Hariduselt Infotehnoloogia

Üldine

Programmi kirjeldus

Hariduselt Infotehnoloogia valmistab teid ette IT-karjääri intellektuaalseteks, analüütilisteks ja praktilisteks väljakutseteks. Te arendate teadmiste ja oskuste kogumist, mis on vajalikud teabe kogumiseks, kõige sobivamate IT-lahenduste määratlemiseks, kujundamiseks ja ehitamiseks või valimiseks ning saate sügavamalt mõista, kuidas need lahendused kehtivad professionaalses kontekstis.

Täisajaga töötades saate õppida osalise tööajaga, kuna enamiku moodulite jaoks on vähe eeltingimusi.

Vahendid, mis viivad teid järgmisse etappi

Pärast kooli lõpetamist oskate kriitiliselt hinnata info- ja kommunikatsioonitehnoloogia süsteemide arenguid ja uusi rakendusi ning seostada neid IT rollide ja kasutamisega erinevates äriseadetes. Teil on ka parem arusaam süsteemiprobleemidest ning sellest, kuidas valida õigeid meetodeid ja lähenemisviise süsteemide arendamiseks. Alates väitekirja esmaste uurimistööde tegemisest ja asjakohase kirjanduse uurimisest õpite ära tundma, mis on sobivad uurimisküsimused või hüpoteesid, ning analüüsimiseks sobivad väljavaated.

129471_photo-1527685216219-c7bee79b0089.jpg

Maxwell Ridgeway / Unsplash

Sisu

Loetletud valikulised moodulid on tõenäoliselt saadaval, kuid neid võidakse muuta.

Täielik magistrikursus koosneb 180 ainepunktist, mis jagunevad kolmeks 60 krediidi etapiks: magistritunnistus, magistridiplom ja magistrikraad. Töötate järk-järgult läbi kolme etapi ja peate järgmises etapis liikumiseks läbima kõik moodulid.

MSc marsruut on üles ehitatud nii, et kolm neljandikku õpetatavast kursusest koosneb põhilistest moodulitest, samal ajal kui ülejäänud saate valida vastavalt isiklikele ja ametialastele püüdlustele ja karjääri eesmärkidele. Esimesel ametiajal on neli tuummoodulit, millele järgneb üks tuummoodul ja teisel ametiajal kaks valikulist.

Põhimoodulid

 • Strateegia ja juhtimine IT valdkonnas (15 ainepunkti) - selles moodulis uurime organisatsioonide IT-teenuste strateegia aktuaalseid probleeme. Vaatleme peamisi väljakutseid ja konkureerivaid nõudmisi, millega tööstus silmitsi seisab, ning IT potentsiaalset muutuvat mõju keerukatele organisatsioonidele. Õpid, kuidas hinnata ja ühitada IT-professionaalina töötamise vahel mõnikord vastuolulisi sotsiaalseid, äri-, õiguslikke ja eetilisi survesid.
 • Projektijuhtimine (15 ainepunkti) - saate teada, kuidas projektile lähenedes valikuid teha, samuti saate tööriistu ja tehnikaid, mida kasutada kavandamisel ja arengu jälgimisel. Me käsitleme kõiki neid aspekte nii projekti edukate tulemuste nimel töötamise kui ka projektijuhtimise raamistike ja filosoofiate, näiteks PRINCE2 ja Agile, sobitamise kontekstis.
 • Infoturve (15 ainepunkti) - see moodul uurib peamisi infoturbe põhimõtteid, riske, ohte ja haavatavusi, millega seisavad silmitsi avalikud või eraõiguslikud organisatsioonid. Analüüsite eraelu puutumatuse, kodanikuvabaduste ja intellektuaalomandi küsimusi; õppida, kuidas pakkuda välja nõuetele vastavat infoturberaamistikku või -poliitikat ning uurida ja edastada praegusi ja tekkivaid infoturbe suundumusi.
 • Digitaalne projekteerimine ja arendamine (15 ainepunkti) - saate teada digitaalse disaini ja arenduse põhialustest, sealhulgas teabearhitektuuri ja kasutajaliidese põhialustest, prototüüpide koostamisest ja edastamisest veebis, mobiilis ja tekkivatel platvormidel. Me käsitleme seda, kuidas disainiprobleeme tuvastada ja loovaid lahendusi välja töötada; kuidas reageerida disainilahenduste ja prototüüpide kriitikale; ja kuidas kirjutada puhast, korduvkasutatavat ja tõhusat koodi.
 • Rühmatarkvara arendusprojekt (30 ainepunkti) - selle mooduli raames on teil võimalus laiendada, konsolideerida ja rakendada teistes moodulites omandatud teadmisi, töötades rühmakeskse tarkvaraprojekti kallal, mis hõlmab projekti nõuete analüüsi, projektijuhtimist , prototüüpide koostamine, kodeerimine, kvaliteedi tagamine ja dokumenteerimine.

Seejärel valite järgmisest 15st valikulisest moodulist kaks:

 • Informatsiooni ja teadmiste juhtimine
 • Andmehaldus
 • Kasutajakogemuse kujundamine
 • Cloud Computing
 • Lingitud, avatud andmed ja asjade Internet
 • Masinõpe ja ennustav analüüs
 • Sotsiaalmeedia ja veebiteadus
 • Suured andmed

Samuti võite valida teadusuuringutele keskendunud magistritöö või teadus- ja arendustegevuse lõputöö, mis hõlmab tarkvaratoote väljatöötamist (60 ainepunkti). Sa alustad seda kursuse alguses, sissejuhatusega uurimismeetoditesse, millele järgneb erinevate uurimistöö lähenemisviiside ja uurimistöö eesmärkide väljatöötamine. Väitekirja ettepanek, millele järgneb eduaruanne, viib teid täieliku uurimistöö ja väitekirja kirjutamise / väljatöötamiseni.

Osalise tööajaga õpilased

Kui olete osalise tööajaga tudeng, hõlmab teie esimene aasta projekti juhtimise ning digitaalse disaini ja arenduse mooduleid koos rühma tarkvaraarendusprojektiga.

Teisel aastal võtate moodulid professionaalsuses ja IT-halduses ning infoturbes, millele järgnevad valikulised moodulid. Tõenäoliselt alustad väitekirja ka teisel aastal, lõpetades selle kolmandal aastal.

Pange ka tähele, et see struktuur on mõeldud ainult täistööajaga kursuste tarnimiseks. Osalise tööajaga sünnituse korral õpitakse samu mooduleid. Kuid struktuur on erinev.

Ülikool täiendab meie pakkumist pidevalt, vastates meie tudengite ja teiste sidusrühmade tagasisidele, tagades, et õppekava oleks ajakohane ja meie lõpetajad oleksid varustatud teadmiste ja oskustega, mida nad reaalainete jaoks vajavad. Selle tulemuseks võivad olla kursuse muutused. Kui teie kursuse muudatused kinnitatakse, teavitame teid sellest.

Õppimine ja õpetamine

Sa õpid õpitud tundides, mida toetab sõltumatu õpe, ja pakume veebis märkimisväärset materjali UWE Bristoli virtuaalse õpikeskkonna Blackboard kaudu.

Õppimise aeg

Täistööajaga või osalise tööajaga

Loengud ja õpetused toimuvad igal nädalal kahel päeval. Osakoormusega õppivad osalevad tavaliselt ainult ühel neist päevadest.

Iga õpetatav moodul kestab ühe semestri jooksul 12 nädalat ja tavaliselt hinnatakse selle 12 nädala jooksul või sellele järgneval eksamiperioodil.

Täiskoormusega õppivad üliõpilased õpivad 60 ainepunkti iga semestri kohta (tavaliselt üks 30 krediidi ja kaks 15 krediidi moodulit) ja saate lõpule kursuse kahe semestri õpetuse. Väitekiri valmib tavaliselt ühe aasta jooksul pärast kursusele registreerumist.

Osakoormusega üliõpilaste jaoks on arvestatav paindlikkus nii korraga võetavate moodulite kui ka kursuse läbimiseks kuluv aeg. Kuid pakume soovitatud osalise tööajaga marsruuti, mis tähendab, et olete lõpetanud õpetatava komponendi kahe õppeaasta jooksul neljas osas. See tähendab, et osalete õpetatud tundides igal nädalal ainult ühel päeval. Osakoormusega üliõpilased õpivad 30 ainepunkti igal aastal.

Hindamine

Hindamine toimub kursuste ja eksamite ning väitekirja kaudu.

Kutsealane akrediteerimine

Sellel kursusel võetakse vastu Briti Arvutiseltsi professionaalne lõputunnistus (PGD). PGD aktsepteeritakse ka IT-alase bakalaureuse kraadi edasijõudnuna UWE Bristolis.

Paigutused

MSc infotehnoloogia programmi pakutakse kas üheaastase intensiivse magistriprogrammina või kaheaastase magistriprogrammina, mis sisaldab ka praktikavõimalust.

Üheaastane programm meeldib eriti neile õpilastele, kes soovivad 12 kuu jooksul omandada kraadiõppe, lõpetada kraadi ja edendada oma karjääri.

Need, kes sellel aastal programmi alustavad, saavad taotleda kaheaastast võimalust, kus teil on võimalus oma kursuse raames täita tööpraktika. See valik meeldib õpilastele, kes soovivad oma karjäärivõimalusi laiendada, rakendades oma teadmisi praktikas ja täiendades oskusi, mida nad vajavad pärast lõpetamist edukaks saamiseks.

Paigutuse osa kestus on kuni 12 kuud ja see algab pärast õpetatud moodulite edukat läbimist. Ülikool pakub teile praktika juhendamisel ekspertide juhendamist ja tuge, kuid lõpuks lasub vastutus praktika kindlustamise eest teie endil. Seetõttu ei saa me garanteerida, et täidate praktika, vaid annate teile võimaluse seda teha.

Kuna tööpraktika on kursuse hinnatud osa, katab see õpilase 4. taseme viisa.

Õppevõimalused

UWE Bristoli raamatukogus on mitmesuguseid infotehnoloogia, infosüsteemide ja tarkvaratehnika teemalisi raamatuid ja ajakirju ning enamik neist on veebis saadaval. Frenchay Campus raamatukogu pakub ka võimalusi rühmatööks ja eraõppeks.

Teaduskonna õppelaborites on palju töökohti, aga ka suur avatud juurdepääsuga labor. Teaduskonnal on oma IT-kasutajatugi ning Frenchay ülikoolilinnakus on ööpäevaringsed arvutilaborid. Me töötame ulatusliku pastoraalse hooldussüsteemi kaudu, mis sisaldab sissejuhatavaid programme ning juurdepääsu akadeemilistele töötajatele ja üliõpilasnõustajatele, et saada juhendamist ja tuge kogu teie aja jooksul.

Riiki sisenemise nõuded

Tavaliselt nõutakse diplomite taset 2,2 või kõrgemal.

Teil peavad olema teadmised informaatika alal kas alates oma esimesest astmest või töökohal / vabatahtlikust kogemusest, mida peaksite oma taotluses välja tooma.

Me võime kaaluda taotlejaid, kes ei vasta tavalisele sisenemise nõudele, kuid kellel on asjakohane töökogemus või kvalifikatsioon. Teie taotluses peaksite kirjeldama üksikasjalikult oma töökogemust ja kvalifikatsiooni.

UWE Bristoli rahvusvaheline kolledž

Rahvusvahelised üliõpilased, kes ei vasta selle kursuse õppimiseks akadeemilistele või inglise keele nõuetele, saavad kvalifikatsiooni, läbides ettevalmistava õppe meie rahvusvahelises kolledžis.

Inglise keele tugi

Kui vastate akadeemilistele nõuetele, kuid vajate oma keeleoskuse nõutavale tasemele viimiseks täiendavat tuge, võite osaleda ühel meie sessioonieelsest inglise keele kursusest. Üliõpilased, kes on edukalt läbinud eelistungjärgu kursuse, saavad oma valitud kraadiõppele edasi minna ilma IELTS-i või samaväärset kursust uuesti tegemata.

Karjäär / täiendõpe

UWE Bristol jälgib tähelepanelikult oma tööhõive suundumusi ja alates 1986. aastast oleme taganud, et selle kursuse lõpetanud on reaalse maailma nõudmistega varustatud ja potentsiaalsete tööandjate poolt kõrgelt hinnatud.

Järjest enam on vaja loovaid IT-lõpetanuid, kes saavad töötada pidevalt laieneva tehnoloogiavalikuga ja vastavad ettevõtluse, hariduse ja tervisega seotud organisatsioonilistele vajadustele. See äsja kavandatud kursus tegeleb väljakutsetega tehnoloogiaga kaasaegses äris ja ühiskonnas.

Meie auhinnatud karjääriteenus aitab teil arendada oma tööhõivepotentsiaali karjäärinõustamise, vabade ametikohtade, praktikakohtade, töökohtade, globaalsete võimaluste, vabatahtliku tegevuse ja kogukondliku tegevuse kaudu, lisaks ettevõtluse toetamisele ja juurdepääsule tööandja üritustele.

Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

UWE Bristol is a University Alliance university with a common mission to make the difference to our cities and regions. We use our experience of providing high-quality teaching and research with real- ... Loe edasi

UWE Bristol is a University Alliance university with a common mission to make the difference to our cities and regions. We use our experience of providing high-quality teaching and research with real-world impact to shape higher education and research policy for the benefit of our students and business and civic partners. We innovate together, learn from each other and support every member to transform lives and deliver growth. Näita vähem