MSc Innovatsiooni juhtimine ja ettevõtlus on põnev magistrikursuse pakutud Alliance Manchester Business School - koju Euroopa suurim arv innovatsiooni uurijad. See võib võtta kui üheaastane täistööajaga muidugi või osalise tööajaga kahe aasta jooksul.

See rahvusvaheliselt tunnustatud kraadi vaadeldakse, kuidas:

 • uusi ideid saada edukas tooteid
 • Ettevõtliku teadmisi loob kasvu
 • ettevõtted rakendada teadmisi konkurentsis püsida
 • teadmisi kujundab ühiskonda ja vastupidi
 • kliimamuutuste saab lahendada uue tehnoloogiaga ületada praktilised probleemid, mis on seotud luues uue ettevõtlikkuse ettevõtmine majandust saab muuta läbi järjestikuste torm loova hävitamise?

Põhirõhk on programmi kohta analüüsi peamisi teemasid innovatsiooni juhtimise ja ettevõtluse vaatenurgast ettevõtted, valitsused ja maailma majanduses. Selle eesmärk top-rated Muidugi on toota hästi koolitatud analüütikud innovatsiooni, tuttav majandusliku, sotsiaalse, poliitilise ja juhtimise teooriad ja lähenemisviisid ning oskab rakendada oma interdistsiplinaarse perspektiivi mõista organisatsiooni ja poliitikaprobleemide innovatsiooni ja ettevõtlust.

Authentic meisterlikkust - võime rakendada neid meetodeid, vahendeid ja tehnikaid tõeline stsenaarium - on keskmes palju õpetamine ja hindamine. Seal on suurt rõhku teadustöö koolituse arendamine isiklikku suhtlemisoskus, meeskonnatöö ja esitlus, mis annab teile suurepärase aluse jätkata mitmeid karjääri kõigis sektorites, akadeemilised või õpetamist.

Loomulikult kasutab tasumata meeskond maailmatasemel teadlased, juhtinud Manchester Institute of Innovation Research (MIoIR), kombineerides tugevaid kolm endist uurimiskeskuste: PREST (Policy Research Engineering Science and Technology), CRIC (Centre for Research innovatsiooni ja Konkurents) ja CROMTEC (Keskus uurimine organisatsioonid, juhtimine ja tehniline muutus).

Õppejõud muidugi on lai kogemusi alates tehnoloogia hindamist ja prognoosimist, poliitika ja tegevuskavade kehtestamise kaudu valdkondades säästva tehnoloogia, biotehnoloogia, nanotehnoloogia, mobiil (3G) tehnoloogiat ja mitmesuguseid tehnoloogiaid, mida kasutatakse ehituses, toit, vesi , auto, terasest, ravimid, lennundus, kaitse- ja teenindussektoris tööstusharudes. Meie õpetus on teadus juhitud ja programmi sisu peegeldab poolt läbi viidud uuringule MIOIR ja teema rühm üldisemalt.

Ainekursuse detailid

Kursus koosneb nii kohustuslike ja valikuliste õpetas ühikut. Kohustuslik muidugi üksused on:

 • Financial hindamine ja investeeringute Economics;
 • Kõrgtehnoloogia Ettevõtluse;
 • Innovatsiooni juhtimine;
 • Innovatsioon ja teadmistepõhine majandus;
 • Uurimismeetodid.

Soovitame kõige paremini meie tipptasemel teadmisi ja reaalse maailma kogemus oma valiku kolm valikkursust üksused ja väitekirja projekti, mis võimaldab teil arendada põhjalikud teadmised ja arusaam teatud aspekti innovatsiooni. Valikkursus ühikut (tingimusel, et nõudlus), on 2015/16 järgmised:

 • Ettevõtte rajamine ja arendamine;
 • Case Studies in Technology strateegia ja innovatsiooni;
 • Arendamine Ettevõtlik üksikisikutele;
 • Innovatsioon ja turu strateegiat;
 • Rahvusvahelise konkurentsivõime, äristrateegia ja Innovation Management;
 • Piirkondlikul, riiklikul ja globaalseid mõõtmeid teaduse, tehnoloogia ja innovatsiooni;
 • Vesi ja kanalisatsioon planeerimise ja poliitika arengumaades.

Valikuline seade teise kursuse Alliance MBS saab loal vastava kursuse direktorid.

Te peate täitma rahuldav väitekirja sõlmitakse oma MSc. Nimekirja väitekirja teema valdkondades esitatakse teile lõpu poole esimene liige: väitekirjade teemad kajastavad erinevad huvid ja teadmised teadus-aktiivsed teadlased, kes õpetada IME MSc programmi ja teiste teadus- ja õppejõudude Manchester Instituut Innovation Research (MIoIR) ja Manchester Ettevõtluskeskus (MEC). Mõnikord on võimalusi teha tk seotud käimasolevate uurimisprojektide või koostöös tööstusega.

Kursuste ja hindamine

Osakute hinnatakse tavaliselt kombinatsioon kirjaliku töö (essee või aruanne) ja esitamine, rühmatöö hindamine, individuaalse essee ja eksami. Viimane kolmandik programmi kulutatud uurides ja kirjutades väitekirja umbes 15.000 sõna, teema valikust kajastab õpilase huvide ja MIoIR asjatundlikkus.

Riiki sisenemise nõuded:

Me tavaliselt otsima UK bakalaureuse kraadi esimese või ülemise teise klassi kiitusega (2: 1) kraadi Ühendkuningriigi ülikoolis või ülemere samaväärne, igal erialal.

Hinnates oma akadeemilise rekord võtame arvesse oma klassi keskmine, positsioon klassis, viiteid ja alalise institutsiooni, kus sa õppinud oma kvalifikatsiooni.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 14 kursust Alliance Manchester Business School - The University of Manchesteris »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 - 24 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
12,000 GBP
Aastas: UK / EU õpilane): £ 11,500 Rahvusvahelised õpilased: £ 18,500 MSc (osalise tööajaga) UK / EU õpilased: £ 5,750
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi

Director of Masters Programmes Dr Kieron Flanagan talks about MSc Innovation Management and Entrepreneurship