MSc Global Supply Chain Management and Change (täistööajaga)

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc Global Supply Chain Management and Change (täistööajaga)

Ülemaailmne tarneahela juhtimise ja muutmise programm on välja töötatud selleks, et rahuldada kasvavat nõudlust tarneahela ekspertide järele, kes mõistavad innovatsiooni tähtsust äritegevuse edukuses. Programmi õpetatakse Venlo linnas, mis asub umbes 80 km kaugusel Maastrichtist, andes teile võimaluse oma teadmisi realiseerida piirkonna tööstuslikus südames.

Mida sa õpid?

Ülemaailmne tarneahela juhtimine ja muutmine võtab erinevatel erialadel elemente, et anda teile terviklik ülevaade globaalsetest tarneahelatest ja nende laiema positsiooni üleilmses äri- ja majandusvaldkonnas. Te omandate oskused, et säilitada "suure pildi" ülevaade igast tarneahela lingist, omades samal ajal juhtimisoskusi, et juhtida muutuste protsesse, mis toovad kasu ettevõtluse alt.

Programmi lõpus võite:

• läbi viia tõhus tarneahela planeerimine,
• kasutage oma ettevõtlus- ja innovaatilisi oskusi, et tuvastada valdkonnad,
• tõhusalt tegelema tarnijate, ostjate ja klientidega;
• töötab ja juhib (rahvusvahelisi) meeskondi.

Karjääri väljavaated

Lõpetades selle põneva uue programmi, on teile palju võimalusi. Võime juhtida ja parandada globaalseid tarneahelaid muudab teid hindamatuks globaalsete jae- ja logistikaettevõtete projektide ja personali osakondade jaoks. Ja teie arendatavad äri- ja juhtimisoskused panevad teid kiirele positsioonile. Kui olete huvitatud oma ettevõtte käivitamisest, siis loob teie tugev ettevõtlikkus teile algusest peale üks samm edasi.

Me eeldame, et lõpetajad leiavad ametikohti:

  • rahvusvahelised ettevõtted
  • alustajad
  • konsultatsioonifirmad.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Maastricht University (UM) is the most international university in the Netherlands and, with 16,300 students and 4,300 employees, is still growing. The university stands out for its innovative educati ... Loe edasi

Maastricht University (UM) is the most international university in the Netherlands and, with 16,300 students and 4,300 employees, is still growing. The university stands out for its innovative education model, international character and multidisciplinary approach to research and education. Näita vähem