MSc informaatika ja infoteaduse

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc Computing and Information Science

Asukoht: Abu Dhabi

Computing and Information Science (CIS) on selgroog kaasaegse tehnoloogia ühiskonnas ja edasiviiv jõud tänapäeva tööstuses. See annab andmehaldus, andmete analüüs ja arvutuslikke võimeid vaja lahendada maailma kõige keerulisem probleeme igas valdkonnas. Missioon SRÜ Program Masdar Institute on luua SRÜ spetsialistid, kes tunnevad unikaalseid väljakutseid ja probleeme jätkusuutlikkuse ja alternatiivsete energiaallikate ja kes saab tõhusalt vähendada lõhet infotehnoloogia (IT) ja nendega seotud tehniliste erialade.


Lõpetajad Masdar Instituut SRÜ Program on vahemikus vajalikud oskused, et asuda kas tehnilised või juhtivatel kohtadel tööstuses, ning suutma läbi sõltumatuid, valdkondadevahelist uurimistööd.

Programmi eesmärgid

Computing and Information Science Program Masdar Institute eesmärk on saavutada järgmised eesmärgid:

 • Loo juhid, mis on võimelised arenema ja juhtimise tipptasemel infotehnoloogiat, suurendades seeläbi teadmisi kehtiva Abu Dhabi ja selle ümbruses
 • Sisendama lõpetajate mõista väärtus tehnilise stipendiumi, teadus- ja teenuse ühiskonnale.
 • Toota lõpetajatele, et on teadlikud nõudest ja omavad võimet osaleda elukestvas õppes.
 • Teha kogu Masdar Institute ära ja aitab kaasa instituudi interdistsiplinaarsuse, et aidata lahendada oluline maailma probleeme.

Program Õpitulemused

Selleks, et saavutada oma programmi eesmärke, Computing and Information Science Program on määratletud järgmised suunatud programmi õpitulemused, mis on kohandatud akrediteerimiskriteeriumitele poolt kehtestatud ABET Computing akrediteerimise komisjon (ABET, 2008). See vastuvõtmine ja kohandamine IT eesmärke aitab tagada kõrgeimad standardid, samuti vastavust kehtestatud rahvusvahelistele normidele. Pärast ülikooli lõpetamist alates Computing and Information Science

Programmi õpilased saavad:

 • Ja rakendada olemasolevaid tehnilisi kontseptsioone ja tavasid tuum informaatika ja infotehnoloogia.
 • Analüüsige probleem ja tuvastada ja määratleda arvuti nõuetele vastavalt tema lahendus.
 • Disain, rakendada ja hinnata arvutipõhised süsteemid, protsessid, komponentide ja programme nii meeskonnad ja isiklikult kohtuda soovitud tulemusi.
 • Tulemuslikult suhelda huviliste ringile.
  Tunnistavad vajadust ja on võime tegeleda jätkuva ametialase arengu.

Teadustöö

Keemiatehnika teadustöö Masdar Institute rõhutab energia ja keskkond, rakendades insener põhialuste lahendada maailma kõige pakilisemaid küsimusi arendamise ja tootmise kütused, et energiatõhususe suurendamine ja nende leevendamine keskkonnamõju inseneri protsesse. See on saavutatav läbi laboratooriumi uurimiseks katalüüsi ja reaktsioon insener, transport, materjalide, polümeeride ja pindade ja struktuuridega. Lisaks laboris, süsteemide projekteerimise ning kasutab matemaatilisi vahendeid, et simuleerida käitumist protsessi ja püüdma optimaalse töötingimustes. Tõhus kasutamine simulatsioon ja optimeerimine tööriistad võimaldab uurimine optimaalsete töötingimuste puhul nii mikro- ja makrotasandil saavutada parimat majandust, usaldusväärsuse ja turvalisuse keemilised protsessid.

Õppekava

Kõik õpilased kõik programmid peavad võtma neli tuuma programmi kursused. Lisaks iga õpilane peab täitma järgmised:

 • Kolm valikainete kursused suvalisest programmist kooskõlastatult oma nõuandja
 • Üks ülikooli tuum muidugi - säästva energia
 • 24 ainepunkti lõputöö (3 1. aasta sügisel; 3 1. aasta kevadel; 6 suveks; 6 2. aasta sügisel; 6 2. aasta kevadel)

Program Core Kursused

 • Data Mining: andmete kogumine ja mudelid, mis loovad väärtust
 • Tarkvaratehnika
 • Design and Analysis of algoritmid
 • Distributed Computer Systems Engineering

Riiki sisenemise nõuded

 • Asjakohane bakalaureuse kraadi - bakalaureuse kraadi peab olema teaduse, inseneriteaduse või infotehnoloogia
 • CGPA - minimaalne nõutav tasu vastuvõtutingimused on 3,0 skaalal 4,0
 • GRE hinded - minimaalne nõutav punktisumma GRE Kvantitatiivsed on 700 (või 155 uut skaala). Ei ole cut-off skoor Verbaalne ja Analüütiline kuid need hinded on samuti olulised ja hinnata. GRE eksam ei saa loobuda.
 • TOEFL (või akadeemilise IELTS) - Minimaalne TOEFL skoor vaja on 91 (Interneti-põhine) rahvusvahelisel TOEFL. Samaväärne paber / arvutis TOEFL ka aktsepteeritud. TOEFL saab loobuda inglise keelt emakeelena kõnelejad. Minimaalne akadeemilise IELTS skoor vaja on 6.5.
 • Kõrge kvaliteediga ja hinded on eelduseks, kuid ei ole tagatud sissepääs. Sissepääs standardid on kooskõlas nimetatud MIT.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Masdar Institute of Science and Technology is the world’s first graduate-level university dedicated to providing real-world solutions to issues of sustainability. A world-class research-driven univers ... Loe edasi

Masdar Institute of Science and Technology is the world’s first graduate-level university dedicated to providing real-world solutions to issues of sustainability. A world-class research-driven university, the Institute focuses on the science and engineering of advanced alternative energy, environmental and sustainability technologies. Näita vähem