MSc inseneriteaduse

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc Microsystems Engineering

Asukoht: Abu Dhabi

Mikroelektroonika seadmete ja lülituste on oluline ehituskivid on tohutu hulga kommunikatsiooni- ja infotehnoloogia, mis on muutnud meie maailma ja mida võimaldab praegustele ja tulevastele muutustele energia, manussüsteemid, meditsiini-elektroonika ja suurte süsteemide.


Selleks, et sõita teadus-, arendus- ja turundustegevuse tulevaste süsteemide insenerid on vaja, et mõista nii aluseks pooljuhtdioodi ja valmistamise tehnoloogia ning kohaldada nimetatud seadmete topoloogia ja süsteeme. Missioon Microsystems Engineering Program Masdar Institute on luua piirkondliku ja ülemaailmse tippkeskuse mikroelektroonika, mis ajendab eesrindlike teadusuuringute ja hariduse nii olemasolevatesse ja uued suunad. Need ulatuvad state-of-the-art mikrolülituse valmistamise ja sulatus tehnoloogia uudseid seade mõisted, pakkudes uusi võimalusi, et ahelatega ja süsteemid tuua uusi funktsioone ja võime kriitilisi tööstus- ja ülemaailmne vajadustele, sealhulgas energia ja meditsiinitehnoloogia.

Microsystems Engineering Program annab õpilastele põhilisi teadmisi, oskusi ja koolitust, mis on vajalikud eduka karjääri tööstus-või akadeemilise rollid, et ehitada ja avardada pooljuhtdioodi ja integreeritud ringkonnakohtu tehnoloogia. Lõpetajad programm on hästi ette valmistatud, et töötada üheskoos, läbi sõltumatu ja multidistsiplinaarne teadustöö, tõhusalt suhelda ja tunda oma rolli lahendada ülemaailmseid väljakutseid läbi uute tehnoloogiate ja rakenduste

Program Õpitulemused

Lõpetamisel Microsystems Engineering Master of Science programmi, lõpetajad on eeldatavasti saavutada järgmised tulemused:

 • Edukalt rakendada täiustatud mõisted põhiõiguste-ja tehnikateaduste identifitseerida, formuleerida ja lahendada keerulisi Microsystems tehnilised probleemid.
 • Edukalt rakendada täiustatud mõisted inseneriteaduse analüüsi, projekteerimise ja arendamise süsteeme, komponente või protsesside täita soovitud ühiskonna vajadustele professionaalselt ja eetiliselt.
 • Kasuta arenenud lähenemine valmistada ja läbi viia eksperimente, ning analüüsida ja tõlgendada.
 • Ole pidevalt kursis tänapäeva küsimusi ja teadustöö võimalusi / probleemid, mis on seotud energia ja jätkusuutlikkus ja osalema elukestva õppe valdkonnas ja põhialuste muude sellega seotud erialadel.
 • Kasutage täiustatud meetodite, oskuste ja kaasaegse teadusliku ning tarkvara vahendid kutsepraktika.
 • Tulemuslikult suhtlema kirjaliku ja suulise vormi, nii individuaalselt kui liige multidistsiplinaarne meeskond.

Teadustöö

Microsystems teadustöö Masdar Instituut uurib pooljuhtseadiste ja valmistamise tehnoloogia ja uute elektrooniliste ja footon ahelatega ja süsteemid mõisted. See annab võimaluse täita vajadust täitmise jätkamine ja tootmine läbimurde aluseks side- ja infosüsteemidega. Uurimine seadmeid ja protsesse hõlmab projekteerimise ja analüüsi romaan struktuurid vahetamine - ulatub tagi seadmed arvesse nanoskaalas ja arendamise materjalide töötlemise ja valmistamise integratsiooni läheneb tuua neid seadmeid kaubanduses, sealhulgas integratsiooni footon ja elektroonilise elemente. Alternatiivsed seadmete energia muundamist, side, tajumis- ja uusi kasutusvõimalusi uuritakse. Research in ahelatega ja süsteemid eeldab uurimist romaani arhitektuuri digitaalseks, analoog ja segada signaali töötlemise teavet ning kaugseire ja suheldes inimese kui ka füüsilist keskkonda. Peamised valdkonnad on vooluringi teadus kaasata alternatiivseid analoog arhitektuuri ja ultralow võimsusega digitaalse ahelad varjatud rakendusi.

Õppekava

Kõik õpilased kõik programmid peavad võtma neli programmi põhilisi kursusi. Lisaks iga õpilane peab täitma järgmised:

 • Kolm valikainete kursused suvalisest programmist kooskõlastatult nõunik
 • Üks ülikooli tuum muidugi - säästva energia
 • 24 ainepunkti lõputöö (3 1. aasta sügisel; 3 1. aasta kevadel; 6 suveks; 6 2. aasta sügisel; 6 2. aasta kevadel)

Riiki sisenemise nõuded

 • Asjakohane bakalaureuse kraadi - bakalaureuse kraadi peab olema teaduse, inseneriteaduse või infotehnoloogia
 • CGPA - minimaalne nõutav tasu vastuvõtutingimused on 3,0 skaalal 4,0
 • GRE hinded - minimaalne nõutav punktisumma GRE Kvantitatiivsed on 700 (või 155 uut skaala). Ei ole cut-off skoor Verbaalne ja Analüütiline kuid need hinded on samuti olulised ja hinnata. GRE eksam ei saa loobuda.
 • TOEFL (või akadeemilise IELTS) - Minimaalne TOEFL skoor vaja on 91 (Interneti-põhine) rahvusvahelisel TOEFL. Samaväärne paber / arvutis TOEFL ka aktsepteeritud. TOEFL saab loobuda inglise keelt emakeelena kõnelejad. Minimaalne akadeemilise IELTS skoor vaja on 6.5.
 • Kõrge kvaliteediga ja hinded on eelduseks, kuid ei ole tagatud sissepääs. Sissepääs standardid on kooskõlas nimetatud MIT.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Masdar Institute of Science and Technology is the world’s first graduate-level university dedicated to providing real-world solutions to issues of sustainability. A world-class research-driven univers ... Loe edasi

Masdar Institute of Science and Technology is the world’s first graduate-level university dedicated to providing real-world solutions to issues of sustainability. A world-class research-driven university, the Institute focuses on the science and engineering of advanced alternative energy, environmental and sustainability technologies. Näita vähem