MSc Human Cognitive Neuropsychology

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc inimese kognitiivne neuropsühholoogia pakub teile võimalust saada intensiivset koolitust ja erialateadmisi õpetatud kursuste ja sõltumatute uuringute kaudu.

Professor Sharon Abrahamsi poolt 2006. aastal loodud programm pakub intensiivset koolitust ja erialaseid teadmisi inimese kognitiivse neuropsühholoogia ja sellega seotud õpingute valdkondades.

Õppetöö on tihedalt integreeritud inimese kognitiivse neuroteaduse uurimisüksusesse, rahvusvaheliselt tunnustatud kognitiivsete psühholoogide ja neuropsühholoogide rühma.

  • Edinburghi Ülikool on kindlalt maailma juhtiv teaduskeskus.
  • Meie uurimiskeskkond on hinnatud maailmas juhtiva teadustöö tegemiseks 100% -liseks, ja 81,5% meie uuringutest on hinnatud selle saavutamise ja olulisuse poolest (REF 2014).
  • MSc Human Cognitive Neuropsychology üliõpilastel on juurdepääs paljudele uurimisasutustele, nagu Kognitiivne Neuroteadus komplekt.
  • Ülikool meelitab külalisesinejate kõrget kvaliteeti. Need kõnelused on suurepärane võimalus uute teemade uurimiseks ja teiste kraadiõppurite tundmaõppimiseks.

See programm koosneb kahest semestrist õpetatakse kohustuslikke ja vabatahtlikke kursusi, millele järgneb dissertatsioon

Kohustuslikud kursused

Kohustuslike kursuste eesmärk on anda põhjalik ülevaade uurimistöö kavandamise ja rakendamise põhiprintsiipidest. On olemas statistikakursused, mis pakuvad nii alust statistika põhimõttele ja teooriale kui ka statistilise programmeerimise tarkvarale (R). Lisaks on kursusi, mis keskenduvad mitmesugustele teadustöö oskustele , alates erinevate meetodite ja uurimisvahendite mõistmisest ja rakendamisest kuni teadusettepanekute kirjutamiseni ja teadustöö levitamiseni.

Vabatahtlikud kursused

Teil on võimalus osaleda laias valikus täiendavaid kursusi, mis hõlmavad selliseid teemasid nagu kliiniline neuropsühholoogia, aju pildistamine, eesmise lobe funktsioonid, keelehäired, töömälu, tajutav teadlikkus ja multisensoorsed integratsioonid . Lisaks saate valida ka kursuse individuaalsete erinevuste, informaatika ja psühholingvistika seotud erialadel.

Dissertatsioon

Väitekiri maksab ühe kolmandiku kogu ainepunktist, mis on vajalik, et saada magistrikraadi ja mis hõlmab uurimisprojekti läbiviimist personali juhendamisel. Seejärel saate koostada kirjaliku aruande, milles kirjeldatakse oma uurimistööd ja tõlgendatakse nende tulemusi.

Proovi struktuur

Keskmiselt veedavad täiskoormusega õppijad umbes kuus tundi nädalas loengutel / seminaridel , umbes kolm tundi õppetöödel ja umbes kolm tundi praktikatundidel. Kontakttundide arv ja õpetamise vorming sõltuvad mingil määral valitud valikkursustest.

Ülejäänud oma aega kulutatakse sõltumatule uuringule. Pärast klasside lõpetamist aprillis veedate kogu oma aega töötades iseseisvalt kursuste ja väitekirjaga.

Hindamine

See programm koosneb kahest semestrist õpetatud kohustuslikest ja valikainetest, millele järgneb väitekiri. Programmi kohandamiseks vastavalt teie huvidele võib valida inimese kognitiivse neuroteaduse valdkonnas valikulisi kursusi. Programmi direktori loal võite valida ka vabatahtlikke kursusi seotud erialade hulgast, näiteks individuaalsed erinevused, informaatika ja psühholingvistika.

Enamikku kursusi õpetatakse loengute, seminaride / õpetuste ja praktiliste sessioonide kombinatsioonina .

Seminaride ja õpetuste sisu varieerub, kuid sageli koosneb lugemisest lähtuvatest ettekannetest ja aruteludest. Praktilised istungid hõlmavad harilikult teadustöö oskusi ja neid toetavad kodutöö ülesanded ja muud harjutused.

Kursused hõlmavad individuaalset ja grupitööd

Kui teete oma järelevalvet väitekirja uurimistöös, saate oma juhendaja juhiseid ühekordsete kohtumiste, kirjaliku töö kommentaaride ja e-posti teel.

Hinnangud on erinevad ja on mõeldud teie õppimise erinevate aspektide toetamiseks, kuid sisaldavad uurimisaruandeid ja ettepanekuid, esseesid, suulisi ja plakatite esitlusi, metoodilisi harjutusi, statistilisi ja kvalitatiivseid analüüse ning 8000-10 000 sõna väitekirja.

See programm pakub teile erinevaid teadmisi ja oskusi, et valmistada ette erinevaid karjäärivõimalusi

Selle programmi edukal lõpetamisel olete saavutanud:

  • erialased teadmised inimese kognitiivse neuropsühholoogia ja integreeritud õppevaldkondade kohta lisaks psühholoogiliste uurimismeetodite koolitusele.
  • arusaam kliinilisest neuropsühholoogiast (neuroloogiliste häiretega patsientide hindamine ja rehabilitatsioon), aju pildistamisest, kognitiivsest psühholoogiast ja kognitiivsest neuropsühholoogiast ning kriitiline teadlikkus kognitiivsetest ja neuropsühholoogilistest uuringutest ning nende rakendamisest kliinilises praktikas.
  • sihtasutus inimese kognitiivse neuropsühholoogia edasijõudnutele uuringutele.
  • teadusuuringute kavandamise ja rakendamise aluspõhimõtete põhjalik mõistmine.
  • pädevus mitmesuguste meetodite ja uurimisvahendite rakendamisel.
  • teadusuuringute juhtimise oskused, sealhulgas andmete haldamine ning uurimistöö läbiviimine ja levitamine viisil, mis on kooskõlas nii kutsepraktika kui ka teaduseetika tavapäraste põhimõtetega.
Viimati uuendatud nov 2019

Teave kooli kohta

The School comprises Philosophy, Psychology and Language Sciences (Linguistics and English Language). The school aims to maintain its internationally-renowned reputation for research and to use this a ... Loe edasi

The School comprises Philosophy, Psychology and Language Sciences (Linguistics and English Language). The school aims to maintain its internationally-renowned reputation for research and to use this as a solid foundation for teaching. Näita vähem