MSc Global Studies

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kas olete huvitatud globaliseerumise, konfliktide ja sotsiaalsete muutuste probleemidest?

Mida ma õppin?

See programm on interdistsiplinaarne sotsiaalteaduste magistriprogramm, mis annab teile teadmised globaliseerumisest, konfliktidest ja sotsiaalsetest muutustest . Saate aru globaliseerumise ja transformatsiooni protsessidega seotud teooriatest, mida analüüsitakse erinevate distsiplinaarsete raamistike kaudu. Programm tutvustab peamisi kultuurilisi, majanduslikke, poliitilisi ja sotsiaal-psühholoogilisi teooriaid ja kontseptsioone, mis võimaldavad teil teha teadlikke ja võrdlevaid analüüse selle kohta, kuidas globaliseerumine on seotud konfliktide ja sotsiaalsete muutustega.

Õppematerjal on inglise keel. See tähendab, et loengud ja seminarid toimuvad inglise keeles ja eksamid (sh magistritöö) inglise keeles.

Kolmandal ametiajal (kolmas semester) võite vabalt valida praktika, vahetada õpinguid või võtta valikaineid. Teile antakse palju võimalusi oma intellektuaalse võimekuse arendamiseks, oma oskuste ja pädevuste laiendamiseks, võrgustiku ülesehitamiseks ning meistriks saamise ettevalmistamiseks, kas teie eesmärk on jääda akadeemilisse keskkonda või leida tööd valitsusväliste organisatsioonide erasektoris või avalik sektor.

Mis juhtub pärast programmi?

Globaalsete uuringute programm valmistab teid ette karjäärina poliitikakujundaja, koolitaja ja praktikana, kes töötab globaalsete probleemidega valitsusasutustes, eraettevõtetes või valitsusvälistes organisatsioonides. See valmistab teid ette ka doktorantuuri.

Pärast ülemaailmsete uuringute magistriprogrammi omandamist omandate magistrikraadi globaalsete uuringute magistriõppes (120 ainepunkti), millel on magistrikraad ühes järgmistest erialadest: suguõpe, arenguõpe, inimgeograafia, politoloogia, Sotsiaaltöö, sotsiaalne antropoloogia, sotsioloogia või õiguse sotsioloogia. Suur vastab bakalaureusekraadi suurusele.

Kuidas kandideerida?

Ühele meie programmile kandideerimiseks peab teil olema bakalaureuse kraad ühes järgmistest sotsiaalteaduste peamistest ettevõtetest:

  • Politoloogia
  • Sotsioloogia
  • Sotsiaaltöö
  • Sotsiaalne antropoloogia
  • Soolised uuringud
  • Õiguse sotsioloogia
  • Arenguuringud
  • Inimese geograafia

Palume teil lisada oma avaldusesse eesmärgi kinnitus.

Lisateavet leiate aadressilt https://www.lunduniversity.lu.se/lubas/i-uoh-lu-SAGLS

Miks Lund University ?

Lund University asutati 1666. aastal ja see on üks Põhja-Euroopa vanimaid, laiemaid ja parimatest ülikoolidest. Ülikool kuulub QS World University Rankings 2020 maailmas 100 parima ülikooli hulka ja on nr 1 valik rahvusvahelistele tudengitele, kes tulevad Rootsi - ühte maailma innovaatilisemasse, jätkusuutlikumasse ja demokraatlikumasse riiki.

Kui soovite luua oma rahvusvahelist võrku globaalse klassiruumi seadetes, on Lund University suurepärane võimalus. Kogege teist õppimisviisi riigis, mis on kõrghariduse pakkumisel üks parimaid maailmas. Rühmatöö ja mitteformaalsed õpetaja-õpilastega seonduvad suhted hõlbustavad põhjalikku õpet.

Ülikool asub Lundis, võluvas ja kompaktses Lõuna-Rootsis asuvas ülikoolis, Taani Kopenhaageni lennujaamast vaid 35 minuti kaugusel. Linn on tuntud oma elava üliõpilaseluga ning on koduks ka paljudele maailma juhtivatele uurimisasutustele ja rahvusvahelistele ettevõtetele.

Lisateavet Lund University kohta leiate aadressilt www.lunduniversity.lu.se

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A ... Loe edasi

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A degree from Lund University is a hallmark of quality both in Sweden and abroad. Näita vähem
Lund , Malmö , Helsingborg + 2 Rohkem Vähem
Külasta kooli veebisaiti