MSc in Finance (Rahvusvahelise Panganduse Ja Rahanduse)

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc Finance (rahvusvaheline pangandus ja rahandus)

Lühidalt

 • UCAS kood: N3K609
 • Kursuse kestus: 1 aasta (täistööajaga)
 • Õppetöö: täistööaeg
 • Asukoht: Durham City
 • Alguskuupäev: 10.02.2017, 02.02.2018

Kirjeldus

Meie MSc Finance programmi eesmärk on anda teile ranget koolitust eesliinil teadusuuringute, samuti täiustatud analüütiline ja tehnilisi oskusi, mis on kõrgelt globaalsed töötajad ja, kui soovite jätkata oma õpinguid, mida maailma juhtivad PhD programme.

Meie MSc programmid on partnerlus staatus Chartered Financial Analyst Institute (CFA). CFA on maailma juhtiv ühendus investeeringute spetsialistid ja tunnustatud mõõdupuu tehniline tipptase finantsturgudel. See tagab teile kasu õppekava kõrgeimatele standarditele ja võimaldab teil osaleda CFA Global Investment Research Challenge, samuti CFA tööandja võrgustiku ürituste ja stipendiume.

Programm koosneb komplekt südamik ja valikainete moodulitest, mis lõpeb tava-põhine äri projekti või teadustöö väitekirja.

Core ja Valikmoodulid

Sa uurib:

 • Econometric meetodid
 • Financial modelleerimine ja Äri prognoosimise
 • Täpsem Financial teooria
 • Äriühingu finants-
 • International Finance
 • Raha ja panganduse

Seejärel valida kahe Valikmoodulid. Nimekiri moodulitest võib erineda aasta-aastalt, kuid on tavaliselt kaasatud Auditeerimine ja Assurance Teenused, käitumis- Finance and Economics, Corporate Governance, ettevõtete aruannetes, Financial Risk Management, Turu mikrostruktuur ja tehnoloogia, innovatsiooni ja majanduskasvu.

Väitekiri või äriprojektiga

Kolmandas perspektiivis siis täielik väitekirja, mis võiks viia läbi näiteks nõustamine projekti organisatsioonis või mõne meie rahvusvahelise partneri institutsioonid. Juhendatud õppejõud vastava kogemusega, saate uurida detailsemalt teema, mida olete juba õppinud osana oma programmi.

See on võimalus, et teil arendada oma äri teadmisi ja tutvustada oma analüüsi ja ideid akadeemiline ja professionaalselt; ühendada kriitiline diskrimineerimise ja proportsioonitaju hinnata tõendeid ja teiste arvamusi.

Lisades oma kogemusi

International võimalusi

Oleme uhked meie tugev rahvusvaheline ühendusi. Aitame teil sees perspektiivi globaalse äri on oluline osa programmi. Sellepärast pakume erinevaid võimalusi, mis aitavad teil sukeldu riigi äri ja akadeemiline keskkond, luua uusi kontakte ja silma paista konkurentsiga tööturul. Nende hulka kuuluvad:

 • Doktoritöö välismaal: Kui teie ambitsioonid ulatuvad kaugemale kui Suurbritannias, pakume mitmeid kohti meie unikaalne doktoritöö välismaal kava. See hõlmab kirjalikult väitekirja üks meie rahvusvaheline partner institutsioonid aasta juunist augustini. Mitmed stipendiumid on saadaval.
 • International Study Tour: Korraldame vabatahtlik International õppereis Euroopa alal, tavaliselt Šveits. See intensiivne programm toimub mitu päeva, tavaliselt märtsis / aprillis, ning pakub suurepärast võimalust saada "sees perspektiiv" rahvusvahelise äri ja suhelda võtmeisiku organisatsioonid.

Külaline kõnelejad

Osana oma programmi, siis on võimalus nautida ettekanded teadlased ja praktikud jooksul oma valitud huvitavas valdkonnas. Past kõlarid on kuulusid maailma suurimate rahvusvaheliste ettevõtete ja akadeemikuid, pakkudes ideaalne võimalus omandada praktilisi teadmisi ja progressiivne ülevaate.

Investment Club

Kümme õpilased on valitud hallata tõeline fondi ja kohtuda igakuiselt hinnata nende teadus- ja löövad ametitest. Lõpus aasta Valuutafond ja aruande selle täitmise edastatakse järgmise aasta klubi. See põnev algatus annab võimaluse panna oma rahalist oskused proovile ja suurendada oma CV.

Trading Challenge

See ülesanne on anda teile võimaluse jälgida ja analüüsida reaalajas finantsturgude andmete liikumise ehitada hüpoteetilise portfelli väärtpaberid oma valik. See annab sulle praktilisi kogemusi ja võimalust parandada oma investeeringute ja turvalisuse valikut oskusi. See tundub hea oma CV, pluss on rahalise auhinna võitja.

Täiendavad ressursid

Kool on teinud märkimisväärseid investeeringuid andmebaasi vahendeid, et anda teile juurdepääsu nii elada ja ajaloolisi andmeid pakkujad mille hulka Thomson Reuters, Datasteam ja Orbis. Need state-of-the-art andmebaasid annavad teile võimaluse küsitleda rahalist arvestust miljoneid ettevõtted üle kogu maailma ning lisada väärtuslikku teavet oma teadustöö.

Trading Room

Osana meie osutamise laia valikut tarkvara ja andmebaaside pakume koolitust meie Bloomberg terminalid tutvumise majandus- ja finantskriisi andmeid.

Teema nõuetele, kõrguse ja kalde

Taotlemise tähtajad

Pange tähele: Taotlemisprotsess algab 1. oktoobril järgmisel õppeaastal.

Neil programmidel on suur nõudlus kohtade järele. Tavaliselt saate umbes 10 taotlust igale kohale, mida ülikool suudab pakkuda. Selleks, et maksimeerida oma võimalusi pakkuda ühte nendest kohtadest, soovitame teil taotlus ülikoolile esitada võimalikult varakult.

Ülikoolilt saadud rahvusvaheliste taotluste mahu juhtimiseks, et ülikool saaks tagada, et iga taotlus on korralikult läbi vaadatud, läbi vaadatud ja töödeldud, tuleb kandidaatide taotlused saada järgmiselt:

 • Mandri-Hiina elanike taotlused tuleb saata 31. jaanuariks;
 • Taotlused teistest isikutest, kellel peaks Ühendkuningriigis õppimiseks olema viisat, peavad saama kätte 31. mail.
 • Taotlused nende isikute kohta, kes jäävad väljapoole mõnda eespool nimetatud kategooriat, tuleb saata 31. augustiks.

Kui te ei täida ülalnimetatud tähtaegu, võib ülikool olla suuteline lisama oma taotluse ootenimekirja, millega võidakse konsulteerida juhul, kui pärast kõigi tähtajast saadud kõikide taotluste läbivaatamist ja töötlemist jäävad vabad kohad programmis.

Ülikool ei ole kohustatud tegema ühtegi pakkumist koha programm kõigile taotlejatele, samuti ei Ülikooli kohustatud täitma kõik ruumid kättesaadavad programmi.

Kaaluda iga taotluse saanud ülikooli pärast tähtaja möödumist, siin nimetatud tehakse äranägemise Ülikooli.

Magistriõpe in Finance on mõeldud uutele või hiljuti lõpetanutele. Teatud programmid on huvitavad, kui olete juba finantsvaldkonna praktik. Teil peaks olema tugev taust seotud erialal ja teie esimese astme peaks olema oluline majandus-ja statistikat sisu.

Mida ma pean kõigepealt?

Suurbritannia esimese või teise taseme samaväärne diplom annab tunnistust oma teise, kolmanda või neljanda aasta statistiliste moodulite tugevate hindedokumentide kohta. Vaadake samaväärsete kvalifikatsioonide täielikku nimekirja.

Kui olete rahvusvaheline üliõpilane, kes ei vasta sellel tasemel otsese sisenemise nõuetele, võite saada Durham'i ülikooli rahvusvahelises õpingukeskuses pre-Magistriõpe rajaprogrammi.

NB Hiina taotlejad: Taotlusi võtavad vastu üliõpilased, kes on lõpetanud maineka ülikooli Hiinas. Riiki sisenemise nõuded võivad varieeruda sõltuvalt ülikooli mainetest ja akadeemilisest programmist, mille kohta olete taotlenud. Juhina eeldatakse, et taotlejad saavutavad keskmiselt 85%.

Kuidas taotleda?

Peate veebipõhise avalduse vormi täitma. Pange tähele, et võite esitada ainult taotluse üks Magistriõpe Finance programm. Teie veebipõhise avalduse vormi toetamiseks peate esitama järgmised dokumendid.

 • Kaks akadeemilist viite, kasutades meie standardvormi
 • Kaubamärgi ametlik ärakiri
 • Diplomi koopia (kui on olemas)
 • Inglise testide tulemuste koopia (kui on olemas).

Võite oma täiendavaid dokumente üles laadida veebipõhise avalduse või e-posti teel või faksida need edasi aspirandi vastuvõtuasutusse, kasutades allpool toodud kontaktandmeid.

Märkus

Ainult failid .doc, .docx, .gif, .jpg, .pdf, .png, .rtf on lubatud üles laadida. Maksimaalne faili suurus on 5 MB.

Taotluse tasu

Kui olete saanud veebipõhise avalduse, saate 48 tunni jooksul automaatset e-kirja, milles palutakse teil taotleda 60-naelset taotluse tasu * tasumist.

Peate jälgima e-posti aadressil olevat linki veebilehelt, kus saate oma andmeid kinnitada ja makse teha deebet- või krediitkaardiga. See on turvaline veebisait, mida haldab Secpay ja mis saadab teile automaatse makse kättesaamise.

Kui oleme saanud kinnituse selle kohta, et teie taotluse tasu on makstud, suudame teie taotlust edendada. Kui te ei tasu taotluse esitamise tasu, võetakse teie taotlus automaatselt ära.

 • Pange tähele, et saate maksta ainult ühe programmi iga sviidi, st üks MSc Finance programm, üks MSc juhtimisprogramm, üks MSc turunduse programm, üks islami Finance programmi.

Kolledži liikmeks

Kui taotlete täistööajaga programmi, peate saama ühe meie kolledži liikmeks ja olema osakonna poolt aktsepteeritud. Lisateave selle kohta, kuidas kolleegiumi süsteem toimib. Kui olete oma programmi pakkumise vastu võtnud, võtab kolledži kraadiõppeasutus teiega ühendust majutuse korraldamiseks. Pidage meeles, et kolledži majutuse nõudlus ületab tavaliselt kättesaadavust, seega palun proovige seda võimalikult kiiresti korraldada.

Vastuvõtmise protsess

Siin on sammud vastuvõtukomisjon protsessi:

 • Me anname teile teada, kui oleme saanud oma taotluse.
 • Kui oleme saanud kõik oma tõendavaid dokumente, saate e-kirja, et teile teada oma otsusest.
 • Kui otsus on teha teile pakkumise koha programmi me anname teile teada e-posti teel. Pange tähele, et me ei väljasta paberkandjal pakkumisi tähed, sest need ei ole vaja, et saada üliõpilase viisat.
 • Kui teil on palunud ülikooli majutust oma taotluse vorm, kolledži Teiega ühendust otse. Nad saadame Teile majutust taotluse vormi, mis tuleb täita ja tagastada otse kolledžis.
 • Sa peaksid kinnitama aktsepteerimist oma pakkumine võimalikult kiiresti. Et kindlustada oma koht, siis on vaja maksta tagatisraha kuue nädala jooksul oma algse pakkumisi (vaadake oma pakkumine dokumentide üksikasjad makseviiside).
 • Rahvusvahelised õpilased nõuavad õpilase viisa saavad CAS (Certificate of vastuvõtmine Studies) e-posti teel, kui kõik pakuvad tingimused on täidetud, vastuvõtu ja ladestamise on saanud ja sul on viie kuu jooksul alguskuupäeva oma programmi.

Täistööajaga tasud

 • ELi üliõpilane: 14 500 USA dollarit aastas
 • Koduõpilane : 14 500 USA dollarit aastas
 • Island Student: £ 14,500.00 aastas
 • Rahvusvaheline mitte-ELi õpilane: £ 23,000.00 aastas

Märkus. Tasud vaadatakse läbi ja muutuvad vastavalt inflatsioonile.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Prepare yourself to compete in an increasingly international job market. Study a globally-recognised postgraduate programme at Durham University Business School

Prepare yourself to compete in an increasingly international job market. Study a globally-recognised postgraduate programme at Durham University Business School Näita vähem
Durham , Oestrich-Winkel , UK Online + 2 Rohkem Vähem