MSc in Management (äri)

Üldine

Programmi kirjeldus

DYU

Sissejuhatus

Uuring jooksul DCU Business School - AACSB akrediteeritud aastal 2016, pannes seda top 5% ärikoolides kogu maailmas.

See Magistriõpe on juhtiv kraadiõppe programmi omalaadne Iirimaa. MSc in Management (äri), on mõeldud inimestele, kes ei ole bakalaureuse kraad juhtimises või äri, kuid kes sooviksid põhjalikku ettevalmistust karjääri juhtimise äri. See on kiire ja intensiivne programm, mis kestab 12 kuud algab septembris. Inimesed, võttes selle programmi on tavaliselt soovivad täiendada oma bakalaureuse kraadi äri kvalifikatsiooni magistri tasemel, või soovite teisendada oma esialgse bakalaureuse distsipliini ja saada ärivaistu juures magistri tasemel. Me ei võta eelteadmisi moodulitest või teemadele.

Samuti pakume MSc in Management (strateegia) kandidaatidele, kellel on bakalaureuse degreE ettevõtlusega seotud distsipliini koos MSc Human Resource Management, MSc Digital Marketing, MSc in Finance ja magistrikraad Electronic Commerce.

Kes saavad toetust taotleda?

Teise klassi kiitusega hinne 1 kraad distsipliini peale Business või samaväärne rahvusvahelise kvalifikatsiooni. Kui olete saavutanud teise klassi kiitusega hinne 2 kiitusega diplom jätmise Business distsipliin, siis võib ikka saada koht. See sõltub koha kättesaadavuse. Sul võib olla kutsutud vestlusele.

Programmi sisu

Moodulid sellel programmi kuuluvad:

  • raamatupidamine
  • ökonoomika
  • turundus
  • Äriprotsesside Innovatsioon
  • Consulting Skills
  • rahandus
  • Doktoritöö / praktikum

Laboripraktikumides moodul võtta suvekuudel, kus te töötate kliendi organisatsiooni lahendada reaalse maailma probleeme või kasutada reaalse võimaluse. Projektid on pärit DCU uurimiskeskustes, äriklientidele, või see võib põhineda õpilaste endi arusaamu ja ideid. Eelmine ettevõtete hulka Microsoft Enterprise-Rent-A-Car, 11890 ja Blue kindlustused. See on suurepärane võimalus rakendada kõiki õppimine et teete üle kogu aasta reaalse puhul ja on suur väärtus oma CV pärast lõpetamist.

Struktuur

MSc in Management (Business) eesmärk on täita ühe kalendriaasta täiskoormusega õpe. See koosneb kahest (täistööajaga) õpetas semestrit, millele järgneb praktiline projekti lõpule maist septembri alguses. Järgmisel tarbimist see programm on september 2017.

DCU pakub mitmeid stipendiume rahvusvahelistele üliõpilastele igal aastal. Et olla õigus taotleda stipendiumi DCU tuleb esmalt taotleda ja saada pakkus välja DCU magistriprogrammi.

Taotleda online september 2017 sisenemise www.pac.ie/dcu abil PAC-kood DC510

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Dublin City University (DCU) is a young, dynamic and ambitious university, celebrated for being cutting edge and forward thinking. We work closely with industry to give students a modern, relevant, we ... Loe edasi

Dublin City University (DCU) is a young, dynamic and ambitious university, celebrated for being cutting edge and forward thinking. We work closely with industry to give students a modern, relevant, well-researched curriculum delivered in world-class facilities. We are noted for having an entrepreneurial, innovative and creative culture... Näita vähem