides. See on kasulik ka neile üldiselt ja juhtkonna juhtidele, kes soovivad põhjalikku haridust maailmamajanduse juhtimise teooriate ja praktikas. Kõigi riikide kandidaate kaalutakse.

Mõõdukalt kujundatud õppekava hõlmab globaalset vaatepunkti, mille käigus käsitletakse juhtumiuuringuid ja väitekirja, milles käsitletakse rahvusvahelise turunduse juhtimise põhimõtteid ja tavasid. Veelgi olulisem on see, et kui õpilased veedavad esimesel poolaastal Ühendkuningriigis ja teisel poolaastal Hongkongis, kasutab programm sünergiat selle kohta, et neil on kaks partnerorganisatsiooni, mis asuvad maailma erinevates piirkondades, tuues globaalse kokkupuute õpilastele.

Rahvusvaheline kokkupuude

Esimese kursuse läbimisega Inglismaal ja teisel poolaastal Hongkongis saavad üliõpilased esmakordselt kogeda ida ja läänemaailma ühe aasta jooksul ülemaailmse kokkupuute kaudu.

Maailma klassi õpikogemus

Unikaalne rahvusvaheline koostöövõimalus üliõpilastele, et kogeda kvaliteetset õppimist ja õpetamist, mis kasutab kahe teaduspõhise ärikooli tugevusi, mis pakuvad rahvusvaheliselt tunnustatud äri- ja juhtimisprogramme.

Ühine auhind

Hongkongi esimene ühine magistrikraad ülemaailmses turunduse juhtimises, mille tulemuseks on üks magistrikraad, mille annab välja Hongkongi baptist ja ülikool ning Sheffieldi ülikool.

Hongkongis töötamise võimalus

Hongkongi mitte-Hongkongi lõpetanud programmid võivad taotleda Hongkongis viibimist ja töötamist 12 kuud pärast lõpetamist, olenemata sellest, kas neile on tagatud tööpakkumine või mitte.

Akrediteeringud

Akrediteeritud kolmekordne

Ettevõtluskool, Hongkongi baptistide ülikool ja Sheffieldi ülikooli juhtimiskool on mõlemad kolmekordsed akrediteeringud kolme suurima ja mõjukama ärikoolide akrediteerimise ühingu poolt: assotsiatsioon äritegevuse kollegiaalkoolide (AACSB), magistriõppeasutuste (AMBA) ja Euroopa kvaliteedi parandamise süsteem (EQUIS).

2015. aasta novembrist anti sellele TRIPLE CROWN STATUS'ile alla 1% maailma juhtimiskoolidest. Mitmekordsed akrediteeringud näitasid koolide pühendumust tipptasemele.

Kutseühingu akrediteerimine

Chartered Institute of Marketing (CIM) on juhtiv kutseorganisatsioon turundajatele kogu maailmas ja eksisteerib turunduskutse arendamiseks, professionaalsete standardite säilitamiseks ja praktikute turustamise oskuste parandamiseks. See akrediteerimine on väga kasulik lõpetanutele selles programmis. Programmi registreerivad õpilased muutuvad automaatselt CIM-i partnerkollektori liikmeks. Edukas valmimisel saavad üliõpilased instituudi täisliikmeks. Edaspidise arendamise järel saavad meie rahvusvahelise turunduse juhtimise magistrandid kvalifitseeruda ka Chartered Marketer pärast kolmeaastast töökogemust ja veel 35 tundi isiklikku arengut.

Programmi eesmärgid

 • Anda õpilastele vajalikud teadmised ja oskused turunduse juhtimisega seotud rahvusvahelise karjääri alustamiseks.
 • Anda õpilastele vajalikud teadmised ja oskused turunduse juhtimisega seotud rahvusvahelise karjääri alustamiseks.
 • Arendada üliõpilaste arusaama turundusspetsialis tegutsevate ettevõtete kontekstuaalsete jõudude mõjust.
 • Töötada õpilaste arusaamist ja suutlikkust läbi viia ranget rahvusvahelist seonduvat turu-uuringut läbi sõltumatu uuringu, mille tulemuseks on väitekirja esitamine.
 • Anda üliõpilastele ainulaadne rahvusvaheline võimalus kogeda kvaliteetset õppimist ja õpetamist, mida pakutakse kahe teaduspõhise ülikooli, so Sheffieldi ülikooli ja Hongkongi baptistide ülikooli vahel, kus nad suhtlevad erinevate kultuuride õppejõudude ja üliõpilastega.

Programmi struktuur

Programmil on 27 üksust (135 ainepunkti) põhilisi õpetatud kursusi. Väitekiri on 9 ühikut (45 ainepunkti). Programmi nõuded on järgmised:

1. semester (algab septembris) - Sheffieldi ülikool (15 ühikut)

 • MGT6073 globaalne turundus (3 ühikut)
 • MGT6145 turunduse juhtimine (3 ühikut)
 • MGT6180 kaasaegsed turundustavad (3 ühikut)
 • MGT6181 turunduskommunikatsioon (3 ühikut)
 • MGT6182 rahvusvaheline tarbijakäitumine (3 ühikut)

2. semester (algab järgmisel jaanuaris) - Hongkongi baptistide ülikool (12 ühikut)

 • MKT7250 Rahvusvaheliste teenuste turunduse juhtimine (3 ühikut)
 • MKT7260 strateegiline turundus (3 ühikut)
 • MKT7270 Rahvusvaheline turundusuuring (3 ühikut)
 • MKT7280 Sotsiaalselt vastutustundlik turundus rahvusvahelises kontekstis (3 ühikut)

Suvi (mai-septembri algus) - Hongkongi baptistide ülikool / Sheffieldi ülikool (9 ühikut)

 • MKT7290 projekti doktoritöö (samaväärne Sheffieldi Ülikooli MGT7689 projekti doktoritöö)

Ühikud kokku: 36 ühikut

Õppimisrežiim

Üks aasta täiskohaga õpetas kraadiõppe programmi, 1. semester Ühendkuningriigis ja 2. semester Hongkongis.

Korraldusvahend

Inglise keel on ametlik õppevahend.

Lõpetamine

Magistriõpe Global Marketing Management kraadi antakse üliõpilastele, kes on lõpetanud ja läbinud kõik 9 nõutud põhilisi kursusi ja väitekirja kokku 36 üksust, mis on vastanud nii Hongkongi Baptist University (sealhulgas minimaalne kumulatiivne GPA 2,5) ja Sheffieldi ülikool oma vastavatest semestritest.

Vastuvõtutingimused

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejad vajavad bakalaureusekraadi mis tahes distsipliinil, millel on hea hinne keskmine (teise klassi kiitusega diplom, ülemine osakond või tunnustatud kutsekvalifikatsioon) tunnustatud ülikoolist või samalaadsest asutusest. Taotlejad ei vaja eelnevat turundus- ega juhtimiskogemust.

Inglise keele nõuded

Kui olete riiklike (või ülikoolilõpetajate) enamus emakeelena inglise keelt kõnelev riik, ei pea te konkreetse ingliskeelse kvalifikatsiooni täitma.

Nimekiri enamus inglise keelt kõnelevatest riikidest

Ingliskeelsete kohalike taotlejate puhul

Peate täitma allpool sätestatud inglise keele nõude:

Kuidas taotleda → klõpsake siin

Stipendium ja auhinnad

MSc Global Marketing Management Programmid pakub mitmeid stipendiume, et austada meie silmapaistvaid akadeemilisi väärtusi ja meelitada ligi kõrgklassi üliõpilasi, kellel on silmapaistev akadeemiline taust.

Hongkongi baptistiülikooli õpilased

Hongkongi baptistide ülikool pakub stipendiumivõimalusi andekatele õpilastele. Palun külastage veebisaiti siin .

Stipendiumid ja auhinnad MScGMM programmi jaoks Hongkongi baptistide ülikoolis

Tasumata akadeemilise tulemuslikkuse auhind

Stipendiumid HK $ 10,000 antakse üliõpilastele, kellel on programmi lõpus silmapaistev akadeemiline tulemus. Õpilased ei pea taotlema stipendiumi selle teenetepõhise stipendiumikava alusel.

Global Exposure Award

MScGMM taotlejad, kellel on üldine kokkupuude, võivad taotleda MScGMM Global Exposure Award'i. Maksimaalselt viis preemia saajat aastas, igaüks saab HK $ 40,000. Taotlejaid hindab paneel, lähtudes nende ulatusest ja mitmekultuurilise kogemuse astmest, sealhulgas, kuid mitte ainult, rahvusvahelisest haridusest ja töökogemusest, samuti osalemisest tuntud rahvusvahelistes organisatsioonides või üritustel. Tulemus teatatakse enne semestri algust ja antakse välja teise semestri lõpuks. Rakenda kohe .

Elukestva õppe auhind

Hongkongi baptistiülikooli, Hongkongi baptisti ülikooli ja täiendkoolituse koolilõpetaja (Ameerika Ühendriikide kõrgharidus) ja United International College'il on õigus elukestva õppe auhinnale, mille suuruseks on 10 000 HKD. Selle auhinna annab välja Hongkongi baptistide ülikooli turunduse osakond teise semestri jooksul.

Stipendiumid ja auhinnad pakuvad Sheffieldi ülikooli

MSc Global Marketing Management taotlejatele

Ülemaailmse turunduse juhtimise MSc taotlejaid käsitletakse automaatselt Global Marketing Management stipendiumina, kasutades kursuse taotlusvormis esitatud teavet. See auhind on eksklusiivne ülemaailmse turunduse juhtimise programmile ning see antakse kõrgematele akadeemilistele saavutustele. Auhind koosneb kahest elemendist. Esimene neist on 50% loobumine õppemaksu tasumisest Sheffieldi ülikoolile 1. semestris. Teine osa antakse samadele 3 õpilasele ja see on reisitoetus 1000 naela eest, et aidata kaasa reisimisele ja majutamine Hongkongis 2. semestril. Seda makstakse 1. semestri lõpus tingimusel, et auhinna saajad on saavutanud vähemalt 60% oma esimese semestri hindamistest.

Avatud kõigile õpilastele: kodu, EL ja rahvusvaheline. Pange tähele, et olete saanud meiega õppimiseks pakkumise 31. mail 2019.

Stipendiumikomisjoni otsus on lõplik. Stipendiumitaotlusi või otsuste edasikaebusi ei võeta arvesse.

Abikõlblikkuse ja toetuse andmise kriteeriumid:

 • Sheffieldi Ülikool jätab endale õiguse vaadata stipendiume üle ja muuta.
 • Teil peab olema pakkumine õppida Global Marketing Management MSc kursusel enne kella 16.00 (UK aja järgi) 31. mail 2019.
 • Peate aktsepteerima pakkumist õppida täistööajaga Global Marketing Management MSc programmis Sheffieldi ülikoolis enne kella 16.00 (UK aja järgi) 26. aprillil 2019.
 • Teie programm peab algama Sheffieldi ülikoolis septembris 2019.
 • Õppemaksuks peate olema ise rahastatud ja kohustatud maksma kodu / ülemere õppemaksu.
 • Te ei tohi olla sponsoreeritud üliõpilane *.
 • Stipendiumi ei saa anda välisfinantseerija **, välja arvatud laenu, mis tuleb täielikult tagasi maksta.
 • Kui olete valitud stipendiumiks ja te ei suuda täita oma pakkumise tingimusi, siis te ei saa enam auhinda saada.
 • Kui muudate oma magistriprogrammi oma õpingute ajal, võib stipendiumi kaotada.
 • Stipendiumikomisjoni otsus on lõplik. Stipendiumitaotlusi või otsuste edasikaebusi ei võeta arvesse.
 • Kõik ülikooli otsused on tehtud heas usus. Kui stipendiumi antakse prognoositud palgaastmete alusel ja te ei saavuta ennustatud palgaastmeid või kui esitatud teave on vale, jätab ülikool endale õiguse stipendiumi eemaldada.
 • Kui olete valitud stipendiumiks, peate te maksma õppemaksu tagatise kindlaksmääratud kuupäevaks.

* Sponsoreeritud üliõpilast määratletakse kui isikut, kes saab kogu rahasumma, mis vastab või ületab ülikooli nõutud algset õppemaksu.

** Valitsus või valitsusorganisatsioon - rahvusvaheline, riiklik või piirkondlik; teadusnõukogu; heategevus; eraettevõte; või mis tahes sarnane organisatsioon.

Teised:

On mitmeid stipendiume, mis ulatuvad 1000–5 000 naelast, mida õpilased võivad saada, lisateabe saamiseks külastage järgmisi linke:

Sheffieldi stipendiumide puhul saadetakse kõigile tingimusliku või tingimusteta pakkumise esitajatele e-kiri, milles kutsutakse neid kandideerima vastava stipendiumi saamiseks. E-kirjas kirjeldatakse kõiki stipendiume, mida taotleja võib taotleda.

Loe lähemalt üksikasjadest.

# Stipendiume võib pakkuda vastavalt võimalustele.

^ Stipendiumikandidaadid kuuluvad programmi paneeli lõplikule kontrollile ja heakskiitmisele.

Ülaltoodud teave on ainult viide ja seda võidakse muuta ilma ette teatamata. Hongkongi baptistide ülikool jätab endale õiguse teha lõplikke otsuseid ja tõlgendusi vaidluste korral.

Vabakutseliste kursuste register, Haridusbüroo (viitenumber: 452359/452445). Üksikute tööandjate jaoks on kaalutlusõigus tunnustada mis tahes kvalifikatsiooni, millele see kursus võib kaasa tuua.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

For more than half a century, Hong Kong Baptist University (HKBU) has been at the vanguard of business education in Asia, molding generations of business leaders. Steeped in a tradition of academic ex ... Loe edasi

For more than half a century, Hong Kong Baptist University (HKBU) has been at the vanguard of business education in Asia, molding generations of business leaders. Steeped in a tradition of academic excellence, yet always looking forward to new intellectual horizons, HKBU prides itself in striving to always remain a true pioneer in business education. Located at the crossroads between the emerging countries of Asia and the West, HKBU is ideally situated to confront the changes impacting our world, be it the economic resurgence of China, the deepening impact of globalization or the need for new ethical standards in the age of sustainability. Näita vähem