MSc Global Marketing Management

Üldine

Programmi kirjeldus

Turundus ja juhtimine ülemaailmsel tasandil - jagage oma õpinguid Suurbritannia ja Hongkongi vahel, et saada kriitiline arusaam edukast turustamisest rahvusvahelistel aladel.

Sheffield University Management School ja Hongkongi baptisti ülikooli ühiselt välja töötatud 12-kuuline programm on mõeldud üliõpilastele mis tahes erialal, eesmärgiga arendada karjääri rahvusvahelises turunduses. See on heaks kiidetud Chartered Institute of Marketing (CIM).

Sa veedad oma esimese õpingute semestri Inglismaal Sheffieldis ja teises Hongkongis, Hiina Rahvavabariigis. Hongkongi mitte-Hongkongi lõpetanud programmid võivad taotleda Hongkongis viibimist ja töötamist 12 kuud pärast lõpetamist. Selle programmi registreerivad õpilased muutuvad automaatselt CIM-i partnerfirmade lõpetajatele.


Kursus

Meie MSc Global Marketing Management'is õpetatakse täiskohaga üle kahe semestri (Semester One Sheffieldil, kaks semestrit Hongkongis), millele järgneb projekti väitekiri, mis koosneb loengutest, seminaridest, juhtumiuuringutest ja grupitööst koostööks õppimiseks. Juhtumiuuringute ja ülesannete segu aitab teil rakendada oma turundusalaseid oskusi. Õpilasi hinnatakse individuaalsete ülesannete, rühmatööde, eksamite ja väitekirja kaudu.

CIM akrediteerimine on selle MSc lõpetajate jaoks väga kasulik. Programmi registreerivad õpilased muutuvad automaatselt CIM-i partnerkollektori liikmeks. Eduka lõpetamise korral saate kvalifitseeruda CIM-i liikmeks saamiseks ja kui teil on kolmeaastane turunduskogemus, siis saate instituudi täisliikmeks. Edaspidise edasiarendamise järel saavad meie globaalse turunduse juhtimise magistrandid ka kvalifitseeruda harta turundaja staatuse saamiseks.

Kursus algab septembris ja kestab 12 kuud.

Moodulid

1. semester: Sheffield

  • Ülemaailmne turundus
  • Turunduse juhtimine
  • Kaasaegne turundustegevus
  • Turunduskommunikatsioon
  • Rahvusvaheline tarbijate käitumine

2. poolaasta: Hongkong

  • Rahvusvaheliste teenuste turunduse juhtimine
  • Strateegiline turundus
  • Rahvusvahelised turundusuuringud
  • Sotsiaalselt vastutustundlik turundus rahvusvahelises kontekstis

3. semester

  • Doktoritöö (kas Sheffieldis või Hongkongis)


Kandidaat

Meie õpilased on kogenud ja kõrgelt haritud erinevatest valdkondadest, kuid soovivad tugineda oma teadmistele ja arendada kriitilist hinnangut rahvusvahelise juhtimise ja turunduse kohta. See programm on välja töötatud oma õpilaste esirinnas - te lõpetate mitte ainult MSc, vaid ka CMI diplom.

Sul on 2: 1 diplom (või samaväärne) või kinnitatud kutsekvalifikatsioon. Ülemaailmsetele üliõpilastele on Sheffield University Management School ingliskeelse standardi nõue IELTS 6,5, millest vähemalt 6 on igas osas või samaväärne.


Kool

Sheffield University Management School on uhke, et ta on maailma kõige ärikoolide hulgas üks parimaid tunnuseid tänu prestiižsele Triple Crowni akrediteerimisele (AMBA, EQUIS, AACSB). Kooli tähelepanuväärne, arhitektide kujundatud hoone asub lehestikus Broomhillis, kesklinna vaid 15-minutilise jalutuskäigu ja Peak District'ist 15-minutilise autosõidu kaugusel, pakkudes teile väga head elukvaliteeti.


Oleme teadustööga juhitud, dünaamilised ja progresseeruvad. Kool püüab iga lõpetaja töötada nii teoorias kui ka praktikas. Selle tagamiseks on meie maailmatasemel akadeemikud ja tuntud kraadid ja kvalifikatsioonid väga töökorras.

Sheffield University Management School on ka karjääriteenistus, et toetada õpilasi ja siduda teid organisatsioonidega. Tööalase konkurentsivõime keskus toimib juhtivate õpilaste ja välismaailma vahelise peamise liidesega. See on pühendatud teenus, mis aitab teil pääseda juurde tööalase konkurentsivõime toetamisele, oskuste arendamisele ja võimalustele järgmistes valdkondades: magistriõppeprojektid, praktika, rahvusvahelised suvekoolid, kutseorganisatsioonide ühendused ja töökohad.


Stipendiumid

Lisateavet stipendiumide kohta leiate järgmiselt veebisaidilt. https://www.sheffield.ac.uk/postgraduate/taught/finance

Viimati uuendatud aug 2018

Teave kooli kohta

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, ... Loe edasi

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, as part of the Russell Group, is renowned for its research and teaching excellence. Näita vähem