MSc International Business: strateegia ja innovatsiooni

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc International Business: strateegia ja innovatsiooni aasta (täistööajaga ja osalise tööajaga)

&nbsp

Kiiresti muutuvas ärikeskkonnas, organisatsiooni strateegia ja uuendusvõime on olulised oma tulevase elujõulisuse ja konkurentsivõime. See raske rada, mis ühendab analüütiline arusaam strateegiliste otsuste tänapäeva ettevõtete ja innovatsiooni tähtsust koos praktilise kohaldamise oma teadmisi rühmatöö ja juhtumiuuringuid, mis valmistab teid juhtivatel kohtadel rahvusvahelises äris.

Mida õppida?

&nbsp

See lugu hõlmab laia teemade oluline sügav mõistmine strateegilise ja innovatsiooni otsuseid rahvusvahelisi ettevõtteid on vaja teha.Strateegilisel tasandil, õpid, kuidas viia läbi konkureeriv analüüs ettevõtte turu keskkonnas, õppida eeliseid ühinemiste ja ülevõtmiste ja kaaluma valdkondades nagu turustamine, logistika ja investeeringuid. Kell uuenduslik tase, siis vaatame protsessi innovatsiooni ja ettevõtlusega. Õpid mõelda kriitiliselt ja loovalt umbes strateegiliste ettevõtete probleeme ja suutma näha neid kontekstist laiemalt organisatsiooni. Õpid seda teha ilma eksida üksikasjades.

&nbsp

Lõpus lugu, siis nad suudaksid:

• säilitada "big-picture" ülevaate ettevõtte ja oma võimeid
• mõista, kuidas rahvusvahelises majanduskeskkonnas töötab
• tunnustada innovatsiooni tähtsust viibib ees
• töötada meeskonnas ja suhelda multikultuurse keskkonna

&nbsp

&nbsp

Karjäärivõimalused

&nbsp

Strateegia ja innovatsiooni keskendub 2 olulisemaid aspekte rahvusvahelise äri, kuid ei spetsialiseeruda teatud tegevuspiirkonnas. See tähendab, et erinevaid kõrgema taseme positsioone avatakse teile. Sul on väga atraktiivsed suurte organisatsioonide otsib juhtidele hea aluse rahvusvahelise äri ja võimet näha üldpilti.Siiski, oma juhtimisstiili ja suhtlemisoskus on ka vara väiksematele ettevõtetele, kes soovivad saada kaugemale algfaasis kasvu. Samuti võite valida liituda konsultatsioonifirma või alustada oma firma.

&nbsp

Lõpetajad on leidnud positsioone:

  • äri või strateegia konsultatsioonifirmad
  • suured rahvusvahelised ettevõtted
  • VKEde
  • tarneahela osakonnad
  • HRM osakonnad
  • valitsusvälised organisatsioonid
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The most international university in the Netherlands, stands out for its innovative approach to learning and international outlook. With 16,000 students and 4,000 staff, Maastricht University offers ... Loe edasi

The most international university in the Netherlands, stands out for its innovative approach to learning and international outlook. With 16,000 students and 4,000 staff, Maastricht University offers a wide choice of academic programmes, all Näita vähem