MSc in 3D Arvutimängud Design

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc in 3D Arvutimängud Design

See 1 aasta kursus aitab teil arendada suurepärased oskused 3D modelleerimine ja skulptuuri või arvutimänge projekteerimise teooria ja rakendus.

Lühikirjeldus

Auhind on mõeldud koos meie tööstuse partnerid ja pakub up-to-date sisu kasutades tööstusharu standardile tarkvara, mis vastab praegustele ja tulevastele 3D mängude tööstus nõudmisi. See võimaldab teil arendada ja edasi oma võimet, tuginedes omandatud teadmisi ja oskusi oma esimese kraadi ja laienevad seotud valdkondades arvutimänge disain.

See aitab suurendada oma võimeid teadus, probleemide lahendamine ja juhtimine ning siis rakendada teadmisi ja oskusi, et lahendada keerulisi disaini ja 3D probleeme ajal oma väitekirja projekti. Auhinna ühendab praeguse tööstuse paradigmad mõlemasse hinnata ja uurida võimalusi, mille eesmärk on aidata teil sattuda kas mängude tööstus või akadeemilisi ringkondi.

Koolilõpetaja sihtkohtadesse

Meie MSc lõpetajate töötavad professionaalsed rollid tipus stuudiod nagu Microsoft, Rare, Rockstar, Codemasters ja Reisijad Tales. Meie õpilased lähevad kujundada oma ettevõtet.

Meil on õpilastele, kes tegelevad igasugu mänge indie kickstarter mänge nagu War overworld viimaste Xbox One pealkirjad ja massiivne hitid nagu Grand Theft Auto 5.

Karjäärivõimalused: Märkide kunstnik, Keskkond vormija, Sõidukite kunstnik, Game Designer, produtsent, Kasutajaliidese Artist.

Riiki sisenemise nõuded

2: 2 või üle bakalaureuse kvalifikatsioon (või samaväärne) on vajalik liituda magistriprogrammi. Riiki sisenemise nõuded IELTS skoor vähemalt 6,5. Õpilaste soov keskenduda 3D modelleerimine peate esitama portfelli viimase töö auhinna liider.

Moodulid uuritud

Täpsem Mängud Keskkond Design ja Teadusministeerium

Disain ja luua fantastiline keskkonnas või kohaldada laia valikut arenenud teadusuuringute tehnikat analüüsida keerukaid probleeme keskkonnas tootmist.

Täpsem Märkide prototüübid

Uurimist ja kohaldamist iseloomu disain, iseloomu nimekirja, füüsika, kontrolli, animatsioone ja iseloomu statistika. 3D loomine järgmise põlvkonna tähemärki hõlmab skulptuuri, tekstuur, juuksed ja arenenud shaders.

Täpsem Sõidukite ja Weapon prototüübid

Hard pinnamodelleerimine relvi, taglase, osakeste dünaamika ja relva tekstuurid või teadus- ja kohaldamise teooria seotud relva profiilide mõju, relvasüsteeme, sõidukite juhtimise, käitlemise ja füüsika.

Mobile Mängud Development

Õpilased töötavad meeskonnad toota mobiilimängud tekkinud QA, RAHALISELT ja Platform optimeerimine edeneb ideest avaldatud toodet.

Arvutimängud Design doktoritöö

Väitekirja võimaldab teil laiendada ja ühtlustada oma arusaamist valitud teema on välja töötatud eelmise moodulid, mida toetavad akadeemilist juhendaja.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Since 1914 we have offered vocationally inspired education relevant for the age. Back then our focus was on mining and ceramics. But times have changed and we have too. Now we’re delivering everything ... Loe edasi

Since 1914 we have offered vocationally inspired education relevant for the age. Back then our focus was on mining and ceramics. But times have changed and we have too. Now we’re delivering everything from Computer Games Design to Forensic Science. Näita vähem
Stoke-on-Trent