MSc Jätkusuutlikkus ja Kohanemine Ehitatud keskkonnas

Üldine

Programmi kirjeldus

Keskkonnahoone meistrid

Kliimamuutus tekitab tänapäevase arhitektuuri jaoks kaks peamist väljakutset: kuidas hooneid saab muuta jätkusuutlikuks ja kuidas neid saab kavandada, et võtta arvesse kliimamuutuste mõju? See magistrikraade seisab silmitsi nende väljakutsetega ainulaadse kombinatsiooniga akadeemilisest uuringust praktilise praktika tööga, mis annab teile teadmised, oskused ja kogemused, mida teil on vaja arendada keskkonna karjääri ehitatud keskkonnasektoris.

Kursus kasutab jätkusuutlikkuse ja kohanemise ümberkujundamise kontseptsioone, et kujundada arusaam ühiskonna loodud keskkonnast ja üksikute hoonete tasemest. Kursuse peamised ehitusküsimused hõlmavad järgmist: energiahaldus ja madala energiaga seotud disain, jätkusuutlikud materjalid, keskkonnategevuse tulemuslikkuse hindamine ja energiavarustuse pakkumine. Õpilased võivad jätkata huvi linnade kujundamise, kogukondade, ökoloogia, vee, ökoloogilise kanalisatsiooni, poliitika ja majanduse valdkonnas.

Kuidas kursust õpetatakse?

Meie MSc programmi õpetatakse kas kaugõppe kaudu või elamuplokkide üks kõige kujutlusvõimeline keskkonna hoonete Ühendkuningriigis või nende segu.

Millist kvalifikatsiooni te saate?

Programmi edukaks lõpetamiseks Centre for Alternative Technology loodud keskkonnasäästliku jätkusuutlikkuse ja kohandamise tulemusel annab UEL magistrikraadi.

Moodulid hõlmavad

 • Jätkusuutlikkuse ja kohanemise kontseptsioonid ja planeerimine
 • Ökosüsteemi teenused, maakasutus ja veekogude ja jäätmete käitlemine
 • Kohanemise ümberkujundamise poliitika ja majandus
 • Linnad ja kogukonnad
 • Ehitiste energiatarve - A ja B osad
 • Energiavarustus (taastuvenergia)
 • Toimivuse hindamine ja hindamine
 • Säästvad materjalid ehitatud keskkonnas
 • Ehitatud keskkonna rakenduslik projekt või ehitatud keskkonnategevuspõhine projekt

Miks õppida CAT-s?

Centre for Alternative Technology (CAT) õppimine on tõeliselt ainulaadne kogemus. Viimase 40 aasta jooksul on CAT olnud keskkonnasõbraliku liikumise esirinnas, vähese süsinikdioksiidiheitega elavate ja taastuvate tehnoloogiate aluseks. Keskkonnakõrgkoolis saavad õpilased kasutada meie ulatuslikke praktilisi ja akadeemilisi teadmisi, lõpetades oskused, mis on vajalikud jätkusuutlikkuse valdkonna juhtivate osalejate saavutamiseks. Lisateavet meie rajatiste kohta leiate siit: https://gse.cat.org.uk/index.php/postgraduate-courses/msc-sustainability-and-adaptation/sa-site-and-facilities

Käsitsi õppimine

CAT-is omandab praktilise õppimise kõrvuti akadeemiliste õpingutega. Elupaigas paiknevaid blokeerimisõppe nädalaid õpetatakse Centre for Alternative Technology (CAT), mis on inspireeriv õpikeskkond. CAT on lummav lumekorruse rahvuspargi serva kasutamata katlakivi kaevanduses, mis on praktiliste ja jätkusuutlike lahenduste elav labor. See sisaldab riigis kõige innovaatilisemaid ja tuntumaid keskkonnasõbralikumaid ehitisi, samuti üht kõige mitmekesisemat paigaldatud taastuvenergia tehnoloogiat, kohapealset vett ja reovee puhastamist, säästvalt majandatud metsamaad ja orgaaniliste aedade aakri.

Paindlikkus

See on paindlik kraad, mida õpetatakse plokkides, mis on võetud keskmiselt viie või kuue öö intensiivse elukohaga viibimisega või kaugõppega. MSc üliõpilased saavad vabalt valida nende moodulite õpetamisrežiimide vahel. On olemas valik mooduleid, mis on üle ühe aasta või kaks - see tähendab, et kraad võib olla osalise tööajaga. See on magistrikraad, mille eesmärk on anda teile parimat võimalikku kogemust, samal ajal meisterdades samal ajal kaasaegse professionaalse ja pereelu rõhuga.

Imerseratiivne õpikeskkond

Valikuline elamudeli nädalate hulka kuuluvad loengud, seminarid, grupitöö ja praktika. Rakenduslik töö kipub domineerima hiljem nädala pärast, kui oleme pannud teoreetilise aluse. Need moodulnädalad pakuvad tõeliselt ümbritsevat keskkonda igapäevaelust põgenemiseks ja ennast uue õppimise jaoks. Nendes moodulites pakuvad paljud väljapaistvad eksperdid külalisloenguid või korraldavad seminare, sest see on kursus, mille eesmärgiks on kasutada kogu keskkonnaalast teadmisi ja õppimist.

Kas see on sulle kursus?

Kui soovite külastada ööbimiskohta mooduli ajal, kus saate külastada loenguid ja seminare ning kohtuda töötajate ja üliõpilastega, palun külastage meie avatud päeva:

 • Reede, 19. mai 2017, kell 10:45 kuni 16:30
 • Reede, 23. juuni 2017, kell 10:45 kuni 16:30
 • Laupäev, 15. juuli 2017, kell 10:45 kuni 16:30

Et broneerida, võtke ühendust Shereen Solimaniga: study@cat.org.uk

Jätkusuutlikkus ja kohandamine sisseehitatud keskkonnas: sisenemise nõuded

Säästlikkus ja kohandamine ehitatud keskkonnakursustel on mõeldud selleks, et rahuldada paljusid huvisid. Programmi heakskiitmiseks kehtivad järgmised nõuded:

Bakalauruse kraad.

Õpilased, kellel puudub formaalsed kvalifikatsioonid, kuid kes suudavad tõendada, et nad on omandanud asjakohased teadmised ja oskused, mis on samaväärsed kraadide standardiga, ning et nad saavad kasu ja toetavad programmi, võidakse aktsepteerida. Õpilasi võib lubada arenenud alalise tunnustamise kaudu krediidi või kogemuste või sertifitseeritud õppe akrediteerimine vastavalt East London Ülikooli akrediteerimine (kogemustepagasi) (A (E) L) poliitika.

Üliõpilane võib saada sisseastumisel programmis, kellel on arenenud seisund, kusjuures kuni poole auhinnaga seotud krediiti saab akrediteeritud kogemusliku õppimise kaudu või kuni kaks kolmandikku akrediteeritud sertifitseeritud õppe kaudu. (Kui kogemusliku ja sertifitseeritud õppe kombinatsiooniga kaasneb kuni pool antavatest krediitidest, võib akrediteeritud kogemusliku õppimise abil saavutada täiendava ainepunktide saavutamise akrediteeritud sertifitseeritud õppes kuni maksimaalselt kaks kolmandikku auhinnaraha )

Tudengid, kes taotlevad programmi sisenemist, võivad lubada tavapärase kogemusteadmiste akrediteerimise (AEL) või sertifitseeritud õppe (ACL) akrediteerimise protsesside kaudu või heakskiidetud kokkuleppe kaudu. Seepärast peavad sellised taotlejad suutma näidata ja tõendada, et neil on vajalikud õppetulemused, mis on loetletud moodulites, mille jaoks nad taotlevad erandit.

Ida-Londoni Ülikool ja CAT on kindlalt pühendunud osaluse laiendamisele ja kõigile võrdsetele võimalustele.

Taotlejate puhul, kelle emakeel ei ole inglise keel, on vajalik IELTS 6.5 (või samaväärne).

Õppemaksud 2017

 • Ühendkuningriigi / EMP üliõpilased £ 6,250 *
 • Rahvusvahelised üliõpilased - 7500 krooni *

Majutus / Toit / Teenustasud: £ 200 - £ 250 * mooduli külastuse nädala kohta kohapeal

Thesis workshop päeva (2 päeva kohalolek kohapeal) £ 100 *

Viimati uuendatud Jaanuar 2018

Teave kooli kohta

"No organisation is better placed to deliver skills for a zero carbon future, no building is better built to deliver that training.” The Graduate School at CAT is a world class training centre with ov ... Loe edasi

"No organisation is better placed to deliver skills for a zero carbon future, no building is better built to deliver that training.” The Graduate School at CAT is a world class training centre with over 35 years expertise in sustainability practice. Based in the Wales Institute for Sustainable Education (WISE) the GSE offers unparalleled teaching and accommodation facilities, including: Näita vähem