MSc in Finance

Üldine

Saadaval 5 asukohta

Programmi kirjeldus

Miks seda muidugi?

See kursus on mõeldud neile, kes kavatsevad arendada oma karjääri rahastamiseks.

Kui sa oled juba töötab rahandus, muidugi aitab suurendada oma tõhusust oma praeguses rollis. Uurime viimaste arengute valdkonnas ja kutsun teid küsitleda traditsioonilisi reegleid ja meetodeid ja võtta analüütiline lähenemine praktilisi probleeme.

Programm annab teile:

 • hea mõista rahalise teooria ja analüüs
 • kallinemine laadi ja finantsturgude toimimist ja institutsioone
 • oskama raamatupidamissüsteemi ja selle kasutamine rahaliste otsuste tegemisel ja analüüs
 • võime rakendada analüüsi käigus väljatöötatav

Sa õppida

Õppekava pakub head tasakaalu raamatupidamise ja rahanduse teooria ja praktilised oskused ja teadmised.

Sa uurib põhilisi klasse, mis sisaldavad põhimõtteid rahanduse ja raamatupidamise ja finantsanalüüsi. Samuti saate valida valikainete tunnid alates teemadel, sealhulgas Security Analysis and Management Accounting.

Doktoritöö või kolm teadusprojektide (MSc ainult)

Toetavad juhendatud, siis saad kas töötada rea ​​uurimusi või väitekirja. Teemasid saab valitud laia teemaderingi ning kaetud programmi.

Sul on võimalik hinnata oma võimet valida ja kohaldada asjakohaseid teooria ja uurimistöö meetodid. See töö võib olla seotud tõstatatud küsimust, või probleem, mis tuleb lahendada eest tööandja.

Rajatised

Strathclyde'i auhinnatud Business School on üks suurimaid institutsioone omalaadne Euroopas. Meil on umbes 200 akadeemilise personali ja üle 3000 täistööajaga üliõpilased.

Osakondade ja eriüksused tegema koostööd, et pakkuda dünaamilist täielikult ümar ja mitmekesine programm spetsialist ning valdkondadevahelist kraadiõpet.

Akrediteerimine

Meie MSc programm on akrediteeritud Chartered Institute of Management Accountants (Cima). Erandid antakse alates Cima kutseeksami vastavalt teekonda läbi MSc.

Muidugi loeb ainepunkte Chartered Banker kvalifikatsiooni pakutud Chartered Institute of Bankers Šotimaal.

MSc Finance on vastu võetud CFA Institute University tunnustamise programmis. See staatus antakse institutsioonid, kelle programm (id) sisaldama vähemalt 70% CFA programmi kandidaat Body of Knowledge (CBOK), mis annab õpilastele tugeva aluse CBOK ja positsioonid neid hästi istuda CFA eksamid.

Riiki sisenemise nõuded

 • Autasud kraadi või samaväärne, raamatupidamise, majanduse, ärijuhtimise või ainevaldkonnas tugeva kvantitatiivse eelarvamusi. Programm ei vaja eelteadmisi rahandus
 • õpilastele, kelle emakeel ei ole inglise, saada rohkem informatsiooni inglise keeles nõuded õpib Strathclyde'i
 • siis peab samuti olema võimelised osalema sissejuhatav istungid keskel september 2017

Pre-Magistriõpe ettevalmistuskursus

Pre-magistriprogrammi on ettevalmistuskursus rahvusvahelistele üliõpilastele (non EU / UK), kes ei vasta riiki sisenemise nõuded magistrikraadi University of Strathclyde. Pre-Magistriõpe programm pakub progresseerumine arvu kraadi võimalusi.

Et leida rohkem infot kursuste ja pakutavaid võimalusi külastada isc.strath.ac.uk või helistada täna +44 (0) 1273 339333 ja arutada oma hariduse tulevikku. Võite täita elektroonilise taotluse vormi. Et küsida täitke päringuvorm ning rääkida üks meie mitmekeelse Student registreerimine nõustajate täna.

Karjäär

See kursus on mõeldud neile, kes kavatsevad arendada oma karjääri rahastamiseks, mida mõistetakse:

 • Corporate Finance
 • turbeanalüüsi
 • portfellihalduse
 • optsioonid ja futuurid
 • varahaldus
 • toimimise finantsasutused ja turud
 • rahaliste otsuste tegemisel avalikus sektoris
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Strathclyde Business School(SBS)is a pioneering, internationally renowned academic organisation that shapes anddevelops the business minds of tomorrow. Strathclyde is one of a small percentage worldwi ... Loe edasi

Strathclyde Business School(SBS)is a pioneering, internationally renowned academic organisation that shapes anddevelops the business minds of tomorrow. Strathclyde is one of a small percentage worldwide to be triple accredited, holding accreditation from the international bodies, AMBA, AACSB and EQUIS. Näita vähem
Glasgow , Ateena , Zürich , Singapur , Dar es Salaam , Manama , Kuala Lumpur , Petaling Jaya , Muscat , Muscat , Dubai , Abu Dhabi , Milano , München , Pekingi , Toulouse + 15 Rohkem Vähem