Arvuti teaduse ja tehnoloogia võtmeroll iga osa tänapäeva maailmas. Magister 's programmi Computer Science põhineb vajadus arvuti teadlased kapten teoreetilisi aluseid valdkonnas ning suutma integreerida neid teiste tehnoloogiatega.

Lisaks põhilisi kursusi teoreetiline arvutiteadus ja programmeerimine, programm hõlmab valikainete kursused, nagu näiteks tehisintellekti, andmebaasid ja andmekaeve, disain ja programmeerimine arvutimänge, infoturbe, arenenud arvutigraafika, inimese-arvuti interaktsiooni ja teoreetiline arvutiteadus teadust.

Taotlejad on oodata piisavat tausta infotehnoloogia ja hea programmeerimise oskusi.

programmi kirjeldus

See programm on suunatud õpilastele bakalaureusekraad Computer Science. Õpid kuidas kapten teoreetilisi aluseid valdkonnas ning integreerida neid teiste tehnoloogiatega.

Computer Science on üks kõige dünaamilisemaks ja laienev teaduse. Lisaks võttes sügavat arusaamist teoreetilised ja tehnilised alused, spetsialistid selles valdkonnas peab olema võimeline rakendama tehnoloogiat keeruline probleeme ja integreerida see teiste tehnoloogiatega. Taotlejad on oodata piisavat tausta infotehnoloogia ja hea programmeerimise oskusi.

Esimesed kolm tingimuste hulka ei kuulu ainult põhilisi kursusi teoreetiline arvutiteadus ja programmeerimine, vaid ka valikainete kursused, nagu näiteks tehisintellekti, andmebaasid ja andmekaeve, disain ja programmeerimine arvutimänge, infoturbe, arenenud arvutigraafika, inimese-arvuti interaktsiooni teoreetiline arvutiteadus.

Enamik kursuste funktsioon loenguid teooria ja tehnika, mida seejärel rakendatakse praktilises laboratoorsed tööd. Mõned kursused sisaldavad ka projektide ja seminaride korraldamiseks.

Programm pakub viis spetsialiseerumist:

  • Visualiseerimine ja arvutigraafika (uus 2016)
  • Tehisintellekt ja Data Mining
  • Arvutivõrgud, hajussüsteemide ja julgeolekupoliitika
  • Embedded Systems
  • Programmeerimine ja tarkvara meetodid.

See ei ole kohustuslik järgida spetsialiseerumine: võite kohandada oma kombinatsioon kursused, kus piiramatut valikuvabadust. Kõik erialasid on toodud Linköping, välja arvatud visualiseerimine ja arvutigraafika, mis on antud hetkel ülikoolis Norrköping.

Viimases perspektiivis sa kirjutada doktoritöö, kas üksi või koos kaasõpilase. Seotud töö võib läbi viia koostöös firma, või uurimisprojekti raames ülikoolis.

Linköpingi Ülikool on koduks üks kõige olulisemaid keskusi arvuti ja tehnikale Põhja-Euroopas. 20 täis professorid on tuntud tipptasemel teadus ja haridus. Kõrval campus on Mjärdevi Science Park, inkubaator 300 teadmistemahukas ettevõtted, kus paljud meie vilistlased töötavad.

karjäärivõimalused

Pärast selle programmi, siis on vajalikud oskused, et leida tööd esirinnas kaasaegse tarkvara ja informaatika tehnoloogia, kui operatsioonisüsteem disainer, Internet Security spetsialist või visualiseerimise sellistes valdkondades nagu meditsiin, äri, ja sotsiaalteadused. Võite ka valida teadlaskarjääri või jätkata õpinguid suunas doktorikraadi.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 22 kursust Linköping Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
252,000 SEK
Kõik teised (õppeaastas); Kodanikud seest EL / EMP ja Šveits: Ei ole õppemaksu
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date