Arstiteaduskonna missioon

Tänapäeva majandus on täielikult toetatud arvutiteadus. Finantssektori ja maamajandus on paljude sotsiaalsete ja majanduslike domeenid toimumas suured muutused. Arstiteaduskonna missioon on kujundada insenerid, kes mõistavad tänapäeva maailmas ja seda analüüsida, kasutades arvuti meetodid ja algoritmid. Olulist rolli selle ülesande mängib spetsialiseerumine Information Systems Management

Missioon spetsialiseerumine (suur)

Spetsialiseerumine, mõistsin täielikult inglise keeles, keskendub infotehnoloogia vahendeid kasutatakse ökonoomne institutsioonid, nagu näiteks pangad, börsid jne See on suunatud hariduse arvuti insenerid ja ökonoomne analüütikud. See eriala on keskendunud kasutamise kõrge taseme programmeerimiskeeli, projekteerimine ja programmeerimine andmebaasid, disaini ja haldamise arvutivõrkude ja kaasaegsete infosüsteemidega.

Täpne uuringud

a) ökonomeetria osa: Differential ja Diferentsvõrrandid - Rakendused, Aktuaaride meetodid, Matemaatilise majandusteaduse, statistilises analüüsis Market Research, Operational Research - Rakendused, Dynamic ökonomeetria, esindaja meetodid, finantsökonomeetriliste, Multidimensional Andmete analüüs, teooria prognoosimise ja simulatsioonid

b) informaatika osa: Software Engineering, Computer Networks, Oracle andmebaasid, automaatide, grammatikad ja ametlik keel, programmeerimisparadigmasid, Computer Architecture, Teleinformatics, Management Information Systems.

Täiendav valikainete kursused

õpitulemusi

Lõpetajatele juhtimise Information Systems on oodata leida tööd riigi- või kohaliku omavalitsuse, keskused infotöötluse vajadusi maaelu poliitika Euroopa Liidu, lauad tegutsevate ettevõtete sektoris toidu ökonoomika, analüüsi osakonnad pangad, maaklerfirmad, investeeringute fondide, teadus- ja uurimisasutused.

Nõuded

Lõpetanud esimese astme uuringud:

a) ehitus on erialasid: informaatika, matemaatika, elektroonika, elektrotehnika, logistika, tootmise insener

b) Bachelor in erialasid: majanduse, rahanduse, juhtimise, informaatika ja ökonomeetria.

Kestus:

 • kolm poolaastat lõpetanud ehitus uuringud; alustada 1. märts
 • neli poolaastat lõpetanud bakalaureuseõppe; alustada 1. oktoober

värbamine

 • Kvalifikatsiooni saadud tulemuste alusel esimese astme uuringud (klassid keskmine)
 • Verified inglise keele oskus

Arv koht olemas: 15.-17.

Järgmised dokumendid tuleb saata e-posti teel või Teie poolt esitatud Ametile Õpilased Affairs:

 • Allkirjastatud taotlusvormi koos lisatud foto;
 • Koopia kehtiv pass või muu dokument, mis tõendab isiku kandidaadi (originaaldokumendi tuleb esitada saabumisel);
 • CV poola või inglise keeles;
 • Dokument, mis tõendab inglise keele oskus;
 • Tunnistuse konsulaat kinnitades poola päritolu või Poola hartale, kui kandidaat on juba üks;
 • Originaal või tõestatud koopia kõrghariduse lõpetamist diplom (koopia originaal kinnitatud pitseriga institutsioon / ülikool, mis on välja andis.) Koos täiendada / õiend (spetsifikatsioon, sealhulgas õppeained, numer tundi ja klassid), mis annab õiguse alustada teise tsükli uuringud riigis selle väljastamise. Diplom peab olema apostille.
 • Koopia keskkooli lõputunnistus - dokument, mis lubab jätkata õpinguid riigis selle väljastamise. Taotluse esitaja on kohustatud esitama apostille.
 • Dokumendid väljastatakse muus keeles kui Poola või inglise keeles tuleb tõlkida. Tõlkimine tehakse või sertifitseeritud konsuli RP või vandetõlk, sisestatud paneeli vannutatud tõlked Justiitsministeerium.
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 4 kursust Warsaw University of Life Sciences - SGGW (WULS-SGGW)is »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
3 - 4 semestrit
Päevane õpe
Price
2,200 EUR
õppeaastas
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi