Ülevaade

Kaasaegne ärikeskkond on üha rahvusvahelisem. Programm annab teile vahendid, tehnikad ja kontseptsioonid, et mõista, kuidas rahvusvaheline äri toimub ja kuidas ettevõtted ja riigid saavad tänapäeva globaalsel turul areneda.

Programmi pakub võõrkeel: vene, jaapani või araabia keel. Te võtate kaks keele moodulit; üks algaja ja üks algajast. Mõlemad moodulid tuleb võtta samas keeles.

Meie lähenemine on väljakutse, inspireerida ja arendada oma oskusi, et aidata teil tõhusalt ja vastutustundlikult tegutseda tõeliselt globaalses ärikeskkonnas. Juhtimise (International Business) lõpetajad jätkavad tavaliselt karjääri rahvusvahelistes ettevõtetes, rahvusvahelistes organisatsioonides, valitsusasutustes või konsultatsioonifirmades.

Rahastamisvõimalused

Ärikoolil on lai valik rahastamisvõimalusi kraadiõppe üliõpilastele, sealhulgas stipendiumid, stipendiumid, KBS lojaalsusskeem Kenti ülikooli üliõpilastele ja KBS Early Bird kava. Early Bird võrdub õppemaksu 10% soodustusega. Pange tähele, et varajase linnu pakkumine on avatud ainult iseseisvalt rahastatavatele kraadiõppuritele.

Vahetuspartnerid

Kent Business Schoolil on suurepärased sidemed ärikoolidega kogu maailmas, sealhulgas Hiinas, USAs, Hongkongis, Prantsusmaal, Saksamaal, Hispaanias, Rootsis ja Itaalias. Meie laia valiku vahetuspartnerid annavad teile võimaluse saada rahvusvahelisi kogemusi. Meie partnerid on pühendunud oma rahvusvahelise väljavaate suurendamisele, pakkudes samas suurepäraseid õpetusi. Te saate hindamatu töökogemuse, arendate oma arusaama uuest kultuurist ja parandate oma keeleoskust.

Meie vahetuspartnerid sisaldavad muu hulgas neid kõrgelt hinnatud institutsioone:

  • Tehnikaülikool, Sydney
  • Renmin University of China, ärikool
  • Hongkongi ülikool
  • ESSEC
  • Neoma Business School
  • Freie Universitat Berlin
  • Firenze ülikool
  • IE Madridi Ülikool
  • Stockholmi ärikool
  • Georgetowni ülikool.

Kent Business School (KBS)

Kent Business Schooli üle 25-aastane kogemus ärikoolituse pakkumisega on meie ülikooli top 20 ärikoolis nii meie õpetamise kui ka õpilaste rahulolu standardiks. Meie magistriprogrammide portfell näitab meie teadmiste laiust ja sügavust. Akadeemilised uuringud ja seosed ülemaailmse ärivaldkonnaga annavad meie õpetamisele teada, tagades asjakohase ja praeguse õppekava. Meil on ka kutseorganisatsioonide hulk akrediteeringuid.

Kent Business Schoolis (KBS) õppimine annab teile võimaluse tõsta oma tööalast konkurentsivõimet tegelike juhtumiuuringute, üliõpilasnõukogu ja ettevõtlusühiskonnaga. Meil on tugevad sidemed kohalike ja riiklike organisatsioonidega, mis pakuvad võimalusi projektidele, praktikale ja lõpetajatele. Kool meelitab ligi palju tööstusharu kõrgetasemelisi kõnelejaid ning eelmisel aastal olid külastused ja loengud Inglise Panga töötajatelt, BAE Systemsilt, Barclaysilt, Lloyds Insurance'ilt, Cumminsilt, Delphilt ja Kenti maakonna nõukogult.

Koolis on praegu umbes 60 doktoranti, kes moodustavad dünaamilise ja tihedalt seotud teadlaskonna.

Riiklikud reitingud

Teadusuuringute tipptaseme raamistiku (REF) 2014. aastal paigutati meile Ühendkuningriigis teaduse intensiivsuse 25. jaos (101st institutsioonist) äri- ja juhtimisuuringutesse ning 98% meie uuringutest leiti olevat rahvusvahelise kvaliteedi. Koolide keskkonda peeti soodustamaks rahvusvahelise tipptaseme teadustöö arendamist.

Kool sai ka 24. koha, kuna see oli kogu ärikoolide assotsiatsiooni teadusuuringutega tegelevate töötajate kogu ulatuses ja teadusuuringute sügavus.

Kursuse ülesehitus

Kooli õpetamist teavitatakse viimaste uuringute ja globaalse ärikeskkonna muutuvate vajaduste tõttu. Meie rahvusvahelised õppejõud on kõik oma õppevaldkonna eksperdid ja neid avaldatakse korrapäraselt juhtivates ajakirjandustes kogu maailmas. Nad juhendavad ja toetavad teie õppimist mitte ainult valitud väljaõppe valdkonna praeguste parimate tavade, vaid ka arenevate uute mõistete ja teooriate ning uusima äri mõtlemisega.

Karjäär

Kent Business School'ist lõpetamisel saate palju rohkem kui akadeemiline kvalifikatsioon - me suurendame oma õpilaste kogemusi ja kiirendame oma karjäärivõimalusi.

Tänapäeva ärikeskkonnas nõuavad tööandjad üha enam uusi töötajaid, seega oleme uhked selle üle, et nad sihivad oma lõpetajaid pidevalt oma organisatsioonidele üle kogu maailma. Tööandjad austavad meie tugevat õpetamist ja mainet, et pakkuda rahvusvahelist äriekspertiisi, juhtivaid ülemaailmseid uuringuid ja silmapaistvat rahvusvahelist õppimis kogemust.

Alates hetkest, mil alustate meiega, keskendume meie jõupingutustele, et aidata teil saada teadmisi, oskusi ja kogemusi, mida vajate üha konkurentsivõimelisemas töökohas.

Lõpetajad on töötanud firmade, sealhulgas Deloitte, Fujitsu Services Ltd, Pace Capital, City Sprint, JP Morgan, heaks.

Programmi õpetamise keel:
Inglise
Kent Business School, University of Kent

Vaata veel 11 kursust Kent Business School, University of Kentis »

Viimati uuendatud May 26, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date