MSc International Raha ja pangandus

Üldine

Programmi kirjeldus

Korrelatsioon makroökonoomika, pangandus, rahvusvahelise rahanduse ja finantsturgude uuritakse kogu seda muidugi annab teile hea ülevaate ja arenenud teadmised ülejäänud maailmas globaalse äri ja rahvusvahelise rahanduse ja finantsturgude.

Me koolitame õpilasi karjäär majandusteadlased või juhid kaubanduse, tööstuse, panganduse, finantsteenuste või avalikus sektoris. Selle programmi eesmärk on varustada teid erinevaid metoodilisi ja probleemide lahendamise oskusi ja erialaseid teadmisi asjakohaste rahvusvaheliste raha-, pangandus-.

See programm täiendab MSc Raha, pangandus ja rahandus, ja kuna selle programmiga, on eriti huvi pakkuda neile, kes soovivad jätkata karjääri finantsteenuste sektoris. See annab teile arenenud teadmised sellega seotud erialade makroökonoomika, pangandus, rahvusvahelise rahanduse ja finantsturgude.

Võrreldes Hariduselt Raha, pangandus ja rahandus, on suurem rõhuasetus rahvusvahelise panganduse ja rahanduse ning vähem omandamine seotud tehnilisi oskusi.

Miks uurida selle kursuse

Õppimine on üks osakond MSc programmide annab teile suurepärase komplekti spetsialist ja ülekantavaid oskusi. Sulle antakse täiendõpet põhivaldkondades ökonoomika et kasutatakse laialdaselt ökonoomika seotud elukutseid ja olenevalt sellest, kumb Õppekava õpite edasi, siis saavad ka erialast koolitust olulistes valdkondades oma programmi ja võtta võimalusi teistes valdkondades, mis teile huvi pakkuda.

Teine eesmärk jooksul Department of Economics on anda üliõpilastele vajalikud oskused, et olla edukas, kui nad lahkuvad Birmingham. Selleks, me usume, et õpilased ja töötajad teevad koostööd, et tagada õpilastele saada parim intellektuaalse koolitus võimalik ja et nad arendada isiklikke oskusi, mis on ülekantavad tööturul.

Aasta lõpus oma aasta õpib koos meiega, siis on oskused, mida on vaja alustada karjääri majandus-või finantsvaldkonnas või siseneda teise elukutse, mis nõuab väärtuslik ülekantavaid oskusi ja teadmisi, mis on saadud ökonoomika seotud Magistriõpe kraadi. Samuti loodame, et mõned teist tahavad jääda osakonna õppida teaduskraad.

Riiki sisenemise nõuded

Hea Autasud esimese astme (või ülemere samaväärne) majandusteaduses või seotud distsipliini. Sind oodatakse saanud hea koolituse majandusteaduses, vähemalt kesktasemel ning on põhiteadmised kivi ja statistika.

Viimati uuendatud veebr 2017

Teave kooli kohta

Birmingham Business School is a research-led institution and offers high quality undergraduate and postgraduate degree programmes for students from all over the world. Their triple-crown accreditation ... Loe edasi

Birmingham Business School is a research-led institution and offers high quality undergraduate and postgraduate degree programmes for students from all over the world. Their triple-crown accreditation places them within an elite group of global business schools. Set in the university's attractive 'redbrick' campus, in the industrial heartland of Britain, the School is proud of its 100 year history and close links with local business. Näita vähem