Ülevaade

See kursus uurib otsuseid juhtimisprobleemide lahendamiseks äri-, tööstus- ja avalikus sektoris, keskendudes tööstuse insenerile.

Iga meie lähedalt seotud operatsioonide juhtimise kursused sobivad teile, kui teil on kvalitatiivsed ja kvantitatiivsed oskused ja soovite jätkata karjääri tegevuste juhtimises:

Nad uurivad äri-, tööstus- ja avalikus sektoris juhtimisprobleemide lahendamiseks tehtud otsuseid. Nad näevad ette meetodid, mudelid ja tehnikad, mida kasutatakse organisatsiooniliste raskuste lahendamiseks.

Integreerides juhtimistehnikad ja nende poolt juhitavad tehnoloogiad, pakuvad nad teile analüütilisi oskusi, et mõista äritegevuse juhtimisprobleemide keerukust ning toetada loovat mõtlemist võimalike lahenduste leidmiseks.

Sõltuvalt teie valitud kursusest võtate teid otsustuskogemuse juhtimisteadustes mooduleid; juhtivad kaasaegsed toimingud ja tarneahela planeerimine ja juhtimine semester üks. Semestri kahe jooksul saate arendada põhjalikke teadmisi ja oskusi oma valitud kursuse ja saab valida erinevate võimaluste, et keskenduda oma karjääri püüdlusi.

Leia rohkem.

Kursuse üksikasjad

Kogu sügisest ja kevadsemestritest võtate 120 ainepunkti õpetatavaid mooduleid. Iga moodul koosneb tüüpiliselt 10 kahe-kolme tunni istungist.

Sa lõpule 60-krediidi väitekirja suve jooksul ja sellele antakse asjakohane väitekiri, kes jälgib teie edusamme.

Hindamine

Teid hinnatakse individuaalsete ülesannete või rühmatööde ja kirjalike eksamite kombinatsiooni abil.

Riiki sisenemise nõuded

2: 1 (või rahvusvaheliselt samaväärne) äri-, inseneri- või loodusteaduses

Inglise keele nõuded

IELTS: 6.5 (mitte vähem kui 6.0 mis tahes elemendis)

Karjäär

Karjääri sihtkohad meie kraadiõppe hulka kuuluvad:

  • raamatupidajad
  • rahandus- ja investeerimisanalüütikud
  • kõrghariduse õpetamise spetsialistid
  • investeerimispankurid
  • IT-äri analüütikud
  • juhtimiskonsultandid
  • turunduse spetsialistid
  • avalike suhete spetsialistid
  • ülikooli teadlased

Magistrikraadiga meeskond

Meie siseõppejärgne aspirantuuride meeskond annab ekspertide nõuandeid ja juhiseid, et saaksite teha teadliku otsuse õige karjääri kohta.

Niipea, kui olete aktsepteerinud teie ettevõtluskooli koha pakkumise, võime alustada teiega töötamist, et toetada teie karjääriplaneerimise vajadusi. Võite osaleda ettevalmistusjärgus karjäärivõimaluste aruteludes ning kasutada kaug- ja veebipõhist tuge läbi Karjäärijuhataja - veebipõhise hindamisvahendi, mis aitab teil enne oma kursuse alustamist mõõta oma ärihuve ja motivatsiooni. Meie toetus jätkub kogu Nottinghami ajal ja pärast lõpetamist.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 50 kursust University of Nottingham - Faculty of Social Sciencesis »

Viimati uuendatud Veebruar 18, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date