MSc Internet Computing ja võrgu turvalisus

Üldine

Programmi kirjeldus

Meie Interneti-turvalisuse ja võrguarvutamise magistrikraad pakub põhjalikku tähelepanu kõigile aspektidele, mis on tulevaste võrguekspertide jaoks olulised, ning pakub ülevaadet võrguarhitektuuri, protokollide, turvalisuse, jõudluse, modelleerimise, simulatsiooni ja programmeerimise ning traadita võrkude kohta.

Internet moodustab paradigma muutuse maailma toimimise ja suhtlemise suunas. See on tuleviku jaoks tohutult tähtis ning Interneti-tehnoloogia kindel arusaamine võib kaasa tuua üha enam erinevaid stiimuleerivaid karjäärisi.

Loughborough 'ülikoolis on meie informaatikaosakonna maine innovatiivsete teadusuuringute ja tööstuse kaasamise valdkonnas, kusjuures juhtivad Ühendkuningriigi ja rahvusvahelised ettevõtted annavad regulaarse panuse õppekavade väljatöötamisse, karjäärinõustamisse ja täiendavate õpetamisvahenditega - meie õpetamise tagamine on suunatud väljakutsetega tegelemiseks. see kiiresti arenev teadus. Osakonnal on dünaamiline, aktiivne ja rahvusvaheliselt tuntud teaduskultuur akadeemiliste töötajate ja teadlastega, kes praegu uurivad matemaatilise teooria võrgustike ja kommunikatsiooni kõiki aspekte võrgusüsteemide loomiseks ja toimimiseks.

See kogemus annab teada meie tipptasemel MSc interneti turvalisuse ja võrgutehnoloogiast, mida õpetatakse koos loengute, seminaride, esitluste, juhendamiste, tööstuslike külalisloengute ja arvutipõhiste iseseisvate materjalidega koos vajalike laboriuuringutega.

Kogu meie Interneti-arvuti- ja võrguturbe programmis õpiksite suurepärases õppekeskkonnas, mida osakond suudab pakkuda. Teil on juurdepääs kuuele arvutilaudurile, millel on kümme boot (Windows / Linux / Mac OS) arvutit. Lisaks sellele on teil juurdepääs ööpäevaringselt kättesaadavatele laboritele, samuti süsteemispetsialistide meeskonna toetusele. Hoones on ka kaasaegsed õpperuumid, seminariruumid, spetsiaalsed laborid ja läbimurdelugud grupitööks ja koostööks.

Osa Interneti-arvuti- ja võrguturbe programmist on individuaalne projekt, mis valmib järelevalve all ja võimaldab teil rakendada uusimaid uurimusi ja valdkonna arenguid keerulise praktilise probleemi lahendamiseks.

Mis muudab selle programmi erinevaks?

  • Ühendkuningriigis arvutiteaduse ja infosüsteemide neljas (Guardian University Guide 2018)

Kes peaks seda programmi uurima?

Meie Interneti-arvuti ja võrgu turvalisuse magistrikraad on mõeldud õpilastele, kes soovivad saada teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud arvutitehnoloogia spetsialistide jõudmiseks.

Riiki sisenemise nõuded

Magistrikraad (2: 2 või kõrgem) või samaväärne välismaine kvalifikatsioon infotehnoloogia või sellega seotud distsipliin, mis hõlmab programmeerimine ja võrgustike loomine.

Inglise keele nõuded

Kõik taotlejad Loughborough ülikooli vastuvõtmiseks peavad olema omandanud inglise keele oskuse, enne kui nad saavad õppida ükskõik millise kursuse või programmi, kas nende emakeel on inglise keel või mitte.

IELTS: kokku 6,5, millest igaühe osa on vähemalt 6,0.

Mida sa õpid

Meie Interneti-arvuti ja võrgukaitse magistrikraad on mõeldud teile spetsialiseeritud õppevaldkondade pakkumiseks, et saaksite mõista ja rakendada Interneti-arvutite ja võrguturbe teooriat ja praktikat.

Moodulid

Internet Computing ja võrguturbe magistrikraad hõlmab mitmesuguseid teemasid; et anda sulle degusteerija, mida oleme laiendanud mõnede selle programmiga seotud põhikomponentide ja konkreetsete hindamismeetoditega, mis on seotud iga mooduliga.

Kohustuslikud moodulid

  • Võrgu modelleerimine ja jõudlus
  • Interneti-süsteemid
  • Interneti-protokolli disain
  • Ehitus Secure Networks
  • Krüptograafia ja turvalised süsteemid
  • Traadita võrgud
  • Projekti ettevalmistamine
  • Uurimismeetodid
  • Üksikprojekt
Infotehnoloogia osakond on pühendunud sellele, et aidata teil välja arendada oskusi ja atribuute, mis on vajalikud teie valitud karjääri edukaks läbimiseks.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Welcome to Loughborough University's School of Science, home to the Departments of Chemistry, Computer Science, Mathematical Sciences, Physics and the Mathematics Education Centre.

Welcome to Loughborough University's School of Science, home to the Departments of Chemistry, Computer Science, Mathematical Sciences, Physics and the Mathematics Education Centre. Näita vähem