MSc informaatikas ja ökonomeetria: Infosüsteemide juhtimise

Üldine

Programmi kirjeldus

Arstiteaduskonna missioon

Tänapäeva majandus on täielikult toetatud arvutiteadus. Finantssektori ja maamajandus on paljude sotsiaalsete ja majanduslike domeenid toimumas suured muutused. Arstiteaduskonna missioon on kujundada insenerid, kes mõistavad tänapäeva maailmas ja seda analüüsida, kasutades arvuti meetodid ja algoritmid. Olulist rolli selle ülesande mängib spetsialiseerumine Information Systems Management

Missioon spetsialiseerumine (suur)

Spetsialiseerumine, mõistsin täielikult inglise keeles, keskendub infotehnoloogia vahendeid kasutatakse ökonoomne institutsioonid, nagu näiteks pangad, börsid jne See on suunatud hariduse arvuti insenerid ja ökonoomne analüütikud. See eriala on keskendunud kasutamise kõrge taseme programmeerimiskeeli, projekteerimine ja programmeerimine andmebaasid, disaini ja haldamise arvutivõrkude ja kaasaegsete infosüsteemidega.

Täpne uuringud

a) ökonomeetria osa: Differential ja Diferentsvõrrandid - Rakendused, Aktuaaride meetodid, Matemaatilise majandusteaduse, statistilises analüüsis Market Research, Operational Research - Rakendused, Dynamic ökonomeetria, esindaja meetodid, finantsökonomeetriliste, Multidimensional Andmete analüüs, teooria prognoosimise ja simulatsioonid

b) informaatika osa: Software Engineering, Computer Networks, Oracle andmebaasid, automaatide, grammatikad ja ametlik keel, programmeerimisparadigmasid, Computer Architecture, Teleinformatics, Management Information Systems.

Täiendav valikainete kursused

õpitulemusi

Lõpetajatele juhtimise Information Systems on oodata leida tööd riigi- või kohaliku omavalitsuse, keskused infotöötluse vajadusi maaelu poliitika Euroopa Liidu, lauad tegutsevate ettevõtete sektoris toidu ökonoomika, analüüsi osakonnad pangad, maaklerfirmad, investeeringute fondide, teadus- ja uurimisasutused.

Nõuded

Lõpetanud esimese astme uuringud:

a) ehitus on erialasid: informaatika, matemaatika, elektroonika, elektrotehnika, logistika, tootmise insener

b) Bachelor in erialasid: majanduse, rahanduse, juhtimise, informaatika ja ökonomeetria.

Kestus:

 • kolm poolaastat lõpetanud ehitus uuringud; alustada 1. märts
 • neli poolaastat lõpetanud bakalaureuseõppe; alustada 1. oktoober

värbamine

 • Kvalifikatsiooni saadud tulemuste alusel esimese astme uuringud (klassid keskmine)
 • Verified inglise keele oskus

Arv koht olemas: 15.-17.

Järgmised dokumendid tuleb saata e-posti teel või Teie poolt esitatud Ametile Õpilased Affairs:

 • Allkirjastatud taotlusvormi koos lisatud foto;
 • Koopia kehtiv pass või muu dokument, mis tõendab isiku kandidaadi (originaaldokumendi tuleb esitada saabumisel);
 • CV poola või inglise keeles;
 • Dokument, mis tõendab inglise keele oskus;
 • Tunnistuse konsulaat kinnitades poola päritolu või Poola hartale, kui kandidaat on juba üks;
 • Originaal või tõestatud koopia kõrghariduse lõpetamist diplom (koopia originaal kinnitatud pitseriga institutsioon / ülikool, mis on välja andis.) Koos täiendada / õiend (spetsifikatsioon, sealhulgas õppeained, numer tundi ja klassid), mis annab õiguse alustada teise tsükli uuringud riigis selle väljastamise. Diplom peab olema apostille.
 • Koopia keskkooli lõputunnistus - dokument, mis lubab jätkata õpinguid riigis selle väljastamise. Taotluse esitaja on kohustatud esitama apostille.
 • Dokumendid väljastatakse muus keeles kui Poola või inglise keeles tuleb tõlkida. Tõlkimine tehakse või sertifitseeritud konsuli RP või vandetõlk, sisestatud paneeli vannutatud tõlked Justiitsministeerium.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Warsaw University of Life Sciences (SGGW) is the oldest agricultural academic school in Poland, its history dates back to 1816. At present, the university consists of 13 faculties; there are 27,000 st ... Loe edasi

Warsaw University of Life Sciences (SGGW) is the oldest agricultural academic school in Poland, its history dates back to 1816. At present, the university consists of 13 faculties; there are 27,000 students enrolled. They can choose from 34 disciplines and 61 specialties. Näita vähem