MSc International vintage: viinamarjade, veini ja terroir juhtimine

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

MSc "Rahvusvaheline Vintage": Vine, veini ja Terroir juhtimine

&nbsp

> Course tulevikus juhid on spetsialiseerunud rahvusvahelise veini ja veini tootvad sektorid

> Student õpitee

> Level I - 5 aastat kõrgharidust

> ERASMUS Munduse programmi

&nbsp

&nbsp

MSc Programmi eesmärgid

&nbsp

Koolitada õpilasi saada eksperte veini sekti ors, teadvustavad neile Euroopa mõõde veinitootmise ja anda neile teadmised tehnika, tehnoloogia, majanduse, organisatsiooni strateegiate, turustamise ja tarbija lähenemist. Valmistada õpilasi erinevatest kultuuridest lähenemine: võõrkeele klassides pakutavate programmide erinevates riikides ja loengute õpetajad ja eksperdid erinevatest rahvustest.

&nbsp

&nbsp

Õppekava

&nbsp

7 moodulit 3 erinevast riigist, 2 võõrkeeli peale emakeele, integreeritud veinivalmistuse (veinivalmistamise protsessist, keskkonnaalaseid piiranguid, eksperimenteerimise plaan, sensoorne analüüs); Vein majanduses ja turunduses; Teadmised veini Terroirs (iseloomustus Terroirs, vein "typicity" kvaliteedi hindamist); Viinamarjakasvatusviisid ja keskkond; kursus teaduslik lähenemine (bibliograafia, statistika, pro korraldasid juhtimine). Õppereisid kolmes riigis. Professional projekti ettevõte.

&nbsp

&nbsp

Töövõimalused


Vein ja veinivalmistamise konsultant äriühing või selle koja põllumajanduse, viinamarjakasvataja, juht viinamarjakasvatajate Liidu, kelder meister veini kinnisvara, tehniline juht veini kinnisvara, kvaliteedi juht äriühing, juhataja sektori äriühing, kommunikatsiooni juht Tehnoloogia Instituut, äri juht, turu juht tarkvara firma, viinamarjad ostujuht.

&nbsp

&nbsp

Seisukord lubamisel

&nbsp

Hoidke Bachelor of Science (või samaväärne) hea inglise keele oskus ja prantsuse keeles (hispaania on valikuline). Taotlus tuleb saata: - 15. detsember mitte Euroopa Erasmus Mundus stipendiumid - 10. aprill Euroopa Erasmus Munduse stipendiumi - 1. juuni muuks otstarbeks. - Taotluse esitamise lõiv: 50 € maksta saates esitama kirjaliku taotluse vormi.

Viimati uuendatud okt 2011

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Kui see on teie soov õppida, Prantsusmaal valdkondades nagu põllumajandus, viinamarjakasvatus, Agribusiness, maakasutuse planeerimine või keskkonda ... Olete teretulnud ESA Ecole Supérieur d'põllumaja ... Loe edasi

Kui see on teie soov õppida, Prantsusmaal valdkondades nagu põllumajandus, viinamarjakasvatus, Agribusiness, maakasutuse planeerimine või keskkonda ... Olete teretulnud ESA Ecole Supérieur d'põllumajandusminister. &nbsp Located in the West Prantsusmaa, Euroopa esimene piirkond, kui tegemist on põllumajandus ja toiduainetööstus, ESA rühma esikoht riiklikul tasandil kuivõrd põllumajandusliku haridus on mures, üle 2600 üliõpilast, 10% neist on rahvusvahelistele üliõpilastele. &nbsp Kui te soovite valmistada kraad Prantsusmaal, ESA grupp pakub erinevaid võimalusi: &nbsp - Undergraduate, kõrgkoolidiplom või kraadiõppele tihedas koostöös ettevõtete ja tööstuse ning viib diplomeid, mis on tunnustatud Prantsuse ja Euroopa asutuste kui ka kogu maailmas. - Uuringud välismaal raames Euroopa Liidu SOCRATES programmi või kahepoolsed lepingud allkirjastatud ESA Group ja oma koduülikooli. - Tööpraktikat. &nbsp&nbsp ESA töörühm ettepanekuid ... - Teadusuuringud, vaatlused ja nõustamine, mis ühendavad teadusuuringuid, õpilaste koolitamise ja tihedatele sidemetele erialasektorist. - Suhted 136 partnerülikooli välismaal - Rahvusvaheliste suhete meeskond 18 liiget, mille eesmärk on anda igale rahvusvahelise üliõpilasorganisatsiooni isikliku teretulnud. &nbsp Asub Angers on südames Loire Valley, 90 minutit Pariisist ja 60 minuti kaugusel Atlandi ookeani rongiga, ESA fraktsioon on suur campus lähedal CIDEF (Centre International d'Études Françaises), prantsuse keele keskus hosting 1700 üliõpilast aastas, kes on pärit üle kogu maailma, et õppida prantsuse keelt. Näita vähem
Vihased , Nanjing + 1 Rohkem Vähem