M.Sc. IT, spetsialiseerumine: Tarkvaratehnika

Arvutiteaduse Software Engineering majori lõpetajal on laialdased teadmised erinevate programmide keeltest, andmebaasidest, tarkvaraarendusmeetoditest ja -vahenditest, projektijuhtimisest ja infosüsteemide rakendamisest mitme domeeni reaalsetele probleemidele. Arvutiteaduse tarkvarainvesteeringute õppekvaliteedi on kinnitanud meie õpilased, kes on juba mitu aastat klassifitseerinud rahvusvahelistes infotehnoloogiaüritustes, nagu näiteks Microsoft Imagine Cup, IEEE Computer Society International Design Competition.

Uuringute käigus omandatud teadmised võimaldavad ülikoolilõpetajatel taotleda tööd paljudes sektorites, sealhulgas muuhulgas: tarkvaraarenduse ettevõtted, IT-konsultatsioonid, IT-alased teadus- ja arenduskeskused ning pangad. Lõpetajad saavad harjutama mitut ametikohta, alates tarkvaraarendustest, operatsioonisüsteemide administraatoritest, andmebaasisüsteemide administraatoritest kuni projektijuhtide ja IT-konsultantidega. Nad on valmis ka alustama väikseid IT-ettevõtteid.

Poola (ja inglise keele) kraad

Mgr inż. Magistriõpe,

Juhendamise viisid

Loengud, klassid, laboriklassid. Projektid, praktika.

Haridustingimused: inglise keel - B2 (Euroopa ühine raamistik), bakalaureusekraad või selle ekvivalent inseneri- või rakendusasjades, kvalifitseerumine mehaanikakeskkonnas.

Nõutavate dokumentide täielik loetelu on saadaval aadressil https: // www. PUT .poznan.pl / et / magistrikraad / nõutavad dokumendid

Õppemaksud, muud tasud:
  • ELi kodanikud: tasuta
  • Kolmandate riikide kodanikud 6900 PLN esimesel poolaastal 6000 PLN iga järgneva poolaasta kohta
  • Taotlustasu: 100 PLN

Programmi veebisait: https: // www. PUT .poznan.pl / et / magistriprogrammid-veebruari algus-lõpp / msc-andmetöötlus

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 10 kursust Poznan University of Technologyis »

Viimati uuendatud August 6, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
3 semestrit
Päevane õpe
Price
1,400 EUR
ELi mittekuuluvad kodanikud: 1600 EUR / esimesel poolaastal 1400 eurot iga järgmise semestri kohta; ELi kodanikud: tasuta / aastas. NO / ELTA / EFTA kodaniku õppemaks
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi