MSc tööstustehnikumis

Üldine

Programmi kirjeldus

Ressursside tõhus kasutamine tootmis- ja teenindussektoris on aastatega muutunud üha olulisemaks. Koos kiiresti muutuvate turutingimuste põhjustatud survega loodavad ettevõtted juhtidele, et nad võtaksid edu saavutamiseks oluliste kriteeriumidena vastu viivitamatuid ja usaldusväärseid otsuseid. Otsustajatelt oodatakse rutiinselt strateegiliste ja operatiivsete otsuste tegemist, mis põhinevad märkimisväärsel hulgal andmemahtude analüüsimisel saadud tulemustel ja erinevate kasutatud analüüsimeetodite tulemusel.

Seda silmas pidades on avatud tööstustehnoloogia magistriprogramm, mille eesmärk on varustada spetsialiste ja õppejõude valdkonna teadmiste ja oluliste oskustega, mis võimaldavad neil luua uusi lahendusi, võtta vastu tõhusaid otsuseid ja rakendada edukaid tulemusi tööstustehnoloogia kontekstis. Programm on suunatud inseneride lõpetanutele.

Teadusliku uurimistöö kaudu saavad õpilased teavet, hindavad ja tõlgendavad tulemusi ning teevad uusi informatiivseid järeldusi. Selle programmi raames täiendatakse olemasolevaid opsüsteeme ja haldusprotsesse uute teadmiste, oskuste ja professionaalsusega tootmis- ja teenindussektoris. Nii saavad tööstusinsenerid jälgida uusimaid arenguid, omandada uusi teadmisi ja oskusi ning luua uusi ja eristuvaid lahendusi.

126578_126320_Yasar.jpg

Programmi struktuur

Teine tsükkel, magistrikraad (M.Sc.) tööstustehnikumis antakse õpilastele, kes on saanud kumulatiivse punkti keskpunkti (CGPA) vähemalt 3,00 / 4,00 ja on läbinud kõik kursused (120 EAP).

Karjäärivõimalused

Maailmamajanduse globaliseerumine on suurendanud klientide ootusi, luues nõudluse parema kvaliteediga toodete ja teenuste järele taskukohaste hindadega. Seetõttu on tootmis- ja teenindusettevõtted hakanud otsima inseneri- ja juhtimisoskustega inimressursse. Tööstusenergeetika kui sellest vaatepunktist kerkiv distsipliin panustab tootmis- ja teenindussüsteemidesse, kasutades analüütilisi probleemilahendusmeetodeid, infotehnoloogiaid ja teatud sotsiaalteadusi. Nende viidete raames on tööstustehnoloogia teadusuuringute ja hariduse eesmärk otsida võimalusi kvaliteedi ja tootlikkuse suurendamiseks, kasutades piiratud ressursse tõhusalt.

Nii pakub see võimalusi heade positsioonide leidmiseks töötlevas tööstuses, tervishoiuteenuste, kommunikatsiooni, toidusektoris, hariduses, logistikas, pankades, konsultatsioonifirmades, kommunaalettevõtetes, riigiettevõtetes, isegi sotsiaalsete projektide osade kavandamisel.

Sissepääsu nõuded

  • Bakalaureuseõppe diplom (või kõrgem)
    • Minimaalne lõputöö peaks olema: 2,30 / 4,00 GRE (uus): vähemalt 151, GRE (vana): minimaalselt 640 või GMAT: vähemalt 465
  • Kvalifikatsiooni registreerimise dokumendid võetakse vastu järgmistes keeltes: inglise / türgi keeles.
    Sageli võite oma koolist hankida sobiva ärakirja. Kui see pole nii, siis vajate koos originaali kinnitatud koopiatega ametlikke tõlkeid.
  • Keelenõuded: inglise TOEFL: vähemalt 72 või Yaşari ülikooli FLAT-eksam: 65
  • Muud nõuded:
  • Tuleb esitada vähemalt 1 viide (ed).
  • Teie taotlusele tuleb lisada motivatsioonikiri.
Viimati uuendatud nov 2019

Teave kooli kohta

Yasar University, an English medium, foundation university, is located in the centre of the city of Izmir on the scenic west coast of Turkey. The university offers over 60 degree programs at undergrad ... Loe edasi

Yasar University, an English medium, foundation university, is located in the centre of the city of Izmir on the scenic west coast of Turkey. The university offers over 60 degree programs at undergraduate and postgraduate level. Students are given every opportunity to make the most of their university years; a professional education in a supportive learning environment. Näita vähem