MSc in Finance

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc in Finance

MSc in Finance on kavandatud koostöös tööstusega anda kandidaatidele arenenud analüüsi, statistika ja rahaline oskused otsuste tegemisel kaasaegse ja dünaamilise finantsteenuste sektoris.

Kursuse tutvustus

Lõpetajad on saavutatud taotluse täiustatud kvantitatiivsete vahendite ja rahaliste mudelid ja tehnikad vahemikus äri-ja finantsalane seaded. Eelkõige muidugi annab lõpetajale tehnikad ja kohaldada teadmisi vaja valida, analüüsida ja kasutada täiustatud rahalise mõisted jooksul seade investeeringute haldamise ja kapitaliturgudel.

Õpikeskkond Muidugi on praktiline ja rakenduslik iseloom ja lõpetamist lõpetanu on võimeline iseseisvalt mõtlema, teadlike ja tõhus otsuste ja ennetavalt tõrkeotsing finants- ja tehniline ettevõtete probleeme.

Valmib MSc in Finance on võimalik rakendada arenenud teadusuuringute oskuste ja kriitiliselt hinnata seemneline, samuti kaasaegse kirjanduse, paradigmad ja põhimõtteid, mis toetavad töö rahvusvahelistel kapitaliturgudel ja investeeringute juhtimise protsessi.

Kes on kursuse?

Loomulikult on need, kes soovivad alustada karjääri investeeringute juhtimine või üksikisikute kõigis valdkondades finantsjuhtimise, kes soovivad edu oma karjääri.

Auhinna ja Arengupartei

Master of Science in Finance on andnud QQI tasemel 9 National Framework of Qualifications. See auhind võimaldab ülekande tase 9 teadustöö kraadi ja mõnel juhul jätk õpetas ka doktoriõppe tasemel 10 NFQ.

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejad tavaliselt hoidke taset 8 kiitusega diplom (min 2.2) rahanduses või Sugulane õppesuunal. Taotlejad, kellel on tase 8 kiitusega kvalifikatsiooni noncognate valdkonnas on vaja teha Higher Diploma in Business in Finance ja edukat lõpetamist ja saavutamise 2.2 kvalifikatsioon või suurem, on õigus taotleda MSc in Finance.

Kolledžis tegutseb tunnustamine varasema kogemusliku õppe (RPEL) skeem tähendab taotlejatele, kes ei vasta normaalse akadeemilise nõuded võib lugeda põhineb asjakohase töö ja teiste kogemustest. See võib hinnata kirjaliku avalduse ja / või intervjuu.

KESTUS

Muidugi ulatub üle 1 õppeaasta. See on 2 semestrit 13 nädalat.

Soovituslik ajakava

Märge ajakava klassi päevadel ja kellaaegadel on: teisipäeval ja neljapäeval õhtul 18,00-22,00 ja mõned laupäeviti.

Viimati uuendatud aug 2015

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Welcome to the National College of Ireland where we offer a distinctive student centred learning experience, through our state-of-the-art campus in the heart of Dublin’s vibrant international business ... Loe edasi

Welcome to the National College of Ireland where we offer a distinctive student centred learning experience, through our state-of-the-art campus in the heart of Dublin’s vibrant international business centre and across our national campus network. At NCI we have developed innovative teaching and learning technologies that are designed to support students who embark on education at all stages in their... Näita vähem