Ülevaade

Kaasaegne ärikeskkond on üha rahvusvahelisem. Programm annab teile vahendid, tehnikad ja kontseptsioonid, et mõista, kuidas rahvusvaheline äri toimub ja kuidas ettevõtted ja riigid saavad tänapäeva globaalsel turul areneda.

Rahvusvaheline äri ja juhtimine võõrkeele magistriprogrammiga pakutakse võõrkeelega: vene, jaapani või araabia keelt. Te võtate kaks keele moodulit; üks algaja ja üks algajast. Mõlemad moodulid tuleb võtta samas keeles.

Meie lähenemine on väljakutse, inspireerida ja arendada oma oskusi, et aidata teil tõhusalt ja vastutustundlikult tegutseda tõeliselt globaalses ärikeskkonnas. Juhtimise (International Business) lõpetajad jätkavad tavaliselt karjääri rahvusvahelistes ettevõtetes, rahvusvahelistes organisatsioonides, valitsusasutustes või konsultatsioonifirmades.

Kent Business Schoolist

Kent Business School (KBS) omab üle 25 aasta kogemust ärihariduse andmisel. Meie kraadiõppe programmide portfell näitab meie asjatundlikkuse ulatust ja sügavust. Akadeemilised uuringud ja seosed ülemaailmse äritegevusega teavitavad meie õpetust, tagades asjakohase ja praeguse õppekava. Oleme kohal nagu top 30 UK ärikool standard meie õpetamise ja õpilaste rahulolu. Meil on ka mitmeid kutseorganisatsioonide akrediteeringuid.

Kent Business Schoolis (KBS) õppimine annab teile võimaluse tõsta oma tööalast konkurentsivõimet tegelike juhtumiuuringute, üliõpilasnõukogu ja ettevõtlusühiskonnaga. Meil on tugevad sidemed kohalike ja riiklike organisatsioonidega, mis pakuvad võimalusi projektidele, praktikale ja lõpetajatele. Kool meelitab ligi palju tööstusharu kõrgetasemelisi kõnelejaid ning eelmisel aastal olid külastused ja loengud Inglise Panga töötajatelt, BAE Systemsilt, Barclaysilt, Lloyds Insurance'ilt, Cumminsilt, Delphilt ja Kenti maakonna nõukogult.

Rahastamine

Kent Business Schoolil on lai valik rahastamisvõimalusi kraadiõppe üliõpilastele, mis hõlmavad stipendiume, stipendiume, topelt-lojaalsusskeemi Kenti ülikooli üliõpilastele ja KBS Early Bird kava. Early Bird võrdub õppemaksu 10% soodustusega. Täiendavat teavet Kenti Ülikooli rahastamise kohta leiate õpilaste rahastamise lehelt.

Karjäär

Kent Business School'ist lõpetamisel saate palju rohkem kui akadeemiline kvalifikatsioon - me suurendame oma õpilaste kogemusi ja kiirendame oma karjäärivõimalusi.

Tänapäeva ärikeskkonnas nõuavad tööandjad üha enam uusi töötajaid, seega oleme uhked selle üle, et nad sihivad oma lõpetajaid pidevalt oma organisatsioonidele üle kogu maailma. Tööandjad austavad meie tugevat õpetamist ja mainet, et pakkuda rahvusvahelist äriekspertiisi, juhtivaid ülemaailmseid uuringuid ja silmapaistvat rahvusvahelist õppimis kogemust.

Alates hetkest, mil alustate meiega, keskendume meie jõupingutustele, et aidata teil saada teadmisi, oskusi ja kogemusi, mida vajate üha konkurentsivõimelisemas töökohas.

Lõpetajad on töötanud firmade, sealhulgas Deloitte, Fujitsu Services Ltd, Pace Capital, City Sprint, JP Morgan, heaks.

Ametialane tunnustus

Programm on akrediteeritud personali ja arengu erialal tegutseva spetsialiseerunud instituudi (CIPD), Euroopa suurima HRM-i ja personaliarenduse professionaalse instituudi, oma kõrgema taseme standarditega.

Nagu CIPD kinnitatud keskus, oleme me tunnustatud kui personalitöötajate haridus professionaalsena, nii et pärast selle programmi lõpetamist olete omandanud teadmiste ja mõistmise taseme, et taotleda CIPD täielikku professionaalset liikmelisust.

Kent Business School on Euroopa Juhtimise Arendamise Sihtasutuse (EMFD) ja Chartered Association of Business Schools (CABS) liige ning Kent MBA on magistrikraadi (AMBA) akrediteeritud programmi assotsiatsioon. Lisaks on KBS-l akrediteeringud Association of Advance Collegiate School of Business (AACSB), Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD), Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT) ja The Chartered Institute of Marketing.

KBS on allkirjastanud Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni vastutustundliku hariduse põhimõtted (PRME), mis pakub ülemaailmset võrgustikku akadeemilistele asutustele, et edendada ettevõtete jätkusuutlikkust ja sotsiaalset vastutust.

Täiendava teabe saamiseks külastage Kent Ülikooli veebisaidi võõrkeele lehekülge rahvusvahelise äri ja juhtimise alal .

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
Kent Business School, University of Kent

Vaata veel 11 kursust Kent Business School, University of Kentis »

Viimati uuendatud Juuni 26, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date