MSc in Finance & õiguse

Üldine

Saadaval 5 asukohta

Programmi kirjeldus

Miks seda muidugi?

Tänapäeva ettearvamatu finantsturgudel, strateegilise rahaliste otsuste ja poliitika sageli tuleb arvestada seoses erinevate õiguslike nõuete ja piirangutega.

Business inimesed on järjest enam vaja on arusaam finants- ja raamatupidamise põhimõtted, mis toetavad ja teavitab õigusliku regulatsiooni finantsasutused, finantsinstrumentide ja finantsturgudel.

Seega, rahanduse lõpetanud, kes on ka tugev juriidilisi teadmisi, on väga atraktiivne paljude finants- ja muud organisatsioonid, nii Ühendkuningriigis ja välismaal.

See ühine magistriprogrammi vahel Department of Raamatupidamine ja rahandus ja Law School käsitletakse seda oskusi lõhe maailmaturul tutvustada üliõpilastele nii õiguslike aspektide reguleerimise rahvusvahelise rahanduse samuti põhimõtteid raamatupidamise ja rahanduse.

Sa õppida

Programm hõlmab nii südamik ja vabatahtlik klasside rahanduse ja õigusega. Selle eesmärk on anda õpilastele mitmeid olulisi õpitulemused:

  1. Selleks, et mõista põhilisi elemente rahalise teooria ja ettevõtte finants teooria. *
  2. Selleks, et mõista põhielemendid rahalist ja seadusandlus sealhulgas eraõiguslikus suhtes struktureerimise üksikute tehingute ja avaliku õiguse olulised finantsturgude reguleerimist ja institutsioonide perspektiivist Suurbritannia, Euroopa Liidu ja rahvusvahelise õigusega. *

* Õpilased on antud võimalus arendada oskusi erinevate erialade rahanduse või äri ja äriõigus.

Programm soodustab erinevate kognitiivsete oskuste ja mitte-teema spetsiifilisi oskusi. Te õpite võime:

  • põhjus süstemaatiliselt
  • kriitiliselt analüüsida ja hinnata argumente
  • kasutada kvantitatiivseid meetodeid
  • töötada sõltumatu ja rühma alusel
  • struktuuri ja lahendada probleeme
  • teha otsuseid keerulistes olukordades
  • tegema otsuseid olukorras otsuste puudumisel täielikku teavet ja mõistmist
  • kasuta paketid; ja, ja tutvustada ideid tõhusalt

Major projektid

Õpilased on kohustatud täitma kaks akadeemilise uurimistöö projektid - üks rahanduse ja ühe seadusega.

Rajatised

Strathclyde'i Business School on läbinud £ 23,2 miljonit ümberkujundamise leida osakonnad ühes ärikvartali ja pakkuda state-of-the-art õpetamise rajatised meie töötajad ja õpilased. Suuremad renoveerimistööd kaks uut 100-kohalises kaldauditooriumi, juhendaja ruumid kuni 40 inimest ja väiksemate break-out ruumid.

Kõik kraadiõppe rahanduse õpilased saavad oluliselt kokkupuude asjakohane andmebaasid sealhulgas Datastreami, SDC Platinum ja Bloomberg osana oma õpinguid.

Kursuse auhinnad

See äsja pakutud programm jagab mitmeid ühiseid elemente meie maailmatasemel programm MSc in Finance, praegu kohal 28. maailma Financial Times. Umbes kaks kolmandikku õppekava on ühist MSc in Finance programmi ja õpilased õpivad mitut liiki koos õpilaste MSc Finance programm.

külaliste loengud

Selleks et suurendada õppimise kogemus ja võimaldab õpilastel kokkupuute ja suhete valdkonnas, pidev seeria külalislektorid asjakohaste kutsealade ja organisatsioonide saab pakkuda.

Riiki sisenemise nõuded

Suurbritannias õpilased on kohustatud olema hea autasustatakse diplomi (2.1 eelistatud) või samaväärne ökonoomika, raamatupidamine, ärijuhtimine, matemaatika, statistika, arvuti või seotud teemade või samaväärne erialane kvalifikatsioon.

Overseas õpilastele kvalifikatsiooni hinnatakse võrdsetel alustel.

Karjäär

Rahvusvahelisel turul lõpetajate rahandus on jätkuvalt laiendada, kuid võimalusi töö ja tuntumad finantsasutused jääb konkurentsivõimeliseks.

Tööalast nende rahanduse lõpetanud, kes saab tõendada ka head teadmised õiguse tugevneb ning osutuda väga atraktiivne nendele organisatsioonidele, finantsasutuste ja õigusbürood, seotud rahaliste otsuste tegemise ja resolutsioon finantsküsimused.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Strathclyde Business School(SBS)is a pioneering, internationally renowned academic organisation that shapes anddevelops the business minds of tomorrow. Strathclyde is one of a small percentage worldwi ... Loe edasi

Strathclyde Business School(SBS)is a pioneering, internationally renowned academic organisation that shapes anddevelops the business minds of tomorrow. Strathclyde is one of a small percentage worldwide to be triple accredited, holding accreditation from the international bodies, AMBA, AACSB and EQUIS. Näita vähem
Glasgow , Ateena , Zürich , Singapur , Dar es Salaam , Manama , Kuala Lumpur , Petaling Jaya , Muscat , Muscat , Dubai , Abu Dhabi , Milano , München , Pekingi , Toulouse + 15 Rohkem Vähem