MSc inimressursside juhtimise (oman)

Üldine

Saadaval 5 asukohta

Programmi kirjeldus

Miks seda muidugi?

Efektiivne juhtimine töötajate era- ja avaliku sektori on võti tulevikku edu Omani majanduses.

Oman on kiired ümberkujundamise tööjõudu, ajendatud tehnoloogilise ja põlvkondade vahetus ning see on vajalik poliitika eesmärk on suurendada kohalolekut Omanis kõigil töökohtadel.

Eesmärk MSc juhtimine Human Resources on pakkuda HR spetsialistide ja neile, kes otsivad tööd selles valdkonnas vahendid tõhusaks toimimiseks selles kiiresti muutuvas keskkonnas.

See kursus pakub sulle võimalust uurida organisatsioonide ja juhtimise tööd põhjalikult.

Uurides juhtimise inimesed, siis tegeleda kaasaegse ideid ja argumente Human Resource Management ja International Human Resource Management organisatsioonides.

Seda sammu kontekstist erilisi raskusi HR spetsialistid Omaan ja kogu piirkonnas.

Mis sa uuring

Programmi varustada õpilased kriitiliselt mõtlema seotud küsimusi rahvusvahelises kontekstis tööjõu Omaan ja laiema piirkonna, samuti julgustades neid mõtlema konkreetsemalt, oskused hallata rahvusvahelises kontekstis.

Programm annab ka laialdast toetust isiksuse arengut sisselaskeprotsessi, ülekantavaid oskusi töötubades, meeskonnatöö sündmustest, koostöövõrgustike võimalusi, külastuste organisatsioonide rahvusvahelise profiiliga ja külalisesinejad.

Major projektid

Siis täielik 15000 sõna väitekirja, mis põhineb asjakohaste inimressursside küsimus. Valmistudes see, õpilased on juba läbinud uurimismeetodid HR spetsialistid. Teadustöö väitekirja toimub tavaliselt raames õpilased oma organisatsioon.

Rajatised

See programm valmib meie International Centre Omaan asub kolleegium Pangandus ja rahandus.

Riiki sisenemise nõuded

Esimese või teise klassi Autasud kraadi või samaväärne, mis tahes distsipliini. Lisaks kõigi edukate taotlejate nõutakse tavaliselt, et on olnud aega asjakohaseid kogemusi inimressursside või üldise juhtimise positsioon.

Õpilastele, kelle emakeel ei ole inglise, saavutamise IELTS skoor 6,5 ilma kriteeriumitele alla 5,5.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Strathclyde Business School(SBS)is a pioneering, internationally renowned academic organisation that shapes anddevelops the business minds of tomorrow. Strathclyde is one of a small percentage worldwi ... Loe edasi

Strathclyde Business School(SBS)is a pioneering, internationally renowned academic organisation that shapes anddevelops the business minds of tomorrow. Strathclyde is one of a small percentage worldwide to be triple accredited, holding accreditation from the international bodies, AMBA, AACSB and EQUIS. Näita vähem
Glasgow , Ateena , Zürich , Singapur , Dar es Salaam , Manama , Kuala Lumpur , Petaling Jaya , Muscat , Muscat , Dubai , Abu Dhabi , Milano , München , Pekingi , Toulouse + 15 Rohkem Vähem