MSc International Business
MSc International Business Marketing
MSc International Business Finance

Üks aasta, täistööajaga

MIS ON?

MSc International Business on hoolikalt koostatud, et kajastada keeruline, dünaamiline ja mitmetahuline iseloomu see tänapäeva ainevaldkonnas. Ei ole kunagi olnud põnevam aega, et uurida rahvusvahelise äri, sest see läheb aja dramaatiline muutus.

Kuidas see mind aidata?

Põhirõhk on väga palju arendada teil omandada oskusi ja omadusi, mis on vajalikud juhtimise, ettevõtluse ja poliitika kujundamise homme juhtimise, strateegia ja otsuste tegemisel ja side.

Mida ma õppida?

Kui valite spetsialiseeruda turunduse või rahanduse kaudu Valikmoodulid ja väitekirja nendes valdkondades, siis võib talle MSc International Business Marketing, MSc International Business Finance. Uurimismeetodid jookseb läbi kogu programmi ettevalmistamisel oma väitekirja Term 3.

Kuidas see võimalik hinnata?

Hinnatakse võtta mitmeid vorme, sealhulgas esitlusi, raporteid, juhtumiuuring analüüs, rühmatöö ja läbimõeldud tükki. Puuduvad uuringud selles programmis.

Kui ma õppida?

Programm on esitatud at Canterbury campus, silmside kuulus Canterbury Cathedral, ja viie minuti jalutuskäigu kaugusel kesklinnast.

Kuhu see viib mind?

Mis suurt rõhku arengut tööhõive oskusi lõpetajate minna teha karjääri, ettevõtluse, juhtimise või poliitika tegemisel. Mõned tegelda ka täiendavaid uuringuid MPhil / PhD programmi.

Student toetust

Lisaks suurepärane õpilane toetust teenuste Ülikooli on sissejuhatava programmi, mis on kavandatud tagamaks, et Te saate täielikult aru, mida teilt oodatakse ja võimalusi, mis on teile kättesaadavaks. Sul on ka eraldatud isiklik juhendaja, kes sa kohtub regulaarselt.

Kes peaks kehtima?

MSc International Business sobib nii lõpetajale asjaomase äritegevuse kraadi või kes on kes soovivad liikuda ärivaldkonna ja on väga huvitatud sellest teemast. Mõlemal juhul on hea autasustatakse diplomi ja inglise keele inglise Academic IELTS 6,5 on vaja.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 2 kursust Canterbury Christ Church University Business Schoolis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date