MSc in Industrial Engineering

Üldine

Programmi kirjeldus

Koolilõpetaja Õppekava viivad M.Sc. ja Ph.D. kraadi tööstustehnoloogia eesmärk on anda õpilastele arvuti, kvantitatiivseid, analüütiline ja rakendused oskusi ning valmistada neid ettevõtjaid, probleemide lahendajate, tõhusad otsustajad ja muuta agentide konkurentsivõimelisemat ärikeskkonda või tulevaste teadlaste esindajad. Programm keskendub tootmise ja teenuste süsteemid, integreeritud tootmise tarneahela juhtimise, tootearenduse protsessi, modelleerimine ja analüüs tootmisprotsesside ja seadmete, biotootmiseks, lisaaine tootmise (3D printimine), modelleerimine ja analüüs tootmisprotsesside ja seadmete, operatsioonide uuringud lähenemisviise telekommunikatsiooni ja energeetika süsteeme.

tööstustehnoloogia on mitmekesine teadusharu, mis tegeleb planeerimise, projekteerimise, rakendamise, parandamine ja haldamise keeruliste tootmissüsteemide inimeste, materjalide ja seadmete igasuguseid tootmise ja teenindusega seotud tegevused, samuti integratsiooni arvutid, informatsiooni ja tehnoloogia tegutseda ja kontrollida nende keeruliste süsteemide.

Koolilõpetaja Õppekava Industrial Engineering eesmärk on anda õpilastele arvuti, kvantitatiivseid, analüütiline ja rakendused oskusi ning valmistada neid ettevõtjaid, probleemide lahendajate, tõhusad otsustajad ja muuta agentide konkurentsivõimelisemat ärikeskkonda või tulevaste teadlaste teadlased. Programm keskendub tootmise ja teenuste süsteemid, integreeritud tootmise, tarneahela juhtimist, tootearenduse protsessi, modelleerimine ja analüüs tootmisprotsesside ja seadmete, operatsioonide uuringud lähenemisviise telekommunikatsiooni ja energeetika süsteemid. Õpilasi julgustatakse suhelda teiste õppeainetega, et parandada oma suhtlemisoskust ning suutma toimida keeruliste teaduslike ja tehniliste keskkondade kogu karjääri vältel. Rõhuasetus on tihedas koostöös tööstusega. Tuleviku üliõpilased on oodata tugeva aluse matemaatika, ning loodus- ja tehnikateaduste. Üliõpilased, kes ei ole piisav kogemus põhivaldkondades peavad võtma kursused bakalaureuse tasemel.

Meie visioon ...

 • Performing teadus- ja haridusalast tegevust tootmise alal süsteemi projekteerimise, järelevalve ja toimimise parandamisele suunatud konkurentsivõime tööstusettevõtted.
 • Hariv noored insenerid ühesõnaga saada oma töö keskkonnad tugev domeeni teadmisi ja võimekust teadmiste rakendamine, et probleemide lahendamisele valdkonnas.
 • Jagada teadmisi ja kogemusi, ajas inimesed tööstuses seminaride, töötubade, koolitusprogramme ja väljaanded.

Missioon

Missioon Sabancı Ülikooli Industrial Engineering Program on harida tööstus insenerid on varustatud täiustatud teadmiste ja tausta state-of-the-art metoodika ja tehnoloogilisi vahendeid elukutse, kes suudavad teha vahet konkurentsivõimeline keskkond ja pidevalt parandada oma teadusliku ja tehnoloogiliste oskuste ja kes on enesekindel, algatusvõime, truu eetilised väärtused, intellektuaalse ja väljendada nii Türgi kui ka inglise keeles.

Vastuvõtutingimused

Rakendused lõpetaja programme hinnatakse vastavate Sissepääs žürii koos individuaalse programmi kanded. Sissepääs on lõpule heakskiitmist seotud Graduate School eestseisuse soovitust žürii ja teatas, et taotlejad.

Taotlejad võivad olla nõudnud kirjalikud eksamid ja intervjuud. Kõik kirjalikud eksamid ja intervjuud toimuvad inglise keeles.

Perioodid rakendus on teada Akadeemiline kalender Teie registreerimine toimub pärast heakskiitmist Türgi Kõrghariduse Nõukogu samaväärsuse kohta viimase lõpetas kõrgema institutsiooni ja õppima.

Vajalikud dokumendid

 1. Hetkel taotlusvorm: Kandidaate saavad taotleda mitme programmi kaudu elektroonilise taotluse vormi. Eraldi vormid tuleb täita iga rakendatud programmi. Väljatrüki Täidetud taotlusvorm tuleb lisada rakenduste paketi. Taotlejad võivad kas esitada taotlus paketi, mis sisaldab nõutud dokumente isiklikult või saata posti teel Student Resources. Eraldi taotluse pakendis tuleb esitada iga rakendatud programmi. Kõik normatiivdokumentatsioon vara Sabancı Ülikool. Soovitav on jätta algse teateid TOEFL, GRE ja ALES hinded teile, ja rakendada koos nende koopiaid eksamid.
 2. Ametliku ärakirja: Suletud ja võetud Student Resources / asjade taotleja ülikooli näitab kursuste ja klassid võetud.
 3. Kaks soovituskirja: Need tuleb kas esitada elektrooniliselt või lähetatud kinnises ümbrikus. Kui olete valmis oma online-avaldus, talle antakse talle automaatselt oma soovitajad kuhu saab sisestada kuni soovitajad osa. Soovitajad saavad lingil kirjutada soovitust tähed või anda tähed kinnises ümbrikus allkirja ja templiga.
 4. Üks Foto: Kui sul on juba lisatud üks foto oma online-avaldus, siis ei ole vaja saata.
 5. Tulemus Graduate Program Sisseastumiseksamist tahes järgmistest teaduse katsetulemused paljastus min. hinded ja mis on selle aja jooksul: ALES: numbriline ALES min. skoor 65; RKAS: 153 (Hinded Praegune Scale); GAT: Kumulatiivset Percentile:% 60 (for International Student). Koopiaid vastuvõetav taotluse, kuid eksemplaris ajal tuleb esitada vastuvõtu. Graduate Program eksamitulemused vereproovidest on võetud mitte rohkem kui: ALES 3 aastat, GRE 5 aastat ja GAT 2 aastat.
 6. Inglise keele eksami Tulemus: Kuna õppekeel Sabancı Ülikool on inglise keeles, mõni järgmistest inglise keele eksami tulemusi paljastus min. hinded ja mis on selle aja jooksul: TOEFL: Min. skoor 80 Interneti-põhine test; KPDS: Min. skoor 67; UDS: Min. skoor 67; YDS: Min. skoor 67; e-YDS: Min. skoor 67. Koopiaid vastuvõetav taotluse, kuid eksemplaris ajal tuleb esitada vastuvõtu. TOEFL vereproovidest on võetud mitte rohkem kui 2 aastat, KPDS, UDS, e-YDS ja YDS vereproovidest on võetud mitte rohkem kui 3 aastat enne taotluse Sabancı Ülikool
 7. Statement of Purpose
 8. Eksam Nõuded: Bakalaureuse kraad on vajalik selleks, et taotleda kõik lõpetanud (magistri- ja doktorikraadi) kraadi programmid. On võimalik taotleda PhD programmid ainult bakalaureuse või bakalaureuse + magistrikraadi. Omanikud kõigis suuremates kraadi on õigus taotleda. Taotleja peab olema bakalaureuse või kraadiõpet, et olla lubatud kraadiõppe programmi ja kraadiõpet doktorikraadi programmi. Taotlejad peavad täitma oma eelmise kraadi programmid vastuvõtu perioodil hiljemalt.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Sabanci University is a leading university in Turkey which provides a fully English education backed by a world class faculty. One of the top research universities in the region, SU is the place to be ... Loe edasi

Sabanci University is a leading university in Turkey which provides a fully English education backed by a world class faculty. One of the top research universities in the region, SU is the place to be with its strong scholarships, extensive exchange opportunities across the world, and innovative model of education that gives students full freedom in choosing their area of study after enrollment. Näita vähem