Industrial Engineering on kohaldamise meetodid ja põhimõtted parandamisele, disain ja paigaldus süsteemid, mis hõlmavad inimesi, materjalide, informatsiooni, energia ja seadmed pakkuma tõhusat tootmist kaupu ja teenuseid. Industrial Engineering magistrikraadi programmi eesmärk on anda õpilastele tugeva analüütilise aluse arenenud teoreetiline õpe ja uute lähenemisviiside rakendused, samuti edendada põhiõiguste kraadiõppe uurimistöö Industrial Engineering (IE) ja Operations Research (OR) on vastavalt teaduse ja tehnika arengule.

Vastuvõtutingimused määratakse kooskõlas määrustega kehtestatud kõrghariduse nõukogu Türgis (Yok)

Konkreetsed Vastuvõtutingimused

Sest National Õpilased

  • Esimene tsükkel (BA / BSc) kraadi olulistes valdkondades.
  • ALES (Sissepääs eksam Akadeemilise personali ja kraadiõppe) minimaalse skooriga 55 (või samaväärne).
  • Tunnistus Yasar University võõrkeele Achievement Test (FLAT) või Paper Based TOEFL (PBT) skoor 550 või Computer Based TOEFL (KKT) skoor 213 või interneti põhine TOEFL (IBT) skoor 79 või samaväärne. (Taotlejad, kes ei ole saavutanud nõutud miinimum skoor alates tunnustatud inglise keele eksamiga, tuleb registreeruda ühe aasta intensiivset inglise keel Ettevalmistav programm on Yasar Ülikooli inglise Ettevalmistav Kool.).
  • Paigutuse läbi kirjalik või suuline eksam / intervjuu instituudi.

Rahvusvahelistele tudengitele

General nõutavad dokumendid: - Esimene tsükkel (BA / BSc) kraadi olulistes valdkondades.

  • Transcript - tunnistus Yasar University võõrkeele Achievement Test (FLAT) või Paper Based TOEFL (PBT) skoor 550 või Computer Based TOEFL (KKT) skoor 213 või interneti põhine TOEFL (IBT) skoor 79 või samaväärne. (Taotlejad, kes ei ole saavutanud nõutud miinimum skoor alates tunnustatud inglise keele eksamiga, tuleb registreeruda ühe aasta intensiivset inglise keel Ettevalmistav programm on Yasar Ülikooli inglise Ettevalmistav Kool.) (Ei nõuta emakeel).
  • Kirjas soovitus - koopia passi
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
Yasar University

Vaata veel 11 kursust Yasar Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Price
11,000 USD
täieliku programmi
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date