MSc jõudu ja kliimaseadmed

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

See uuenduslik magistrikraadi keskendub kohaldamise jõudu ja kliimaseadmed üks kõige tõhusamaid vahendeid, et parandada nii tervise ja tulemuslikkust.

Tõenditel põhinev sisu, mida toetab ulatuslik praktiline programm, annab teile võimaluse saada kutsealaseid akrediteeringuid valdavalt tunnustatud organisatsioonidelt, riikliku tugevuse ja konditsioneerimise assotsiatsiooni (NSCA) ning Ühendkuningriigi tugevuse ja konditsioneerimise assotsiatsiooni ( UKSCA).

Programmi toetavad rahvusvaheliselt tunnustatud külalisuhtlejad koos teaduskonna keskuse spordiuuringute ja inimtegevuse keskuse spetsialistidega. See, koos wellequipped rajatised, asetab keskenduda oma vajadustele ja nõuetele, mis aitab teil saavutada oma potentsiaali.

Sporditeaduskonna ja inimressursi keskuse missioon on parandada tervist ja elukvaliteeti inimeste liikumise, spordi ja spordialaste teadmiste avastamise, levitamise ja rakendamisega. See valmistab teid juhirolli arendamise ja haldamise kasutada programme, spordi praktika, väljaõpe ja kliimaseade. Üks keskuse põhiväärtused on keskendumine õpetamise ja õppimise. Keskuse laborid konkreetse valdkonna jaoks tugevuse ja kliimaseade. See on tugevus platvormid, funktsionaalne treeningvarustuse isokineetilised katsetamise seadmed, KKV platvormid, 2D ja 3D motion analüüs 10 Qualisys Oqus kaamerad, Delsys EMG, Kistler jõud platvormi ja võimu kontrolli kaasaskantavate seadmetega.

Eesmärgid programmi.

Andke teile konkreetseid teadmisi ja mõistmist kriitilistest, analüütilistest ja paindlikest lähenemisviisidest probleemide lahendamisel tugevuse ja kliimaseisundi valdkonnas. Pakkuge täiustatud praktilistele ja professionaalsetele oskustele ning valmistuge seega tõhusalt tööalaseks tööks või doktoriõppeks tugevuse ja kliimaseade Võimaldab teil töötada iseseisvalt ja kasutada initsiatiivi erinevate probleemide lahendamisel, mis võivad tekkida Teil on kriitiline teadlikkus jõudluse ja ettevalmistuse esirinnas tehtud edusammudest. ruum

Kursuse sisu.

Õpilane on kohustatud õppima järgmised kohustuslikud kursused.

Tugevuse ja konditsioneerimise füsioloogia ja biomehaanika (15 ainepunkti) Inglise keele tugi (magistriõppe üliõpilastele teadusekoolis) Spordi toitumine ja toidulisandid tugevuse ja konditsioneerimise (15 ainepunkti) Sporti toitumise alused (15 ainepunkti) Uurimismeetodid ja kutsepraktika Tugevus ja konditsioneerimine (15 ainepunkti) Applied Strength and Conditioning (30 ainepunkti) Spordi eritugevus ja nõustamine (15 ainepunkti) Tugevus ja kliimaseadmed Research Project (60 ainepunkti) Applied Functional Training for Health, Injury Prevention and Rehabilitation (15 ainepunkti)

Riiki sisenemise nõuded.

Taotlejatel peaks olema:

Sporditeaduste kraad või samaväärne haridus, tavaliselt 2,1 või kõrgemal.

  • Võidakse vastu võtta muud kvalifikatsiooni, võtke lisateabe saamiseks ühendust programmi juhtkonnaga.

Hinnanguid.

Esseed, juhtumiuuring ja probleemide lahendamise harjutusi, aeg-piiranud testid, ametliku aruanded, ettekanded, portfoolio, kirjalike eksamite, praktilisi hindamisi ja sõltumatu uurimisprojekti.

Pärast edukat lõpetamist programmi õpilased saavutavad professionaalse akrediteeringuid alates kõige austada organisatsioonide valdkonnas: National jõudu ja kliimaseadmed Assotsiatsiooni (NSCA), Suurbritannia jõudu ja kliimaseadmed Assotsiatsiooni (UKSCA) ja International Society of Sport Nutrition (ISSN).

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, th ... Loe edasi

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, the university is ranked 26th for student satisfaction, out of 122 institutions in the UK, putting it ahead of all other universities in the capital. Näita vähem
London , Rochester + 1 Rohkem Vähem