MSc International Business: turundus-juhtimine (täistööajaga)

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc International Business: Marketing-Finance (täistööajaga)

Finance sageli keskendub "tehniline" eeltingimused edu organisatsiooni või finantstoodete ja ignoreerib "siht" alates turustusaasta perspektiivi, mis keskendub sidusrühmade vajadustele. Tuues rahanduse ja turustamise lähenemisviise koos, see ainulaadne lugu näitab, kuidas saab luua keskkonna, kus mõlemad finantstulemust ja kliendi väärtus on võimalik integreerida.

Tasumata ressursid

Kuna üliõpilane pärast Turundus-Finance lugu, siis võidavad silmapaistva akadeemilise ja õppematerjale saadaval kahes Maastrichti ülikooli osakonnad. Läbi dünaamilise mix teoreetiliste kursuste ja empiiriliste projekte, siis uurib valdkondades, sealhulgas finants otsuste tegemisel, tootearendus, suhe turundus ja aktsiate väärtust.

Sul on ka jälgida praktilisi oskusi koolituse ja võimalus teha internatuuri annab teile võimaluse kohaldada teooria olete õppinud ja omandada väärtuslikke töökogemusi.

Turundus-Finance on 1-aastane, täistööajaga programmi ja õpetatakse täiesti inglise keeles. Lõpetajad magistrikraadi International Business spetsialiseerumine Marketing-Finance.

Mida õppida?

Väikestes klassides siis saada põhjalik teoreetiline arusaam kõigis turunduse ja finantsvaldkonnas. See võimaldab teil arendada uuenduslikke finantstooteid ja hinnata riske nende toodete suhtes kasumi. Läbi uuringuid ja vabatahtlik internatuuri, siis on võimalik panna oma teadmisi praktikas.

Lõpus lugu, siis saab to:


• mõista ja analüüsida rahaline külg tootearendus
• turule tooteid ja tõlkida kasu arvesse lisatakse rahaline väärtus
• osaleda strateegiliste otsuste tegemisel kõrgemal tasemel

Karjäärivõimalused

Kuna Marketing-Finance lõpetaja, siis omama unikaalset kuid väärtuslik kvalifikatsioon. Enamik ettevõtteid on turunduse ja rahanduse osakonnad, mis erinevad üksteisest. Teie sügav mõistmine mõlemad väljad avab karjäärivõimalused sa turunduse, finants- ja riskijuhtimise, rohke võimalusi tõusta. Teie võime mõista rahalise teooria ja seda tõlkida lisaväärtust teeb sind vara nii era- kui ka avalikus sektoris.

Lõpetajad on leidnud positsioone:

  • suured rahvusvahelised
  • pangad, vahendus- ja kindlustusseltsid
  • juhtimiskonsultatsioonid
  • Euroopa Liidu institutsioonid
Viimati uuendatud aug 2015

Teave kooli kohta

The most international university in the Netherlands, stands out for its innovative approach to learning and international outlook. With 16,000 students and 4,000 staff, Maastricht University offers ... Loe edasi

The most international university in the Netherlands, stands out for its innovative approach to learning and international outlook. With 16,000 students and 4,000 staff, Maastricht University offers a wide choice of academic programmes, all Näita vähem