MSc inimressursside ja rahvusvahelise juhtimise

Üldine

Saadaval 5 asukohta

Programmi kirjeldus

Miks seda muidugi?

Selles täiskohaga programm, üliõpilased uurib juhtimise probleemid, millega puutuvad kokku ülemaailmsete organisatsioonidega, pöörates erilist tähelepanu meelitada, hallata ja arendada inimesi.

Programm ühendab tipptasemel stipendiumi globaalse äri juhtimise ja rahvusvahelise personalijuhtimise pakkuda eritellimusel õppimise kogemus kohandatud üliõpilastele, kes soovivad jätkata vanemate rolli, mis on tugev "inimeste juhtimine" element.

Sa õppida

Sa õppida kohandatud programmi inimressursside (HR) ja äri mooduleid, mis konkreetselt valmistada üliõpilasi ette juhtimise rollid jooksul globaalse rahvusvaheliste ettevõtete ja teiste rahvusvaheliste organisatsioonidega. Inimressursi õppimise valmib sihipärase moodulid nagu:

 • Global Personal
 • Labor ja mitmekesisuse globaalses kontekstis
 • HR äri kontekstis
 • Võrdlev & International Töösuhete

Need ja teised HR-orienteeritud õppimise täiendavad moodulid kaasates erinevaid seotud väljakutsetele rahvusvahelise äri juhid, sealhulgas:

 • Mõistmine Global Business Environment
 • Managing Across Cultures
 • Professional juhtimise tavasid

Õpilased on ka võimalus valida mitmete valikmoodulid ulatuslikust programmi HR ja äri õpe pakutud Strathclyde Business School.

Major projektid

Õpilased peavad läbi viima teadus-põhine projekt, mis keskendub organisatsiooni juhtimise küsimus rahvusvahelise tähelepanu. Sul abistab ühendust rahvusvaheline organisatsioon ja selle juhid uurimistööd ja toota praktiliselt keskendunud aruande.

Rajatised

Strathclyde'i auhinnatud Business School on üks suurimaid institutsioone omalaadne Euroopas. Me oleme umbes 200 akadeemilise personali ja üle 3000 täistööajaga üliõpilased.

Osakondade ja eriüksused tegema koostööd, et pakkuda dünaamilist täielikult ümar ja mitmekesine programm spetsialist ning valdkondadevahelist kraadiõpet.

külaliste loengud

Sul on võimalus osaleda külaliste loengud ja kohandatud seminarid tarnitud juhtiv HR ja ettevõtete juhid, keskendudes praktilisi probleeme inimeste juhtimise rahvusvaheliste ettevõtete ja rahvusvaheliste organisatsioonidega.

Riiki sisenemise nõuded

Esimese või teise klassi Autasud kraadi või samaväärne, mingil määral teema.

Õpilastele, kelle emakeel ei ole inglise, saavutada vähemalt järgmised keeleoskuse tase inglise keele, püütud viimase kahe aasta jooksul, mis on vajalik:

 • IELTS 6,5 minimaalselt 5,5 iga kriteeriumid

Tuleviku taotlejad peavad meeles pidama, et eespool kujuta miinimumnõuetele ning et nende nõuete ei garanteeri vastuvõtmisest käigus.

Karjäär

Nagu lõpetanud selle programmi, mida võiks töötada organisatsioonide nagu:

 • globaalne rahvusvahelised ettevõtted ja teised ettevõtted kauplemine või inimeste juhtimise üle territooriumide
 • valitsuse ja avaliku sektori organisatsioonide tegelevad rahvusvahelise juhtimise küsimustes
 • globaalne valitsusvälised organisatsioonid, nagu Rahvusvaheline Tööorganisatsioon (ILO) ja UNICEF
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Strathclyde Business School(SBS)is a pioneering, internationally renowned academic organisation that shapes anddevelops the business minds of tomorrow. Strathclyde is one of a small percentage worldwi ... Loe edasi

Strathclyde Business School(SBS)is a pioneering, internationally renowned academic organisation that shapes anddevelops the business minds of tomorrow. Strathclyde is one of a small percentage worldwide to be triple accredited, holding accreditation from the international bodies, AMBA, AACSB and EQUIS. Näita vähem
Glasgow , Ateena , Zürich , Singapur , Dar es Salaam , Manama , Kuala Lumpur , Petaling Jaya , Muscat , Muscat , Dubai , Abu Dhabi , Milano , München , Pekingi , Toulouse + 15 Rohkem Vähem