MSc International Business

&nbsp

See programm rõhutab põhiprobleeme, kui nad tegutsevad rahvusvahelisel tasandil ning selle eesmärk on toota juhid, kes on pädev ja kindel selles keskkonnas.

&nbsp

Sa uurib teemasid, sealhulgas valitsemistava küsimustes, kultuurilist mitmekesisust ja keerukust, mis tulenevad piiriülesed tehingud, saades ülevaate rahvusvahelises ärikeskkonnas. Teooria on praktikas nagu te õppida, kuidas sõnastada konkurentsivõime strateegiaid ja korraldada tõhus teadustegevus.

&nbsp

Avastades asjakohaste jooksvaid küsimusi ja viimaste uuringute, siis tulevad hindama dünaamilise iseloomu rahvusvahelises ärikeskkonnas ja jõududest, mis kujundavad seda.

&nbsp

&nbsp

Sihtrühm

&nbsp

MSc International Business on suunatud nii hiljuti kooli lõpetanud, vähe või puudub töökogemus, ja need, kes on töötanud ja nüüd soovivad detailne uuring.

&nbsp

&nbsp

Programmi mooduleid

&nbsp

Rahvusvahelise äri kontekstis

Region International Business Rahvusvaheline firma ja selle strateegia Global Logistics ja Tarneahelate Juhtimise Cross-kultuurilise suhtlemise üks vabatahtlik moodul võetud laia valiku Kutseoskuste Uurimismeetodid väitekiri või projekt ->

&nbsp

&nbsp

Entry Requuirements

&nbsp

Et saada riiki lubamise taotlejad peaksid tavaliselt olema:

  • hea Autasud vm samaväärne
  • hea inglise keele oskus: kui inglise keel ei ole teie esimene keel ja te ei ole õppinud inglise viimase kahe aasta jooksul, siis pead olema IELTS skoor 6. 0 või TOEFL skoor 550 (või 79 Interneti-põhine test)
  • ühe õppeaasta viide
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 8 kursust Hull University Business Schoolis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2020
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date